Subpage under development, new version coming soon!
Subject: poolse voortrekkerij
dit vind ik persoonlijk veel erger dan dat ganse Raul-verhaal. Als die kerel nu wenst te stoppen met sokker of er weinig tijd voor kan vrijmaken, so be it he. Ik mag veronderstellen dat weinig mensen hier zo'n circus zouden maken als Sergio morgen zegt dat zijn schoolwerk zou lijden onder zijn BC-zijn. Ik ben op 2 weken tijd nog nooit zoveel moraalridders tegengekomen.
feit...
Lazio 88
SS Lazio
SS 88
ken er zo nog een paar..
Lazio 88
SS Lazio
SS 88
ken er zo nog een paar..
tussen haakjes
een belgische ploeg 'blood and honour' werd reeds verplicht van naam te wijzigen....
dus nogmals: waar is de uniformitiet?
mmm
een belgische ploeg 'blood and honour' werd reeds verplicht van naam te wijzigen....
dus nogmals: waar is de uniformitiet?
mmm
vraag is of iedereen wel weet waar het vor staat .. es vragen aan Morel anders :p
En een deel van de supporters van Lazio behoren tot de extreem rechtse groepering irriducibli (Il Duce was mussolini). Di Canio bracht vroeger geregeld een fascisten-groet uit, een aantal marsliederen van Benito worden ook te pas en te onpas ingezet.
di Canio is da diene da es scoorde en zen arm uitstak gelek Hitler?
dat lazio nogal een beetje fout imago heeft en dat de letters SS in sommige omstandigheden lijken op de cijfers 88. De omstandigheden waarin je aan dit soort zaken enige waarde begint te hechten zijn oa.: het missen van een of meerdere chromosomen, te veel in de zon gelopen hebben, alle fasen van paranoia na de eerste, de sterke drang hebben om deel uit te maken van een geheim broederschap,... Maar dus vooral het missen van genmateriaal zorgt dus voor dat soort dingen.
dat ze gewoon die regels eens volgen.
kan mij eigenlijk niet schelen als ze dat doen , maar dan moeten andere landen dat ook kunnen doen
kan mij eigenlijk niet schelen als ze dat doen , maar dan moeten andere landen dat ook kunnen doen