Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Koopje of beroofd?

2021-01-05 22:20:47
Mooie budget koopjes! En mits meeval en goed talent schone randoms. Ga je enkel maar geniet van hebben :)
2021-01-05 23:07:04
Enorme winstmarge!
2021-01-05 23:27:35
Gekocht voor 5 Mill

Mirel Gică, age: 18
club: Sternocleidomastoideus, country: România
value : 167 750 €
wage: 2 025 €
excellent [10] form
tragic [0] tactical discipline
height: 162 cm, weight: 61.7 kg, BMI: 23.51

poor [3] stamina unsatisfactory [2] keeper
average [5] pace excellent [10] defender
poor [3] technique excellent [10] playmaker
very good [9] passing unsatisfactory [2] striker
2021-01-05 23:37:51
R imo...

Hij heeft zo veel in te halen op snelheid en techniek...

2M overpaid
2021-01-06 09:34:58
37 skillpoints begin 18 erg mooie aankoop! Mss licht overpaid 1M, heb er enkele gevolg dit weekend.
Maar eentje waar ge enkel fun aan gaat beleven ;)
2021-01-06 15:20:44
Anti pikkur ging zonet 7,9m en had 2 skillpunten meer?
(edited)
2021-01-06 15:23:34
1 skillpuntje meer op de midskills :)

Zeer goed pace Uitstekend DEF
Zwak tech Uitstekend PM
Matig passen

Tech en passen kunnen misschien omgekeerd zijn
(edited)
(edited)
2021-01-06 16:50:21
Zijn pace was wel een stuk hoger: zeer goed tov matig, en dat traint toch trager
2021-01-06 18:03:38
Feit is dat Flush zijn speler 3 volle seizoenen nodig zal hebben om zijn pace en tech recht te trekken. Tegen dan is hij 21 en pas dan zal zijn waarde winst genereren. Die Pikkur is nu al veel beter om op te trainen en zal ook sneller winst genereren.
2021-01-06 23:17:30
We zullen zien, ik vind die 3 Mill verschil wel groot, enkel zijn pace staat 4 niveaus lager , daar tegenover staat dat mijn zijn passen 4 levels hoger staat.
Tech is quasi identiek. 1 int voordeel van pikachu

Mijn Roemeen zijn hoger loon, doet me vermoeden dat hij hierdoor hoger zit in sommige skills tov Pikachu ;)
1950 tov 2025.

Me dunkt dat er hier te zwaar wordt getild aan pace. Ik ben er enigszins mee akkoord, maar niet dat mijne 2 Mill overpaid is als pikku niet overpaid is. Wat zou betekenen dat Pikachu 5 Mill meer waard is. Omdat hij 4 levels meer pace heeft en 4 levels minder passen. Dat kan in mijn ogen geen verschil geven van 5 Mill.

Pikachu is beter, dat staat vast. Talent zal niet veel verschillen.
Op de lage levels gaat mijn Roemeen mogelijks t.e.m. solide om de 2 weken poppen, hopelijk!
Mogelijks zit ik mid seizoen op zeer goed pace.

Pikachu zit bij guldie van fc hopeloos, dus kan mogelijks mooi opgevolgd worden!


Time will tell :)
(edited)
2021-01-07 22:42:57
Ik heb nooit beweerd dat Pikkur zijn prijs juist is. Die is ook minstens 2M overpaid!
Maar t feit is dat de uwe ne Roemeen is en dus waarschijnlijk nooit U21 matchen gaat spelen, wat zijn ontwikkeling niet ten goede komt.
Bovendien gaat die het NT ook nooit halen Imo... Na 2 seizoenen gaan ze de seizoenen inkorten van 16 naar 12 weken.
Die zal nooit goed genoeg zijn.
2021-01-07 22:54:42
Na 2 seizoenen gaan ze de seizoenen inkorten van 16 naar 12 weken

is dat inclusief dit seizoen of gerekend vanaf volgend seizoen? In elk geval na hun eerste toch wel op sommige gebieden gebrekkige mini update waar ze toch wel heel lang aan gewerkt hebben om iets niet compleet te implementeren hoeft flush zich mijn inziens weinig zorgen te maken over de inkorting van het seizoen.

Sorry maar ik ben na deze Flash naar HTML update heel cynisch geworden over onze nieuwe devs....
2021-01-08 07:48:43
Ik heb nooit beweerd dat Pikkur zijn prijs juist is. Die is ook minstens 2M overpaid!
Ok, dat haalde je idd niet aan, je zat gewoon verder af te geven op mijn Roemeen :p
maar dan zit er nog steeds een gat van 3 Mill tussen de 2 volgens jou en ik ben daar niet van overtuigd, dat pace zo'n groot verschil geeft.
Ik ben akkoord dat de markt iets of wat duur staat. Maar die 5 Mill, krijg ik er sowieso uit als ik die verkoop ooit, dat kan ik je garanderen. Nog meer zelfs.
Moest je antwoord iets genuanceerder zijn, ging ik akkoord met je uitspraken. Maar mijne is nooit 2 Mill overpaid als pikkur slechts 2 Mill overpaid is.
Quasi zelfde aantal midpunten maar juist 4 levels verschil op pace geeft imo geen verschil van 3 Mill tussen die twee, zeker niet met zo'n 'lage' prijzen. 3 Mill geeft procentueel een te groot verschil.
Mijn Roemeen gaat idd geen NT spelen, maar dat is eigenlijk juist beter, minder kans op blessures.
Bij mij gaat ie wel 2 x spelen, zondag gewoon en woensdag Jos opstelling.
2021-01-08 08:20:24
Neenee...dit is een tijdelijke oplossing om flash te vervangen in de oude skin. Het zal met die nieuwe skin een pak beter gaan. DAAR zijn ze al zo lang aan bezig. Nog even geduld, het zal beloond worden!
En die 2 seizoenen is met dit seizoen bij ingerekend, normaal gezien. Alleszins in 2021 :-p

@Flush... Ik heb mij de laatste jaren vaak gefrustreerd over pace. Maar het is vooral de combinatie pace EN tech dat serieus doorweegt in de prijs.
3M verschil zit er niet tussen de uwe en Pikkur, maar 1.5M, dat wel imo... Het is het totaal pakket dat telt. En Pikkur is veel completer verdeelt in skills dan de jouwe.
2021-01-08 08:27:09
Dat ze zich maar haasten dan. 2021 loopt al stilaan op z'n einde.
2021-01-08 09:36:59
Talent en superpulls worden altijd overpaid, maar bieden enorm veel spelvreugde - end of story.