Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [NT] België - Ecuador

2010-05-06 20:28:37
Hells to All
Gegroet beste mensen,

Zaterdag is het weer van dat: een NT match! Nu staat het Zuid-Amerikaanse Ecuador op het programma. Rubinho zal later in dit topic ongetwijfeld weer een leuke voorbeschouwing posten over dit land, in real life dan wel. Tot dan zullen jullie het moeten stellen met een zicht op het Ecuador uit Sokker, doorheen de ogen van Georges Leekens.



Ecuador is geen oud maar ook geen heel nieuw land. In het verleden werden er nog geen noemenswaardige resultaten behaald. Het land moest zich stelselmatig tevreden stellen met een vijfde of zesde plaats in de kwalificaties. De reden voor dit falen is evident: het gebrek aan klasbakken in het elftal. Met een rating die tussen 60% en 64% schommelt, kan je niet meedoen aan de top. Dan zijn wij Belgen duidelijk beter af. Julio Baca en Eduardo Porcel zijn twee middenvelders die het verschil kunnen maken.

Het is al meerdere keren gebleken dat goeie teams over een brede kern beschikken. Deze stelling wil ik graag uittesten met België tegen een Ecuador dat hiertoe de mogelijkheid biedt. Zaterdag zullen de basisspelers na drie zware weken mogen uitrusten. In hun plaats mogen de spelers uit de tweede lijn het eens proberen. Zo worden hun managers extra geprikkeld om hun poulain(s) door te trainen.

Daarnaast ga ik voor het eerst mijn tactiek resoluut wijzigen. Ik hou ervan om één tactiek bij te schaven totdat deze exact werkt zoals ik het wil. Die 532 van de laatste weken is al voorbij zijn primitieve fase en heb ik al wat kunnen polijsten. Het kan nog verfijnder, maar voorlopig is hij goed genoeg. Daarom zal er zaterdag eens anders gespeeld worden om wat diversiteit te brengen. Met het oog op het WK is dit belangrijk.

Tot slot nog een woordje van aanmoediging voor de U21 boys: zet hem op!




België - Ecuador
12u sk tijd

TV Studio | NT België | Selectie | Database | U21 België
2010-05-07 14:51:09
meer moet dat niet zijn, pakt ze!
2010-05-07 14:51:47
Go get them hells :)
2010-05-07 14:53:17
Bah, maar 2 van mijn spelers opgeroepen :p

kick some ass
(edited)
2010-05-07 14:54:16
Bah het stinkt hier :p
2010-05-07 15:08:39
Ik had eigenlijk echt gerekend op een 3e speler in de selectie :p
2010-05-07 15:10:10
Vanbelle zit er niet ver meer vandaan :)
2010-05-07 15:11:03
Hehe :p
2010-05-07 15:13:00
Daan Vanbelle hé, Belgiës eerste kapitein en veteraan van beroep!
2010-05-07 15:15:04
Waarom had ik alweer op je gestemd??

:p
2010-05-07 15:18:18
I got nothing.. :p
2010-05-07 15:20:13
el_muchacho to wesleystevens
Bah het stinkt hier :p


2010-05-08 11:34:26
En we zijn dus bij de derde wedstrijd in groep N aanbeland. Tegenstander wordt ditmaal het Latijns-Amerikaanse Ecuador.

Dit land is natuurlijk bekend vanwege zijn onnavolgbare natuur. Gelegen in zowel het Amazonewoud als in het Andes-gebergte is Ecuador een droom voor elke avonturier. Maar daar houdt het niet bij op. Denken we maar aan de unieke Galápagoseilanden. Vanwege hun unieke flora en fauna heeft ook ene Charles Darwin dit plekje eens bezocht met zijn plezierbootje de Beagle. Hij verbleef er vijf weken, en mede door dit verblijf – waarin hij de geologie en biologie van de eilandengroep onderzocht – kwam hij tot een tot op heden zeer belangrijk besluit, namelijk zijn evolutietheorie.

Maar Ecuador is natuurlijk ook bekend om zijn Inca-verleden. Toen Huayna Capac stierf, liet hij het Inca-rijk aan zijn twee zonen achter. Maar Atahualpa die het noorden kreeg, inclusief Ecuador, veroverde het gebied van zijn broer Huascar. Atahualpa vestigde zich uiteindelijk in Cajamarca, in het huidige buurland Peru. Daar werd hij uiteindelijk door Pizzaro en zijn conquistadores versagen.

Ecuador is één van de armste landen van het Zuid-Amerikaanse continent. Volgens de Verenigde Naties leeft maar liefst 45% van de Ecuadoranen onder de armoedegrens leeft. Schoolplicht is er tot 14 jaar, maar dit wordt in vele gebieden amper nageleefd. Volgens de Ecuadoraanse grondwet moet de overheid minstens 30% van haar budget aan onderwijs spenderen, maar dit cijfer wordt bijlange niet gehaald. Ook kent de academische wereld grote invloeden van de politiek, wat natuurlijk niet bevorderlijk is.

De bekendste van Ecuador afkomstige wereldburger, is natuurlijk – al dan niet terecht – Christina Aguilera. Al mogen we natuurlijk ManU-speler Antonia Valencia of Edison Mendez die nog bij PSV speelde niet vergeten.
2010-05-08 11:53:06
Leerrijke voorbeschouwing - merciekes :)

De opstelling voor deze wedstrijd:

1. Jonas Moerloose GK
De Vos en Van Driessche mogen eens afblijven en dan is de derde in het rijtje Jonas Moerloose. Jammer dat onze derde beste keeper slechts over een uitstekend vormpeil beschikt. (klinkt raar) :p
Moerloose speelde al voor drie Belgische managers in het verleden: wesleystevens, razor (langst spelende Belg) en Maqoma, die nu die andere NT keeper onze zijn hoede heeft.

De volgende 4 spelers maken vandaag de verdediging uit:
2. Keanu de Loore DEF
Speelt vandaag als rechtsback. Het is nog maar de derde cap voor een speler die bij de U21 blijkbaar een cruciale stat te kort kwam om aan veel caps te komen. Zo zie je maar dat je op latere leeftijd nog veel kan goedmaken!

3. Mickaël Jbari DEF
Onder Davie uitgegroeid tot een topvedette die nu pas zijn eerste optreden maakt bij de grote jongens. Kan door zijn lengte nog vaak van pas komen, centraal in de verdediging.

4. Jelle Gaever DEF
Eerste cap van het seizoen voor Jelle die tot nu toe met vormproblemen sukkelde.

5. Liam Correyn MID
Heeft MID order, maar staat wel linksback. Hij mag van daaruit mee het spel maken.

6. Sammy Siau MID
Het is vandaag de eerste keer dat we met een echte defmid spelen en Siau is daar de geschikte man voor. Hij wordt op het uur vervangen door Dreesen, een ploeggenoot nota bene!

7. Jacques Bourdon MID
Mag het eens proberen als winger.

8. Evert Eben MID
Komt net terug uit blessure en klopt steeds harder op de deur van de A ploeg. Het is echter niet zover en in de tussentijd mag hij zijn kunstjes vertonen tegen de iets zwakkere landen. Eben moet vandaag vooral Jacques Bourdon bedienen van accurate passes.

9. Sven Boon ATT
Boon, Sven Boon, jawel! Met zijn supergoddelijk vorm maakt deze ouwe zak nog altijd kan op een selectie!

10. Charlie Deroo MID
Die andere Deroo mag zijn offensieve kwaliteiten gebruiken. Ik wil hem vooral Tambour zien aanspelen met doorsteekballetjes, maar flankveranderingen richting Bourdon mogen uiteraard ook.

11. Jan Tambour ATT
Jantje Tambour is de tweede spits die iets wijder zal opereren vandaag.

De reservespelers zijn:
12. Gert Bijnens GK
13. Gabriël Dekort DEF
14. Charlie de Heusch MID
15. Gregory Dreesen MID
16. Steffen Dossche ATT
2010-05-08 11:56:54
gebruik je een halfmid :-P
2010-05-08 11:57:04
hopelijk geen blessure voor Correyn, of het wordt pijnlijk als daar een winger zou staan tegenover een mid :)