Subpage under development, new version coming soon!
Subject: eindronde
Penalty tegen maar gk pakt hem pff,ik kom hier steeds goe weg ja :O
Combinatie van een klasseverschil en ongelooflijk veel pech leidt tot een blamage. Gestopt met kijken.
ale 2e helft van de ET
penaltys zitten eraan te komen :s
penaltys zitten eraan te komen :s
117' 3-2 voorsprong VASTHOUDE NU!!
edit;3-2 winst. kheb de zege dubbel en dik gestolen van zattejos :O
(edited)
edit;3-2 winst. kheb de zege dubbel en dik gestolen van zattejos :O
(edited)
4-0 verloren van grmbl. Niet live gekeken omdat er belangrijkere dingen zijn, dus kan enkel kijken naar kansen, en die zijn ferm in zijn voordeel. Nog inschatten of de rode kaart er voor iets tussen zit
0-45 tegen achilles, had toch op de 50 gehoopt :p
Nu lappen krijgen in eerste komende seizoen :)
Nu lappen krijgen in eerste komende seizoen :)
Khad gwn meer kansen, maar gij had meer balbezit :p
En de blessure van uwen def zal er ook geen goe aan gedaan emmen :D
En de blessure van uwen def zal er ook geen goe aan gedaan emmen :D
indd :p,nen divine-superdivine of ne formidable-very good is een groot verschilleke he,en dan nog net waar uwe beste spits stond :p
ge had moeten winnen da kan ik nie ontkenne
ge had moeten winnen da kan ik nie ontkenne
beste match vol verrassende wendingen tot nog toe vond ik FC Rammstein -:- K.v. Moloko: superieure spitsen tegen een superieure tactiek.
3-2 verloren, tja ge staat voor en uw spits krijgt rood en uw keeper moet er geblesseerd af ....
mja 't was een matchke dat verrassend lang alle kanten uit kon en waar een geluksfactor uiteindelijk het verschil maakte.
wist ik wel dat da ging gebeuren, mijn defs zijn nog niet sterk genoeg al zijn ze wel bijna allemaal U21 waar. En tja ik kon maar rekenen op wat geluk want starte als underdog. Tja volgend seizoen dan maar los kampioen spelen é.