Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »[OFF] Nieuws discussietopic

2022-10-27 00:12:42
Die verbeterde training voor NT-spelers (en U21-spelers, vermoed ik) is ook heel goed!
Dan zullen er nog meer managers gemotiveerd worden om een U21 of NT-speler op te trainen.
2022-10-27 07:34:45
De training en de verloren tijd is nog altijd niet voldoende gecompenseerd. Enige oplossing is spelers die bestonden op moment van de implementatie van de nieuwe training 1 of 2 seizoenen niet laten verouderen.
2022-10-27 07:49:00
Lijkt me onmogelijk, jongere spelers op lage skills (<13) hebben quasi normaal getraind, enkel de spelers die getraind hebben op skills die al hoger staan, hebben eigenlijk echt afgezien hiervan.
Ik heb natuurlijk enkel maar hogere skills getraind in de afgelopen 12 weken :p
2022-10-27 07:57:35
quasi normaal, nee hoor... ook jongere spelers op lage skills hadden duidelijk vertraging

... maar hier kan je niet voor iedereen en elke speler gaan compenseren, het is gebeurd en het was voor iedere manager hetzelfde
... zand erover en op naar de volgende kwakkel
2022-10-27 08:02:10
Het is wat het is inderdaad, de schade is aangericht en nu moeten we verder gaan.
2022-10-27 09:46:55
Voilà, ik vind het goed dat ze de snelheden weer op normaal gezet hebben. De nadelen waren inderdaad voor iedereen hetzelfde.
2022-10-31 10:07:20
Er zit nu al een nutteloos niveau in de lijst.. goed-solide-zeer goed…

Ga dan van goed naar uitstekend en vervang solide en zeer goed door een nieuw level ergens hoger in de tabel.
2022-10-31 12:15:28
Het probleem zit hem in de programmering van die nummers.
Als ge tussenin een niveau verwijderd of bij zet, dan komen de extra trainingen niet meer overeen met wat er getraind is.
Er zal in de toekomst 1 level bijkomen. En dat niveau zal helemaal bovenaan staan als zijnde supergoddelijk.
Het supergoddelijk dat we nu kennen zal goddelijk worden en goddelijk wordt galactisch.
Het zal dus op deze manier geteld worden:

15 - magisch
16 - buitenaards
17 - galactisch
18 - goddelijk
19 - supergoddelijk

Als je een speler hebt met supergoddelijk snelheid en die dropt in snelheid, dan zal die in het nieuwe systeem galactisch snelheid hebben, omdat supergoddelijk sowieso al vervangen werd door goddelijk, zonder dat de speler een effectieve drop zal hebben gehad. Op lagere niveaus is dat ook zo, want tragisch = 0 en wordt dan 1.
0 zal niet meer gebruikt worden.
Deze namen worden al sinds het begin van sokker gebruikt. Enkel supergoddelijk was toegevoegd als zijnde 17.99 om het uitgetrainde niveau van goddelijk weer te geven. Dus supergoddelijk is eigenlijk nooit een aparte skill geweest. Ik vermoed dat dat nu ook zo zal zijn... 18.99 ipv 19
2022-11-02 18:57:06
Ik weet heus wel dat het om nummertjes gaat hoor, maar het herschrijven van die specifieke file is niet zodanig ingewikkeld. In de zin van het is veel gecompliceerder om de ME te herschrijven, daar moet je van 0 beginnen. (Puur omdat het nergens op slaat) het zou op dat gebied al een hele vooruitgang zijn als spelers vanaf een bepaald niveau de bal geen 3x na elkaar buiten knallen in exact dezelfde situatie.

Nu is het soms inworp tegenstander, bal wordt buiten getrapt. Inworp tegenstander bal komt op dezelfde plaats en wordt buitengetrapt, stap 3 hoef ik niet meer te verwoorden.

Ik geloof dat een speler me tragisch PM de bal buiten trapt omdat hij “dom” is op dat gebied. Maar vanaf bvb “goed” zou hij de bal toch wel naar de middellijn mogen knallen.

Train al je spelers naar goddelijk Pm en goddelijk tech en ze halen een belachelijk hoge rating aan de hand van die skills. Maar in werkelijkheid kunnen ze eigenlijk “niks”

Terwijl een dubbel briljante def met als bijstats alles “slecht” amper rating 40 haalt.
2022-11-02 19:13:30
Die ratings zijn ook compleet van de pot gerukt. Ge spreekt over defs met dubbel briljant en een rating van 40, maar zelfs defs met dubbel goddelijk en slechte bijstats halen niet meer dan 45 rating, zelfs in goddelijke vorm! Het is zoals ge zegt. PM vooral, tech minder, maar PM is een skill die alles boost!
En dubbel briljante def met wonderbaarlijk PM gaat veel beter spelen dan een dubbel goddelijke def met zwak PM. En DAT is het probleem. Ik heb het al vaak tegen de devs gezegd dat PM geen MID-order skill is, maar ze hebben er gewoon geen oren naar. In hun visie is passen een sideskill en PM een skill die puur voor MIDS dient. Ze kennen uiteraard geen bal van de ME af en dat geven ze ook toe. Maar t ergste is dat ze hierin ook niemand willen geloven.
2022-11-03 11:12:55
Heb gisteren toevallig nog eens een wedstrijd bekeken, mid met magisch pm en magisch passen die de bal gewoon buitentrapt
2022-12-26 08:47:37
heb een speler die minuten maakt bij U21 maar komt niet bij zijn minuten in training overzicht.. een bug?
2022-12-26 08:54:39
Vriendschappelijke wedstrijden bij de U21 en het NT geven geen extra training meer aan de spelers (maar de spelers kunnen ook niet meer geblesseerd terug naar je ploeg komen)
2022-12-26 08:55:40
ah is dat nieuw?
2022-12-26 08:57:47
Idd, nog niet zo lang
2022-12-26 09:01:30
Heb ik gemist. merci!