Subpage under development, new version coming soon!
Subject: FRÅGOR & SVAR
Gå till kontoret klicka på vänskapsmatcher. Där kan du lägga ut en egen annons och även kolla vilka andra som lagt ut en annons som du kan besvara. Nästa mål är att komma med i en träningsserie. Dom ligger under Sverige i vänsterkolumnen.
Jag skulle inte ha en huvudtränare med såhög kondition heller.Det känns lite onödigt när man lätt kan träna upp den och lite då å då och då byta tränare, då.
Men det är ju bara jag...
Men det är ju bara jag...
Fungerar det ungefär som i HT med träningen? Alltså att man måste spela med TO i t-matcher så att dom får träning. Match under veckan ger träning?
Stämmer bra men t mathen ger inte riktigt lika mkt träning som serie matchen. %-satsen får nån annan ta...
"Jag skulle inte ha en huvudtränare med såhög kondition heller.Det känns lite onödigt när man lätt kan träna upp den och lite då å då och då byta tränare, då.
Men det är ju bara jag... "
Right,
Men den snubben tränar mina junisar när jag tränar pace eller kondis.
Men det är ju bara jag... "
Right,
Men den snubben tränar mina junisar när jag tränar pace eller kondis.
Fick en randompophöjning på kondisen på min nyblivne landslagskille idag :-)
En fråga till vad det gäller junisar. Om en av mina junisar är ordinär. Är det då hans medel nivå eller är det hans högsta egenskap?
jag tror formeln är nivån *,4 som blir hans medelnivå.
Det innebär att han kan ha skit på det mesta och en superförmåga då?
fast en junior kan som högst ha excellent i något när han kommer ut.
Jag har en liten fråga.. Får en spelare träning oavsett hur länge han spelar i en match, eller måste han ha spelat ett visst antal minuter för att få träning? Om han får träning oavsett, kan man ju träna ett jäkla gäng gubbar?