Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: Popomundo
Barcelona [del] to
All
Keegi mängib?
Oleks vaja muidu uut solisti oma bändile, igaüks kes seda kah mängivad võiksid rääkida, kaua ja kuidas nendel läheb.
Oleks vaja muidu uut solisti oma bändile, igaüks kes seda kah mängivad võiksid rääkida, kaua ja kuidas nendel läheb.
alustasin kuu aega tagasi ,Nashvilles olen.olen kokku käkkinud mõned lood ja teinud mõned esinemised aga mäng ikka siiani üsna segane.pole veel viitsinud manuali päris läbi lugeda.
Rich Dexter is a friendly person with a above average charm and terrible looks. Rich's brain department is of nice IQ. Rich can deliver some nice vocals and show off some nice musical talents.
(edited)
(edited)
Kas sul tuleb nädalas üks exp. punkt või mitu? Kui tuleks mitu, siis arenda vocalsi ja saaksidki meie bändi. Aga ainus probleem on, et sa asud Nashvilles.
praegu tuleb 1 nädalas.algul ei jaganud hästi seda mängu nii et need suuremad punktid mis alguses anti sai lambist laiali jagatud
Mõtled ta solistiks võtta???:)..Õnneks mul kolm taset parem see vocals..:)
paar nädalat logisin popomundosse korralikult igal päeval sisse... siis tuli pikem vahe ja avastasin end mingist Moskva x haiglast, oli see nüüd depressioon v ületreening v mõlemat.. enam ei julgegi sisse logida, arvatavasti olen nüüdseks päris kutu:)
pole paha mäng, aga ilmselt olen ma suuteline mängima korraga vaid kahte online mängu:)
pole paha mäng, aga ilmselt olen ma suuteline mängima korraga vaid kahte online mängu:)
haiglasse satud siis kui health on väga madal..
mis te mängite seda mängu või päriselus. kui mängite kus te siis seda mängite