Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Sokker ili hattrick

2008-06-21 17:11:05
dobar ti je plan:)
sretno!
2008-06-21 17:11:52
misliš ovaj u hattricku ili sokkeru ili oba..:))
2008-06-21 17:12:38
oba,naravno:)
2008-06-21 17:16:50
Ali npr. ako bi ja želio napraviti neš u hattricku to bi po meni bio dobar put.Odjebeš rezultate i samo pumpaš lovu na račun.Kada skupiš dovoljno počneš graditi momčad,ali ne na način da kupiš 5 divinera i bezglavo jurneš,nego na način da igraš "prirodno" i kupuješ taman koliko ti treba da budeš malo bolji od svih..
2008-06-21 17:22:12
odlicno razmisljas.

tako nesto slicno i ja radim.proslu sezonu sam kupio mladog za 9 milja a ovu ga prodao za 31 milju.nije lose:))

ja ne tjeram nista nego treniram za sebe i imam jednu od boljih ekipa kada se usporedim s ekipama koje su pocele kad i ja.ja sam miran sada par sezona sto se tice treninga:) to mi je bitno.reza kak bude.

da sam zelio rezultat ostao bi na midu...treniram za sebe(klub)a reza kako ide...
kod mene je ekipa pokupovala innere i na tome gradi...ja sam se prosle sezone uspio spasiti ove tesko...ne mislim kupovati nista,ak ispadnem lako se ja vratim:))
2008-06-21 17:26:56
Ja isto kupio 5 napadača,za 6.og se dvoumim dal mi se isplati dat 20mil za nekog klauna od 17godina. Namjera mi ih je istranirati da budu kompletirani i onda ih sve prodat i kupiti novu generaciju..
Super je što nam hattrick nije toliko bitan,da si zagrižen za to nema šanse da biš igrao na taj način..
2008-06-21 17:30:08
ja ti imam 5 mladih i jednog WC starog.
od ove sezone cu kombinirati 3-4-3 i 4-4-2 po potrebi pa se mozda izvucem....

ja isto kada ih istreniram prodam...al ja cu vjerovatno svake sezone prodati jednog tako da mi svi nisu na istim skilevima.

ovdje sam tek unazad par mjeseci krenuo ozbiljnije te sam sredio sve za trening a rezultat uopce ne ganjam.
kako bude.mogu ja i ovdje biti u 3.ligi sto godina:))bar se ne zivciram...hehe
2008-06-21 17:39:19
Razlika je velika kad si među jačima. Stabilan sam prvoligaš,mirno treniram,slažem momčad i najbitniji mi je trening.To što sam u prvoj ligi ne znači da trošim abnormalno na plaće i da mi momčad nazaduje za razliku od nekog u drugoj ligi koji se kao pojačava..

Dok npr.kod tebe i sličnih tebi nema nekog efekta ako cijelo vrijeme ganjaš rezultat. Teško ćeš ti mene stići ako potrošiš pola proračuna na pojačanje za proći u viši rang.Karikiram ali to je otprilike to..
2008-06-21 17:44:38
pa nemremo mi mladi nikako stici vas starije.jedino da ti prestanes igrati,onda.a i tad bi mi trebalo nekoliko sezona da dodem do onoga sta ti sve imas(igrace,stadion,treneri) itd.

ma koje ganjanje.ovo igram iz gusta i trudim se da radim ono sto mislim da bih trebao te da pomognem danas sutra nasima da uzmem kojeg igraca za repku...i to je to.upravo prodajem jednog pa ocekujem neku pinku:)
nisam od onih koji ganjaju rezu,i da hocu nemrem:)
2008-06-21 17:46:59
To je zabluda da se ne može.. Samo treba jako jako dugo i pametno,a i treba i malo sreće..:)
2008-06-21 17:49:52
koliko godina treba:)!?
hehe

reci da se pripremim:D
2008-06-21 17:56:38
Pa ovako,za stadion ti treba 40mil da bi ubirao oko 2mil zarade,onda jaka juniorska škola ti može donijeti užasno puno love ako te malo posere,kvalitetni trening(ne moraju biti ultra jaki treneri,to je zabluda) i na jakom si dobrom putu.. Bitno je trenirati ono za čim tržište pati,npr. defanzivni veznjaci,jako malo ljudi trenira def veznjacima,a takvi veznjaci su najtraženiji.. to je samo jedan primjer,ima ih još.

Ja se kladim da će kroz 4-5 sezona filjo biti stabilni drugoligaš,a evo,počeo je prije godinu dana ponovno. Da se,samo treba mućnuti glavom i nadati se pokojem dobrom junioru.. Jebiga,bez sreće nemoš ništa,vidjeli smo to svi jučer..:(
2008-06-21 18:00:46
Daj mi samo reci kako treniraš def midovima (dal ih stavljaš sa naredbom MID ili DEF) tj. pitanje: Jel se gubi postotak treninga ako treniraš sa MID naredbom???
2008-06-21 18:06:07
Iz pravila:
Training of defending (tackling the ball)

You can select the position that will train defending most effectively during the week, you can choose among ATT, MID and DEF. The remaining positions train slower.


Znači možeš ih ostaviti sa MID naredbom i dobiti će normalni trening i ne gubi se nikakav postotak!


Training of technique

Similar to defending, it is most intensively trained by the position selected for the current week.


Ovo samo to potvrđuje..
2008-06-21 18:55:49
valjda necu skrenuti s puta:)
2008-06-22 01:15:37
A na HT-u nema ovako nerealnih rezultata,0-25,0-20 i slicno...