Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Liga prvaka

2011-07-14 21:22:49
čestitke kuksi na prolazu dalje, a i praksiju na skroz dobrom uspehu za prvu kupošampionsku sezonu :)
2011-07-14 22:03:18
praxi te zasjenio ako se usporedi s tvojim prošlogodišnjim susretom, ali ti si bar napravio uslugu budućim protivnicima (kuksi) :).

nego meni se isto nešto ne sviđa u sokkeru, a to je lakoća mijenjanja ekipe bez posljedica kakve bi u rl bile, npr. Praxi to izvrsno koristi, ali nije mi realno da ako se izmjeni 11 igrača da se s par utakmica dobije TD kao da ekipa igra zajedno od juniorske.

nego, praxi, svaka čast, malo strpljenja i mogao bi ti u kojoj od sljedećih sezona daleko, pitaj kuksu o sreća- nesreća iskustvima :)
2011-07-14 22:11:20
nego meni se isto nešto ne sviđa u sokkeru, a to je lakoća mijenjanja ekipe bez posljedica kakve bi u rl bile

Pogledaj mog beka koji je par puta čekao ubacivanje lopte 3 metra u autu pa onda pričaj o TDu :p

a logično je da se malo brže puni nego u RLu (ali opet igračima sa ispod excellent iskustvom treba 6-7 utakmica da bi došli na neki nivo gdje ne treba previše strahovati da će se gubiti po terenu što je veliki komad sezone), ipak si jako malo momčadi može priuštiti više od 13 kvalitetnih igrača i u slučaju 2 ozlijede i 2 igrača u nikakvoj formi, već je nemoguće igrati na vrhunskom nivou bez kakve kupnje.


ali ti si bar napravio uslugu budućim protivnicima (kuksi)

samo da podsjetim Kuksu da je nositelj sljedeće kolo zahvajujući meni pa neka se sjeti na idućem skupu :p
2011-07-15 08:28:11
Riestra, očekivani ždrijeb usudio bih se reći... :)
2011-07-15 11:45:28
Po meni,puno bi bolje prošao da si raširio napadača. Krilo ti je stajalo fantastično i baš si ga fino prcao i prava je šteta da napadač nije bio u onoj drugoj rupi..Mislim da bi ti tada šanse drastično porasle ali nema veze. Uz malo sreće ovo si mogao lako dobit..

Kuksin protivnik mi je jedna od najvećih enigmi. Ima baš bijednu momčad a konstantno se provlači..Prva jegulja,nevjerojatno. Ja sam u drugoj sezoni LP izgubio baš od njega. Dominirao 30 minuta,onda dobio zadnji vezni crvendać i adio mare.. Kuksa to lagano prolazi ako ne bude nekih novih iznenađenja..
2011-07-15 12:00:04
Razmišljao sam da skroz raširim, ali onda bi mi napadač morao ulaziti na skok pod kutem i još bi više kasnio za krilom, nisam se toliko uzdao u bjegove napadača već više da će trpati na asistenciju krila :|

Mogao sam dosta detalja bolje posložiti a i dalje sam s obzirom na razliku o ocjeni pristojno stajao dok smo bili 11 na 11, tako da se sigurno da igrati protiv Gaudina u slučaju da Kuksa naleti do njega, ima on jako puno rupa u ovoj taktici koju forsira.
2011-07-15 14:07:41
upravo sam pogledao tekme naših klubova u šampionskoj ligi kao i svoju u kupu..čestitke i praxiju i kuksi.

gotovo sam uvjeren da nije dobio crveni baš albin da bi i ti bio među posljednjih 8 isto tako da u kupu nije crveni dobio baš moj napadač (5-4-1) možda bih i ja išao dalje :))
2011-07-15 14:48:24
ali onda bi mi napadač morao ulaziti na skok pod kutem

:)
Svašta.. Pa što bi mu falilo na drugoj stativi..A i ne razumijem,što je problem ako i ulazi pod kutem..

Ja često znam zabit gol tako da napadača stavim na drugu stativu(tako sam tebi zabio jedini gol u posljednjoj tekmi). Jer,iako ima napadač manji kut,veća je šansa da će biti neometan..
2011-07-15 14:55:33
nebi mu ništa falilo, ali bi mu put bio duži pa bi kasnio za krilom, barem sam se toga pribojavao jer kreće s iste linije kao krilo a krilo je brže od njega (pogledaj kod penala koliko je zaostao kad je Albin već ušao u 16, zamisli da je još koji kockicu trebao proći po dijegonali) :\

Druga priča da sam išao na to da napadač sam pobjegne od centra i solo završava akciju (što bi naravno bilo puno bolje rješenje nakon crvenog).
2011-07-15 14:59:06
Aha..na to si mislio. Ok,to je dobar razlog ali opet ko da mora trčat dijagonalu,čeka na drugoj strani i baš te briga.. Meni nikad takvo nešto nije ni palo na pamet,plus,često krilo i ometaju pa trči lijevo desno i dok se on namjesti već je napadač tu negdje na poziciji da zabije. Sad,jeli ili nije pametno neću ulazit u diskusiju ali svakako,razmisli drugi put dvaput..
2011-07-15 15:20:05
ja sam upravo sa fudbala na putu do teretane tako da nisam pogledo utakmice nego bi se samo na ovo garijevo nadovezao. ogroman broj nas tupi gregu kako 1na1 ulazi mnogo redje od nabacaja pa glava, ali greg stalno nadje neku statistiku koja po njegovom govori da se cak i vise golova daje 1na1 nego glavom. ja doduse bi uvek radije uzeo 10nabacaja i udaraca glavom nego 10puta 1na1

kad biser broji udarce glavom sa 20m koji u stvarnom životu je nemoguće zabiti
(edited)
2011-07-15 15:23:27
osim ako se ne zoves Martin Palermo...
2011-07-15 15:26:10
da, kreten od golmana, ispucava ko Kelava
tako bi i ja zabio glavom, ili možda ne, pa nisam lud da ubijam svoje moždane stanice
(edited)
2011-07-18 11:25:59
vidio sam da mi je bilo puno teež nego sam očekivao, ali opet s druge strane sam bio malo u problemima sa stanjem igrača, pa nisam mogao previše taktizirati

uglavnom imao sam i sreće, ali to je oduvijek bio dio sokkera, ako i pravog nogometa....sada me čeka malo slabiji klub od ovih 8 koji su ostali, ali to je kao i uvijek dvosjekli mač, jer on može postaviti sve i svašta, a ja sam taj koji ne smije previše riskirati....ali ukoliko ne bude ozljeda u srijedu nadam se da bi taj meč trebao otići na moju stranu

i ovo je već peta sezona u nizu da igram 1/4 finale :)) a u prilog mi ide da nikada nisam izgubio niti od jedne od preostalih momčadi, a sve nosioce koji su ostali sam pobjeđivao
2011-07-18 21:50:28
i pogledao sam malo ove najveće sokker zemlje i moram reći da mi imamo daleko najviše postova u ovoj temi, pa smo bar po nečemu najbolji na sokkeru!!!
2011-07-18 23:50:27
pa nije to jedino, imamo i svjetskog prvaka :D