Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Liga prvaka

2017-01-27 00:03:33
A pravila su zato da se krše ?
Svakako ne treba radit znanost od penala :D
2017-01-27 08:21:05
baš šteta za pehove.. podrobio bi ga da su ti svi bili na broju bez obzira na formu.
next year..
:D
2017-01-27 09:29:12
ne ,naravno da ne treba-bilo prošlo-pretanka klupa tj nema je -u biti sam bez zamjena i love ove tri sezone dobro i izguro

sad se pazi-fokusiram se na gol razliku sa tobom-jer ti si mene u mojoj prvoj sezoni dobio 2:0 i 4:0


2017-01-27 09:32:09
ne bu next year osim možda prvog kola(pod uvjetom da osvojim ligu) jerbo idu igrači na prodaju i počinje razdoblje 2. lige jedno 4 sezone

pošto ću treninge podretiti Šopu -play,pass pa čak i def vjerojatno -takve naše trenirce trebam
2017-01-28 10:13:34
Svaka cast na rezultatima!

Svako toliko pogledam sta ima i uvijek neki nas klub rastura u ligi prvaka, iako kakvu je ekipu svabo skupio definitvno je dream team. A ti ga pobjedis :)
2017-02-06 16:37:31
je ... biti u prvoj košta. Ti si svoj boravak tamo lijepo iskoristio. Čestitam !
2017-02-06 20:57:42
Finale
Norveška-Belgija
2017-05-05 11:18:08
Čestitke našem prvaku na pobjedi.Sljedeći protivnik iz Turske bi trebao biti puno lakši zalogaj, a nadam se da ćeš konačno zaokružiti i broj navijača. Za razliku od tebe tvoj kolega me totalno razočarao pristupom ovoj sezoni, postavio napad kao da igra protiv mene:)
2017-05-05 19:26:26
protiv tebe nebi ni mjenjao momčad s obzirom da bi napadač sa 7 dana ozljede poslužio svrsi ;)

sama činjenica da sam na vrijeme skužio da mi je najbolji napadač ozlijeđen u kupu i da sam išao naći neku taktiku sa jednim napadačem znači da sam uložio više truda u ovu sezonu nego u predhodnim 5 ukupno. :p

Čak i omjer udaraca izgleda sasvim pristojno na kraju s obzirom da nisam mogao računati na golmana, najboljeg defa i jedinog poštenog napadača (sad su im se za Ligašku pridružili još dva defa i drugi napadač sa kartonom ili ozljedom).
2017-05-06 23:24:35
dok sam još u ligi prvaka -ne rasprodajem momčad-mislim da dečki iz pmoje lige jedva čekaju da ispadnem -heheheehe-ne aludiram niš-sam se šalim
2017-05-11 18:51:50
Statistika igre na strani terena: Black Panter 67%, Slaven United 33%.
u drugom poluvremenu-ali presudila je loša forma golmana i napadača-nažalost -i to je to
2017-05-12 10:17:05
Uvijek prije nego pogledam neku tekmu na Sokkeru otvorim naslovnu stranicu sa rejtingom. Kad vidim da je zelena strelica, pobjeda, i obratno crvena izgubio. Kad sam otvorio tvoju, crvena strelica se pojavila, no kako si u kupu igrao sa 3 timom i izgubio od daleko slabijeg po rajtingu i time puno srušio rejting , mislio sam da možda si ovdje i pobijedio ali je i dalje to ostalo manje od prethodnog višeg rejtinga pa je zato još crveno.Nakon prvog poluvremena trebalo je biti 5-0 ili 6-1 za protivnika. Potpuno te razbio i taktički. Drugo poluvrijeme je opet trebalo biti njegovo iako si ti bio bolji nego u 1 poluvremenu i kad spomenem da mi je bilo žao kad si dao gol jer se moglo dogoditi da i izjednačiš a to po prikazanoj igri apsolutno nisi zaslužio. Čudim se tvojoj neobjektivnosti u komentaru, pa njegov napadač koji je dao 2 gola je još u slabijoj formi od tvojeg Pr (dobar) i to u prosječnoj formi.Jedino mu je golman u daleko boljoj formi ali nisam siguran da je to bila prevaga. Po meni nadigrao te u svim elementima ove igrice.Podsjećaš me ovom izjavom na Hrgovića sa izjavom-da sudac nije prekinuo susret Klička , pitanje što bi još u 12 rundi bilo.

(edited)
2017-08-17 18:25:19
Sta smo u ovom kolu slobodni? :p
2018-03-23 11:02:13
Upravo sam odgledao tekmu. Šteta za rezultat i te dvije povrede. Sad sa zanimanjem mogu pratiti samo predstavnika Srbije.
2018-03-24 14:40:08
Da,šteta,prva ozljeda mi je izbacila def veznog s obranom 12 i usao je vezni s obranom 7 uz to i dosta lose forme,na drugoj ozljedi ulazi napadac na mjesto veznog i onda je svakako bilo gotovo.

Ravnopravna tekma,jedino se grizem sto sam zaboravio zrcaliti taktiku pa bi mi krilo islo na igraca forme 5 umejsto 18...ali jbg :D
2018-07-13 19:01:14
http://sokker.org/comment/matchID/33912430
Nevjerojatno sto je mongola dopalo....