Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Latvijas kauss
Nju ja bus intresanti,bet vel lidz ligai grasos papildinat sastavu,tik nevaru izdomat kura pozicija bukse!!!!
Zibeni es nāku, esi gatavs, līgā atkal negāja, tātad jāuzvar kausā :D
Nju skatos liga tev neveicas,tik daudz sitieni un tikai 1varti,bet man prieks kad vartus guva mans jauninais,1sitiens 1varti,malacis puika!!!Tagad tikai saise tada kad nav midu uz kausu 2traumeti!!!Jalukojas tirgus virziena bus!!!
Pagaidām man līga visos mačos neiet ar uzbrukumu, parāk slikta realizācija :@
nu tev vismaz 1 golu iesita... man uzbrucejs ligas spele ~5(mby vairak) 1on1 neiesita...
Hmm ir viena laba taktika ja gribi uzvarēt :) Iesit vairāk nekā ielaid :D
Ta ir laba taktika,nu tad meginasu ta darit,pret tevi sodien jau lidz vartiem netiku,tavejie ir atraki,tadel tads rezultats,savadak butu cabigak,un vartos ari staveja sliktakais kipers,jo kronbergs speles kausa!!!
Spēlētāji salikti, taktika arī būs jauna :) pēc savām domām neko vairāk no šobrīdējā sastāva nevaru izspiest :D
es ari neka nevaru izspiests,saliku labako sastavu;!!!!!
Visas komandas kuras bija izbraukumā uzvarēja :D mana spēle bij normāla abām komandām bij pa iespējām un spēle tiešām bij līdzīga. Pāris pirmās minūtes manējie likās tādi bailīgi un neko lab nerādija, bet tad sāka normālāk spēlēt un pārņēma pārsvaru savās rokās, bet otrā puslaika sākuma laikam pietrūka jaunajiem aizsargiem izturības un mans mūris kļuva caurstaigājamāks :D žēl ka beigās neizdevās dabūst 11nieku tā būtu bijusi laba iespēja izlīdzināt rezultātu.
grūti bija caursist Tavu blīvo aizsardzību un es pat teiktu,ka Tev bija vairāk iespēju.bet ir labi,kā ir :) ja nemaldos,visas mūsu savstarpējās spēles ir sīvā cīņā beigušās ar 1:0
Nu man bij nedaudz vairāk sitienu, bet visi bij pārsvarā no attāluma, bij vien štanga bet Tev arī bij viena, takā niča :D un bij 2 ļoti līdzīgas iespējas, kur manējais uzsita pa GK bet pie bumbas pirmais bij aizsargs, bet kad Tev bij izgājiens pret manu GK uzbrucējs vainu sita vai arī padeva piespēli (īsti nepamanīju, bet nu tagad jau vienalga :D) beidzās ar vārtiem jo mans flegmas nepaspēja aizskriet prikšā.
Jā laikam visas (divas :D) spēles ir beigušās ar 1:0 un tagad jau rezultāts ir Namejs 3:0 KlAuNi takā manējie nu ir kārtīgi uzkurbulēti un nakamajā tikšanās reizē ies līdz asinīm :) :D
Jā laikam visas (divas :D) spēles ir beigušās ar 1:0 un tagad jau rezultāts ir Namejs 3:0 KlAuNi takā manējie nu ir kārtīgi uzkurbulēti un nakamajā tikšanās reizē ies līdz asinīm :) :D
Rītdien lielie pusfināli un konfā klusums:
FK Namejs - FC Kruc
FK Deers - Gravis.com
Kur komentāri, analīze, prognozes, alus?
FK Namejs - FC Kruc
FK Deers - Gravis.com
Kur komentāri, analīze, prognozes, alus?
Kruc noteikti vēlēsies revanšu par zaudējumu līgā,bet ir sagādāts neliels pārsteigums :) Gravim tā kā vajadzētu uzvarēt,bet kā jau ne reizi vien esam redzējuši,kausā prognozēt ir grūtāk,kā līgu spēles
Finaalaa vareetu tikties Kruc vs Gravis jeb Namejs vs Gravis. Deers tomeer neshkjiet nopienta konkurence...
p.s. un veel Kruc vareetu savainot kaadu speeleetaju jeb dabuut sarkano (ljaunais Bez Panikas apreekjins) :]]
p.s. un veel Kruc vareetu savainot kaadu speeleetaju jeb dabuut sarkano (ljaunais Bez Panikas apreekjins) :]]