Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Alergicy - łączcie się!
Mnie cos sie nasilalo od paru dni i mocno wzielo wczoraj na rowerze. Myslalem poczatkowo ze to upal, ale stwierdzilem ze to dusznosc alergiczna...wstapilem do apteki po Claritine ten bez recepty - 7 tabletek. Wzialem jedna, i juz po godzinie-poltorej puscilo...ale byla ulga :) Dzis druga tabletka, i juz wszystko w porzadku...
Andrew Alex to
domeq
kurde,już się zaczyna:/ oczy i nos póki co najbardziej mi doskwierają:( muszę zainwestować w okulary przeciwsłoneczne, żeby chociaż od słońca mi gałki odpoczęły... a na katar jedynie calcium póki co;)
Jak ktos ma zajebisty katar i raczej nic nie pomaga to polecam 'Avamys' od tamtych wakacji lece na tym. W tym roku tez sie 3dni meczylem przez dlugi weekend, poszedlem po recepte i jak nowonarodzony.
ja to mam uczulenie na kurz ... masakra cały rok^^
ja też cały rok mam nos zatkany;) mam pościel antyalergiczną, ale tylko troszkę pomogło,a dywanów z domu się nie pozbędę:P
ja nosu nie mam zatkanego ale czasem mam lekka wysypke ^^
Mam identycznie, ale dla mnie i tak najgorsze są żniwa, w tym roku na razie tylko "ostro" mnie brało jakoś w marcu, teraz na szczęście jest spokój :)
Po pierwszym dniu Avamysa - nic nie pomaga (przynajmniej w moim wypadku), może później będzie lepiej...
Cały czerwiec, czyli ten miesiąć mam alergię na kwitnące duże trawy :), Oczy mam całe czerwone swędzą mnie, katar, kaszel. :(:( :)
No, to alergia wrocila na maxa. Nos jeszcze sie trzyma dzieki Avamysowi, ale oczy...ehh
ja już wytrzymać nie mogłem i pobiegłem do lekarza po tego Avamysa co tak polecacie:) zobaczymy czy coś pomoże oby!
mi sie wlasnie 2tyg temu skonczyl i zdycham :) na zmiane zapchany albo cieknie ;-)
U mnie dziś powrót alergii :( Może będzie lepiej, jak trochę deszczu spadnie.
skąd ja to znam:) całe życie takie spitolone z tą całoroczną alergią:p
domeq to
bartektyrka
Mnie tez jest zle od gdzies ponad tygodnia - nie ma wlasciwie nocy bez uzywania zwyklych kropli, ida nawet jak woda, i prawde mowiac niewiele daja. A na dworze to juz dusi lekko... na razie bez niczego ciagne.