Subpage under development, new version coming soon!
Subject: burze
nom w krk zaniedlugo burza bedzie;P
widac po pogodzie;D
widac po pogodzie;D
Na razie swieci sloneczko, ludzie sa szczesliwi, a pozniej wszyscy beda ucikac i krzyczec... pioruny beda w nich napierdzielaly, a grad oczy wybijal... piwnice beda zalane, okna w domach powybijane, a piorunochrony spalone - jak zwykle :D :D :D
Ale z tego co widze na tym, to u nas bedzie bardzo silne :| Juz nawet troche wiaterek zaczyna wiac :)
Ale z tego co widze na tym, to u nas bedzie bardzo silne :| Juz nawet troche wiaterek zaczyna wiac :)
no po radarach widac ze moze bedzie i to za chwile
ale ty mieszkasz kolo wroclawia? jak tak to musze cie pocieszyc bo te co sa na wschod od wroclawia to do ciebie raczej nie przyjda bo najczesciej ida w strone wschodu
Ale pocieszenie :) A moze miales na mysli Wodzislaw slaski? bo wroclaw to w dolnoslaskim, a ja w slaskim mieszkam :)
u mnie jest (Konin) dosyć duża...najlepsze jest to że jest widno w miare jak na takiego typu pogodę...grad doś duży...oberwanie chmury...już koło 10 minut tak jest :)
(edited)
(edited)
ja nie lubie burzy bo trzeba kompa wylanaczac i oczywiscie sokkera:(
ja tak samo ale niestety u mnie sie zanosi na burze :(
u mnie juz dawno przeszlo :) nawet duzo sie nie dzialo tylko troche pokropilo i pogrzmilo nawet kompa nie wylaczalem :]
ja nie wyobrazalbym sobie zycia bez kompa jakby mi spalilo://
ranu mamy 21 wiek a wy się podniecacie burzami, to zjawisko stare jak świat, przecież każdy dom ma piorunochron więc czego się bać, tego odgłosu??
ja tesh kompa nie wyłączam...ale mojemu kumplowi procek się spalił :P