Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: boks

2012-03-18 11:34:36
Nigdy mnie ten Szot nie przekonywał do siebie tak czy inaczej.

To sie nazywa kurestwo.


Chyba jeszcze kurestwa w boksie nie widziałeś heh

Zostaw tego Masternaka w spokoju on narazie jest młody i sie uczy i wcale nie jest przereklamowany bo tak naprawde nikt o nim nie slyszal ,tylko ci co naprawde sie interesuja boksem ,a szpilke to znaja wszyscy,nawet kolko gospodyn wiejskich:D Masternak jest bardzo skromnym człowiekiem wie gdzie sie znajduje ,nie cwaniakuje ,bardzo dobrze ułozony młody człowiek ktory konsekwentnie idzie do przodu i bedzie cos z niego.

Nie za dobrze to o nim świadczy że nikt jeszcze o nim nie słyszał a już 25 walk na koncie, w ten sposób daleko w dzisiejszym boksie zawodowym nie zajdzie heh. Co mnie obchodzi że jest skromnym, młodym, ułożonym człowiekiem - mnie interesuje boks i dokonania w ringu. Poza tym tak czy inaczej wole bokserów z charyzmą i jajami. Tak z ciekawości - Masternak jest jeszcze przed mutacją głosową?
2012-03-18 11:42:08
Ale sie czepiasz haha.Gmitruk go trenuje wiec bedzie dobrze ,Gmitruk nie zgodzil by sie wyposcic go odrazu na jakiegos duzo lepszego przeciwnika choc sam Master chce,wierze ze BEDZIE z niego mistrz swiata wierze w Gmitruka najlepszego trenera naszego i najlepszego jaki pracuje u nas , Szpilka by sie ze mna nie zgodzil bo twierdzi ze Lapin jest zajebisty i wogole jest super co widzielismy w narozniku Proksy wczoraj.Gmitruk zrobi z niego mistrza świata i swietnego zawodnika na lata.Juz bardziej o Prokse bym sie obawiał,musi zmienic trenera.
2012-03-18 11:43:26
Za tydzien szykuja nam sie emocje ,ciekawy jestem Adamka ,Wacha ,powiem tak Wacha jestem bardzo ciekawy bo narazie niewiadomo co potrafi,nie miał okazji sie zaprezentowac z nikim wartosciowym.
2012-03-18 11:49:39
Gmitruk to, Gmitruk tamto, Gmitruk siamto... Te twoje wychwalne posty brzmią bardzo komicznie. Tak jakby Gmitruk to był jakiś Chuck Norris albo cudotwórca który czego sie nie dotknie zamienia w złoto - bez przesady, niezły z niego trener ale nie rób z niego boga bokserskiego fachu trenerskiego. Gdyby był taki świetny i takim cudotwórca to tego całego Masternaka już dawno by wypuścił na jakiegoś poważnego rywala - czyżby się obawiał o niego? Przecież "fachowcy" na wszelakich portalach piszą jaki to Masternak nie jest wspaniały i jakiego to genialnego trenera nie ma? A więc dlaczego wciąż nieustannie walczy z cieniasami?
2012-03-18 11:52:41
Wcale tak Masternaka na roznych portalach co chwila nie wychawalaj ,bardzo zadko o nim sie pisze.Gmitruk nie jest cudotworca nie z kazdego zrobi swietnego zawodnika ,ale w Masternaku widzi potencjał ,dlatego poswiecił sie pracy z nim ,tzeba miec talent,gdyby go nie miał Gmitruk by pewnie z nim tak mocno nie pracował.Tak wogóle to widze ze na wszystko jestes na nie...
2012-03-18 11:54:58
Zobaczcie komentarze pod spodem :D Do loży sie nadaje haah
http://www.ringpolska.pl/mariusz-wach/17434-zdjecie-wach-i-bracia-cotto
2012-03-18 11:59:04
Nie, nie jestem na wszystko na nie. Jestem na nie tylko na takie bezsensowne wielbienie niektórych bokserów którzy są albo mocno przereklamowani, albo w ringu jeszcze nic nie udowodnili a chwali się ich niczym nie wiadomo co - jak właśnie choćby Adamka czy Masternaka. Adamka lubiłem jak walczył w niższych wagach, waga ciężka to jedna wielka żenada. Oszukał wielu ludzi pustymi obietnicami,rozpalił w Polakach wielkie nadzieje, tylko i wyłącznie po to by "naczaskać" jak najwięcej pay-per-view i nawet pamiętam wielu głupców którzy wierzyli w to ze może on pokonać Kliczkę, choć realnie patrząc szans na to nie miał żadnych, chyba że w wypadku kontuzji. A ty do kogo należałeś? Do tych głupców którzy dali się omotać obiecankami Tomka?
2012-03-18 12:13:44
A co miał mowic Adamek ze wyjdzie przegrać? On naprawde wierzył w zwyciestwo ,ale niestety na Kliczko jest za mały albo ma za małe umiejetnosci ,fakt wypadł z nim fatalnie ,ale było widac ze chcial nie przyszedl tylko po kase dlatego ze gdyby tak było zrezygnowałby znacznie wczesniej,albo zucil by jego trener recznik,ale Adamek pewnie mu zapowiedzial ze predzej zginie w ringu niz ma go poddac trener , tyle ciosow przyjol ze nie jeden dawno by padł albo odmowił dalszej walki wiec nie pier... ze oszukiwał bo on w to wieżył .
Skoro piszesz ze :
''Jestem na nie tylko na takie bezsensowne wielbienie niektórych bokserów którzy są albo mocno przereklamowani, albo w ringu jeszcze nic nie udowodnili a chwali się ich niczym nie wiadomo co - jak właśnie choćby Adamka czy Masternaka''
Adamek nic nie udowodnił ? Napisz mi ktory Polski bokser w boksie zawodowym zrobił wiecej od niego? odpowiem nikt. O Masternaku juz pisalem wczesniej ,jaki on przereklamowany hah.Przereklamowana to jest cała grupa Wasilewskiego .Szczegolnie na pewnym portalu nalezacym do wiadomo kogo.A juz dnem totalnym jest tkie nachalne promowanie Szpilki.Wklejałem tu niedawno rozmowe chłopakow z box news ,jakims dziwnym trafem zgadzaja sie z moimi poglądami,wiec zastanow sie 2 razy i ogarnij kto tu pier.... głupoty. Wkleje ci jeszcze raz .


2012-03-18 13:15:01
A co miał mowic Adamek ze wyjdzie przegrać? On naprawde wierzył w zwyciestwo ,ale niestety na Kliczko jest za mały albo ma za małe umiejetnosci ,fakt wypadł z nim fatalnie ,ale było widac ze chcial nie przyszedl tylko po kase dlatego ze gdyby tak było zrezygnowałby znacznie wczesniej,albo zucil by jego trener recznik,ale Adamek pewnie mu zapowiedzial ze predzej zginie w ringu niz ma go poddac trener , tyle ciosow przyjol ze nie jeden dawno by padł albo odmowił dalszej walki wiec nie pier... ze oszukiwał bo on w to wieżył .

Proszę cię, nie osłabiaj mnie. To są właśnie typowe wypowiedzi psycho-adamko-fanów, bez urazy ale taka jest prawda. Każdy z was boi się przyznać że Adamek "dał dupy" na całej linii tego dnia, zawiódł kompletnie i tyle,. Kliczko stłukł go jak zwykłego amatora, jak zwykł worek treningowy, nawet gorzej - ale wy psycho-adamko-fani zaraz od zakończenia walki zaczęliście przypinać do tej walki własne metki, jak to Adamek dzielnie nie walczył, jak to to, to siamto, to sramto - gówno - "dał dupy" na całej lini i wbij to sobie do swojej zaślepionej jego wizerunkiem głowy!

Adamek nic nie udowodnił ? Napisz mi ktory Polski bokser w boksie zawodowym zrobił wiecej od niego? odpowiem nikt. O Masternaku juz pisalem wczesniej ,jaki on przereklamowany hah.Przereklamowana to jest cała grupa Wasilewskiego .Szczegolnie na pewnym portalu nalezacym do wiadomo kogo.A juz dnem totalnym jest tkie nachalne promowanie Szpilki.Wklejałem tu niedawno rozmowe chłopakow z box news ,jakims dziwnym trafem zgadzaja sie z moimi poglądami,wiec zastanow sie 2 razy i ogarnij kto tu pier.... głupoty. Wkleje ci jeszcze raz .

Wycinasz słowa z kontekstu, tak jak tobie pasuje najlepiej. O udowodnieniu i przereklamowaniu miałem bardziej na myśli Masterka walczącego ciągle z leszczami a którego sie chwali jak niewiadomo kogo i Adamka w kontekście wagi ciężkiej. Ale ty sobie będziesz przypisywał swoje teorie. Mam gdzieś portal Wasilewskiego, czy jego grupę, ja się skupiam na bokserach których moge polubić - ty zaś jesteś typowym hejterem anty KP jakich wielu widać po wszelakich forach, jesteś typowym "Adamkowym Mocherem" który widzi tylko jedno a na resztę ma klapki na oczach. Powiedz mi? - po jaka cholerę wstawiasz mi ten wywiad, bo tutaj już wcale cię nie rozumiem? Że kto się zgadza? Twój bóg Adamek? Nie rozśmieszaj mnie :d. Co mnie to obchodzi że ktoś tam się z tobą zgadza i co w związku z tym? Wytłumacz mi to, bo nie mam pojęcia czym tu chcesz zabłysnąc wstawiając drugi raz ten śmieszny filmik którego nie mam nawet czasu obejrzeć, albo najzwyczajniej sie mi nie chce. Streść mi to - tylko nie mów mi że "bo Adamek powiedział... więc tak musi być" bo wystawisz się na kpinę :d
(edited)
2012-03-18 13:17:24
... wstawiając drugi raz ten śmieszny filmik którego nie mam nawet czasu obejrzeć, albo najzwyczajniej sie mi nie chce.

hehe jak nie masz czasu obejrzeć to skąd wiesz ze jest śmieszny ?
2012-03-18 13:22:23
Domyślam się po tytule - wystarczy widzę tam nazwisko Adamka i wypowiedzi jego psycho-fana Piotrka jak to nie potwierdzają sie jego słowa i już odchodzi mi ochota na wysłuchanie/oglądanie tego - proste. Tych "psychofanów" można spotkac na wielu serwisach i zawsze chodzi o to samo - "z gówna próbują kręcić baty", mydlą oczy innym sami żyjąc w zakłamaniu, a otoczka wokół Adamka i jego karierze w HW jest najlepszym przykładem na to heh
2012-03-18 14:30:08
''Każdy z was boi się przyznać że Adamek "dał dupy" na całej linii tego dnia, zawiódł kompletnie i tyle,. Kliczko stłukł go jak zwykłego amatora, jak zwykł worek treningowy, nawet gorzej - ale wy psycho-adamko-fani zaraz od zakończenia walki zaczęliście przypinać do tej walki własne metki, jak to Adamek dzielnie nie walczył, jak to to, to siamto, to sramto - gówno - "dał dupy" na całej lini i wbij to sobie do swojej zaślepionej jego wizerunkiem głowy!''

Nie rozumiem ci e czemu do mnie pijesz z tym tematem ,ja powtarazlem od poczatku ze dał dupy w walce z witkiem i juz nawet albercik lepiej wypadł ,co niezmienia faktu ze starał sie przetrwac jak najdluzej co obala twoja teorie ze wyszedl tylko po pieniadze,a on mimo wszystko od czasu do czasu mimo przyjecia tylu ciosow mial jakis zryw a ze nieskuteczny to tylko wina jego i taktyki a takze tego ze jest za mały na Kliczko.chciał walczyc do konca do 12 rundy mimo tego jak obrywal ,wystawial zdrowie na szwank ,rownie dobrze mogl wczesniej sie poddaac kilka rund .Na Kliczko nie ma mocnych w wadze ciezkiej i nikt powtazam nikt im nie zagraza sa bracia Kliczko i dalej cała reszta .
Niewiem czemu czepiasz sie audycj i nie wysluchawszy jej ,mowia tutaj ogolnie o naszym polskim boksie i swiatowym,tam niema poezji o Adamku jest ogolnie o wszystkim ,a takze o cieniasie o nazwisku szpilka jak to wychodzi ludziom z lodowki i komentuje mecze pilki noznej choc sam twierdzi ze sie na tym niezna:D
2012-03-18 16:37:09
Jutro się będę widział z Krzyśkiem, to się dowiem więcej. Ale tak czy inaczej frajerskie zachowanie makaroniarzy.
2012-03-18 16:43:12
Niestety duzo takich sytuacji zabija boks,a przekretow jeszcze duzo gorszych widzielismy mnustwo prze z ostatnie lata.
2012-03-18 17:15:38
To ten od ciebie z Myszkowa co miał walczyć we włoszech ?
2012-03-18 19:19:42