Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: vrije trappen

  • 1
2010-01-02 12:57:04
ik kan het nergens vinden of ik ben blind maar welke speler moet je in hemelsnaam selecteren voor het nemen van vrije trappen?

welke stats moet die hebben?
2010-01-02 13:34:46
Ik selecteer eigenlijk nooit iemand voor het nemen van vrijetrappen, omdat die speler mogelijk het hele veld over moet, en dat is een beetje nutteloos. Stel je voor dat je een spits kiest, dan staat er niemand meer voorin om de bal erin te koppen :)

Maar mocht je het willen doen is vooral passen van belang.
2010-01-02 14:06:15
thanks en vooral bedankt voor de tip!
2010-01-02 16:16:11
Idd. Misschien nog een tip, je kan beter een aantal weken middenveld passen trainen zodat iedereen dat een beetje kan, slimmere oplossing.

Maar zijn er niet wat meer skills van belang bij vrije trappen?

Is scoren niet handig omdat er toch vaak op doel wordt geschoten ipv een voorzet als het niet te ver van het doel van de tegenstander is? Of spelinzicht en techniek zodat de ballen op de juiste plek komen als het wel een pass is?

Ik heb het geprobeerd met een speler die hoog passen, hoge vorm en techniek, geen scoren en weinig spelinzicht heeft, maar die ballen vlogen alle kanten over het doel heen. Werkte totaal niet. Dus alleen passen lijkt me niet voldoende.
(edited)
2010-01-03 01:02:20
Ik selecteer eigenlijk nooit iemand voor het nemen van vrijetrappen, omdat die speler mogelijk het hele veld over moet

Niet helemaal waar;

Degene die je selecteert neemt alle vrije trappen op de helft van de tegenstander. Alle vrije trappen op eigen helft worden genomen dor de spelers die er het dichtst bij staan
  • 1