Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Rare praktijken?

  • 1
2010-04-13 16:43:47
Bekijk deze ploeg eens:

Independenza

Hij heeft een speler 'gewonnen' waar ik op aan het bieden was.

Ik bekijk even zijn team, en hij heeft 0 spelers!

Hij heeft op 26 maart zijn hele ploeg verkocht, en heeft nu nog steeds 0 spelers.
Dus vraag ik me af, loopt deze gast nou alleen voor de lol de transfermarkt gek te maken?

Hoe kun je in vredesnaam een team hebben dat al twee weken lang 0 spelers heeft?
Moet daarop geen ban-termijn komen of zo? Iets van "regel binnen twee weken 16 spelers, of je team wordt geband"?


(edited)
2010-04-13 16:48:01
Welke speler heeft hij gekocht dan? ik zie namelijk helemaal geen gekochte spelers sinds 26 maart... laat staan ontslagen spelers. Dus ik snap je punt niet zo goed...
2010-04-13 16:50:54
Deze jongen:

Jason nogwat
2010-04-13 16:52:42
Ik snap dus ook niet helemaal wat ie doet of hoe hij dat doet.
Tenzij hij twee weken gewacht heeft om met zijn tig miljoenen een heel team op te gaan kopen.

Ik vraag me af of hij nu gewoon een paar dagen wacht, dan vervalt het bod toch en komt ie terug bij de oorspronkelijke eignaar, right?

Of dit is toevallig de eerste speler die hij koopt in twee weken. Maar dan is het een gek ;-)

2010-04-13 16:56:25
Spelers gaan na een week gewoon terug naar de oude eigenaar. Maar grote kans dat de oude eigenaar voor die tijd de speler al naar de nieuwe club stuurt... Neem echt niet aan dat verkopers de afgelopen twee weken die spelers niet wilden wegsturen.
Dus zal het wel gewoon zijn eerste aankoop zijn.... Oftewel ik mis nog steeds het probleem :)
(edited)
2010-04-13 17:00:11
Nou ja, managers met 0 spelers in het team vind ik wel een probleem ;-)
In elke normale competitie zou je eruit gezet worden.
Iets in Sokker inbouwen dat je minstens xx spelers moet hebben in je selectie lijkt me geen slechte maatregel eigenlijk.
2010-04-13 17:07:02
Ik wel. Soms is het gewoon lekker om helemaal opnieuw te kunnen beginnen. Gewoon alle spelers weg en dan spelers te zoeken om weer op te bouwen. En het is aan de manager zelf om te bepalen hoe lang die daar voor neemt. Dat hij dan wat WOs weggeeft is misschien jammer voor de tegenstanders, of juist voor de andere teams in de competitie maar dat zij dan maar zo.
Ik zie er echt geen enkel verschil mee dat zo'n team een WO weg geeft of 11 tragische spelers opstelt. Dat levert in veel gevallen zelfs nog meer competitievervalsing op dan een WO weg geven.

Nee gewoon de vrijheid aan de manager om te bepalen wat hij doet.

/edit: afgezien nog van een feit dat het eigenaarloos maken van het team alleeen maar zou betekenen dat dat team WO's zou blijven veroorzaken tot het moment dat er weer een nieuwe eigenaar zou komen. Met andere woorden, de competitiegenoten zouden er niks aan hebben.
(edited)
  • 1