Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Otázky a odpovědi
No nejsem si jisty,ale zapas by měl proběhnout v pohodě,ale pak by asi měli obranci přijit o trenink...
hráč z lavičky přebírá pokyn střídaného hráče bez ohledu na to, s jakým pokynem na lavičce seděl.
Jestli se nepletu, tak střídající hráč přebírá pokyn hráče, kterého střídá. Takže i kdyby seděl na lavičce s pokynem DEF a střídal by za MIDa, hrál by s pokynem MID. Pokyn na lavičce je podle mě důležitý jen k preferenci střídání (aby šel def za defa).
Tedy v průběhu zápasu pokyn podle mě nezměníš a po hrišti sice bude běhat 6 obránců, ale 5 bude mít pokyn DEF a 1 bude mít pokyn MID.
Jestli se pletu, tak mě laskavě popravte :)
Tedy v průběhu zápasu pokyn podle mě nezměníš a po hrišti sice bude běhat 6 obránců, ale 5 bude mít pokyn DEF a 1 bude mít pokyn MID.
Jestli se pletu, tak mě laskavě popravte :)
tady než se člověk vyžvejkne, tak jde s křížkem po funuse... :D
ne ne, tkahle to není, když máš na střídání hráče s pokynem def a půjdou tam místo někoho s pokynem mid, tak se automaticky mění pokyn místo def na mid. Takhle to je...teda aspoň myslím :)
Všem moc děkuji za odpovědi.Chápu správně,ikdybych měl na hřišti čtyři hráče DEF,3xMID a 3xATT a chtěl střídat třeba hráče s pokynem ATT za hráče s pokynem DEF,tak se mu změní na ATT ???
(edited)
(edited)
Jak proběhne trénink, jestliže dejme tomu v úterý změním trénovanou schopnost a zaměřím ho na jiný post? Jde mi o to, zda se započtou hráčům odehrané minuty z neděle, nerad bych je nějak ochuzoval, už jsem jednou zapomněl změnit včas a nevěděl jsem zda riskovat
Je jedno, jak menis trenink v prubehu tydne... Dulezite je, co mas nastaveno ve ctvrtek rano. Vsichni budou trenovat stejnou vec...
jirka [del] to
Din0
má někdo zaručený způsob jak zlepšit formu?
někteří hráči rádi hrají 2x týdně a to jim zvedá formu, jiní hrají rádi 1x týdně a to jim zvedá formu.
Vyzkoušené.
někteří hráči rádi hrají 2x týdně a to jim zvedá formu, jiní hrají rádi 1x týdně a to jim zvedá formu.
Vyzkoušené.