Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Otázky a odpovědi
dnes jsem uzavrel pratelsky turnaj.. kdy se to losuje? mam si jeste na tuto stredu domluvit pratelak?
23
formidable [11] (11) stamina tragic [0] (0) keeper
magical [15] (15) pace solid [8] (8) defender
incredible [13] (13) technique solid [8] (8) playmaker
good [7] (7) passing magical [15] (15) striker
je 6M€ hodně?
formidable [11] (11) stamina tragic [0] (0) keeper
magical [15] (15) pace solid [8] (8) defender
incredible [13] (13) technique solid [8] (8) playmaker
good [7] (7) passing magical [15] (15) striker
je 6M€ hodně?
Zvažuju, že vylepším stadión... Je to dobrý nápad? Doposud mi stačilo zvedat cenu vstupenek...
teď už by se to asi i hodilo a vyplatilo.. 11k je celkem málo. alespoň 1tribunu naproti t= největší bych udělal.. sedačky ideálně
není škoda, těch laviček?
Kdybych to radši rupnul do rohu místo těch 100 teras? :-)
Kdybych to radši rupnul do rohu místo těch 100 teras? :-)
No vysolit 30M za 10k sedaček se mi zrovna nechce :-) Za to by byla posila, jako prase :-)
(edited)
(edited)
Je to investice do budoucna, lavičky bych sice nechal, ale na těch sedačkách dostaneš třeba 3 M navíc. Teď ty peníze ztratíš, ale až se ti investice vrátí tak ti budou dávat prachy už pořád. Čím dřív je postavíš, tím dřív začnou vydělávat. Pokud na to máš..
takže to doporučujete postavit namísto těch laviček? :-)
Já ne. Lavičky nechat. Rozšířil bych o nová místa.
takže teď v tom mám chaos... těch laviček mi příjde škoda, protože když postavím 10k sedaček, tak budu jen +8k... zatímco, kdybych je postavil jinde, tak můžu být až +9,9k :-)
oni se jen přistaví, což znamená že budou levnější.. zároveň jsou ale na vhodnějším místě, než cpát je do rohu, tam chodí míň lidí a chtěj nižší ceny
Já to řešil tak, že jsem přistavěl sedačky tam, kde už byly. Ale stejně jako u toho co psal Luciano, nevím jaké to může mít dopady.. o tom zda jsou sedačky lepší na "dlouhé" jsem nevěděl.
Jenže se platí i za vymontování laviček.. o tolik levnější to asi nebude.
Beru zpět, vymontování stojí skoro nic.
(edited)
Beru zpět, vymontování stojí skoro nic.
(edited)
to si uvědomuju, že jsou sedačky lepší na dlouhé :-) Jen se bojím, aby se ti fanoušci nevyděsili, kdyby z jedné strany čouhala monstrózní tribuna :-ú Tím chci říct, že se mi to vzhledově vůbec nelíbí, ale asi je to i účelné :-)