Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Mentor?

  • 1
2008-08-25 18:59:22
DonB [del] to All
ja.... mit gamle hold FC Muldbjerg blev banned, den havde en Mentor som hjalp mig Rigtig meget. men spørgsmålet går ud på, er der en Mentor Tråd? eller er der nogen der vil være min mentor?

DonB - Muldbjerg Ac
2008-08-25 19:44:48
Jeg kunne nu også godt tænke mig en mentor, det vil gøre mit Sokker liv en hel del nemmere, men DonB kom først, så jeg håber der er 2 der er klar til at hjælpe lidt, eller måske bare 1 der kan hjælpe os begge :-)
2008-08-25 22:05:18
tja ved ikke rigtigt hvad der skete og hvorfor du blev banned, jeg var med til at hjælpe dig meget don b og ikke for at tude eller sådan noget så har jeg ikke tiden til at hjælpe nogle som så sidenhen snyder for bruger alligevel en del tid på at være behjælpelig og vil også meget gerne hjælpe.

så nisserne jeg er klar til at hjælpe dig og don b du finder garanteret en anden der gerne vil hjælpe dig

håber ikke jeg har stødt nogle med mit lille opstød
2008-08-28 11:31:45
tak for den hjælp du gav mig :) men jeg er Guds barn så jeg hjælper bare mig selv:P
  • 1