Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: 2 spørgsmål.

  • 1
2009-08-10 18:49:49
Simons [del] to All
Hej.

1. PLUS...

Jeg har et problem. Mine venner og jeg har aftalt at lave en venskabs liga nu hvor jeg er blevet plus. Men mit plus udløber den 17. og så kan vi jo ikke nå det. Men så var det jeg tænkte om jeg kunne oprette den nu hvor jeg er plus og så aktivere når vi alle er ude af cuppen..
Kan det lade sig gøre?


2. Landshold.

Hvad sker der egentlig hvis der ikke er en eneste der melder sig som landstræner til et valg?

Hilsen simon.
2009-08-10 20:12:06
svar på spørgsmål nummer 2.

Der er altid nogen der melder sig, de kommer rendende alle vegne fra, og tit uden den helt store erfaring. De morsommest taler fra disse havner i denne tråd:

Elections - the best of :]

En af de morsommere af slagsen, var en fyr der ville have stillet op til U/21 træner i Norge, men ombestemte sig for i stedet at stille op i Danmark, så talen var selvfølgelig oversat til svensk. ;-D

Hej!

Jag har avgjort att ta del i det här valet för jag tror att jag kan utveckla Norges U21 Lag. Jag tänker att jag har oundgänglig sokkererfaring. Jag upphöjdes till polska liga V och det är mycket svart att göra nuförtiden.


;-D
(edited)
2009-08-10 20:12:48
1. Sandsynligvis ikke.

2.Så har vi vist ikke et landshold den sæson
2009-08-11 14:05:41
Ok.. Tak. Jeg prøver at lave ligaen og se... så finder jeg ud af det 100 %

Tak begge.
  • 1