Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!
 Topic closed!!!

Subject: [VOT] Electorale - Discutii

2016-09-06 10:10:36
ai toate raspunsurile fix in ce am zis mai sus,nu inteleg de ce ma mai intrebi?poate numa' daca ai citi printre randuri,in cazul acesta ,repet:
Economia tarii e cum e pentru ca romani puturosi, guvernanti corupti, etc. Ce lagatura are asta cu sokkeru? exact,a fost doar un exemplu-asta e legatura.

Joker a stat din cate vad un sezon si in liga 3 din cate vad eu
extraordinar!!!voteaza-l!!

Ford kuga nu a trecut de serie D si e campion U21 cu Belgia.ne ghidam in viata dupa exceptia de la regula?

Ai vreo declaratie facuta in particular de catre cei din liga 1 in legatura cu motivul pentru care nu candideaza? Arata-ne si noua! Si daca ar fi asa cum spui tu, de ce am vota pe cineva care se sperie de reactiile unui user de liga a 4 a?
iti trebuie scris?daca citeai pe forum pe o perioada de timp in urma ai fi observat ca multi isi manifestau senzatia de scarba,trebuie sa fi nepasator ca sa nu realizezi ce se intampla..si asta nu inseamna ca te sperie cineva,doar te scarbeste...you see?

, cu exceptia derapajelor , bate vantul.
EXACT

Care sunt oamenii aia din staff cu baza de date si de ce nu candideaza ei?
FIX de scarba!!

in concluzie:PLM
2016-09-06 10:13:02
puradeles cu teoria conspiratiei i-ai speriat si pe aia pe international,nu te potolesti odata?insoara-te!
2016-09-06 10:13:55
Daca este de-al lor, următorul selectioner nu va mai fi contestat. Pachet all inclusive.
2016-09-06 10:17:03
nu am vorbit de teoria conspiratiei, am vorbit si am citat din biblie
2016-09-06 10:28:27
sa zicem ca voteaza 100 de insi, cati sunt activi pe forum ? maxim 20..ceilalti 80 doar voteaza, pe cine voteaza ? pe cei care i-au ajutat...foarte simplu
2016-09-06 10:29:11
mumu către *ady*
Nu credeam ca sunt useri care sa voteze cu domnu' joker.... poate doar ceva prieteni de suferinta.


Cand au fost discutiile alea chiar actualul selectioner si aproape tot stafful si nu numai, au zis ca il voteaza pe joker sau pe doru daca o sa candideze sa vada si ei ce inseamna u21. Uite ca joker candideaza si lumea trebuie sa se tina de cuvant. Trebuia de atunci sa zici asta nu acum cand e prea tarziu...
2016-09-06 10:45:36
observati ca niciun user din Liga I nu si-a depus candidatura


am verificat de 3 ori, timis bogdan este user de liga 1 ;)
2016-09-06 10:51:30
Tot te iei de userii care antreneaza pt NT. Te intreb: cand ai dat ultima data 25 - 30 mil pe un jucator de NT? Cand ai sacrificat antrenamentul ultima data pt a antrena skillul deficitar pt un jucator roman de NT?
2016-09-06 10:51:37
Eu am lucrat cu timis acum multi ani la nationala jamaicei, si este foarte serios.Daca e sa ma retrag din cursa, il voi sustine pe el.
2016-09-06 10:59:47
nu am nicio treaba... tu dai 25-30 mil pe un jucator, ca sa il dai cu 50 pe urma. antrenam pentru club, nu pentru national in mod special.
antrenamentul nu se sacrifica decat atunci cand jucatorii nu primesc antrenament.
nationala-nenationala, un antrenament tot se primeste - e bine primit!

eu zic sa lasam populismele astea. fiecare antreneaza pentru clubul lui.
eu, cel putin, nu mi-am propus sa antrenez pentru nationala. nu am bani sa bag in jucatori, ca sa nu mi-i joace unul sau altul... pentru ca sunt ai mei.
2016-09-06 12:11:32
Ii dau cu 50 pt ca sunt jucatori f valorosi. Dar antrenamentul este corespunzator cerintelor NT. Si ii vand tot timpul dupa mondial, nu in sapt 1-3 pt a face cat mai mult profit.
Iar fara acesti antrenori din jurul NT nu s-ar fi luat atatea medalii. Fara noi ar fi jumatate jucatori buni la lot. Am exemple de jucatori antrenati dezastruos cate vrei. Fundasi cu divin ap si solid viteza, sau mizi cu divin pm.
In locul tau as arata respect userilor care antreneaza pt NT.
2016-09-06 16:40:44
petru to doru
NT: Votul tău: petru [712231]
Multumesc pentru incredere!
2016-09-06 16:47:53
@Chish, popa69
Merci!
2016-09-06 16:53:37
Şi io:)
2016-09-06 17:29:39
Votul tău: petru [712231], schimbă
Votul tău: timis bogdan [1096007], schimbă
2016-09-07 11:45:33
Joker nu are ban, dar nu stiu ce ar putea sa spuna in plus fata de ceea ce a spus tot sezonul. Pentru el argintul e un esec, aurul e singurul obiectiv, in calificari bate orice echipa din afara top10 parca, cu jucatori de 19 ani. Ce nelamuriri mai sunt?