Subpage under development, new version coming soon!
Subject: [U21]vs. Paraguaj
Priserna nuda. Po druhom gole som to vypol s tym ze odhadujem vysledok na 6 az 8 k nule s tym ze super bude mat max dve strely. Proste si ho prevalcoval
Moc pekné. Gratulujem
Moc pekné. Gratulujem
Chrobak bude rad za to zranenie Tarcaka :) nastastie len 8 dni, takze trening by vo stvrtok mal dostat...
jezo to
Mapec [del]
dakujem. Mal som to v plane ho totale prevalcovat vysokym presingom.
V buducom zapase chcem vyskusat hru stredom.....
V buducom zapase chcem vyskusat hru stredom.....
Hapal [del] to
jezo
len ich potom v druhom zápase nesmieme podceniť.
gratulujem si super :D
gratulujem si super :D
jezo to
Hapal [del]
Zajtra odohrame druhy zapas proti velkemu rivalovi v boji o postup na WC. kedze prvy zapas prebehol nad ocakavanie, zajtra by sme mali s prehladom vyhrat. Dufam, ze nasi podaju optimalny vykon a poitime si postup na WC, lebo ak ziskame 3 body, je uz minimalna sance ze by nas predbehli.
zostavu na zapas, teraz neuvediem, pre dolezitost zapasu. Ak budete mat zaujem, tak sk mail, ale viete. NIkto nie je zraneny a vsetci su vo forme, tak nie je co menit :)
andrwa [del] to
jezo
parada, som si pozrel zapas. teda prvu polovicu. a dobre sme ich dali ;). skoda nevyuzitych sanci.
jj,tento zapas zostal zatieneny tym nestastnym zapasom s Ceskom,aspon ze jezo uspesne hajil farby Slovenska ;)
conky7 [del] to
jezo
Jajajaaaaj parada gratulujem naši repre tréneri sa otrhli z reťaze obaja idu ako pily:) dúfam že jardo budúci týždeň výhra a bude senzacia a potom jezo správy senzaciu:)jezo gratulujem
jezo to
conky7 [del]
len je skoda ze stym muzstvom co budeme mat buduci rok dieru do sveta neurobime :(. Zalohu budeme mat dost slabucku :(
conky7 [del] to
jezo
jj pozeral som to toho sa najviac bojim tej zalohy :( obrana bude spickova ci rolenc alebo holka a aj ostatny len to je onicom ked zaloha neprihra loptu poriadnu nasim ATT:(
jezo to
conky7 [del]
no ale ani obrana nebude taka ako je teraz. Ved teraz nasi ackovi su 2x nadpozemak, brilant, neuveritelny
aj obrana bude slabsia ako teraz mame...
aj obrana bude slabsia ako teraz mame...
conky7 [del] to
jezo
no ale na zaciatku neboli 2x Nadpozemsky :) rlenc by mal byt v poke sezony ak vse bude tak ako ma heh :D ale ty to zvladnes neboj sa :)