Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Vragen - Questions U21

  • 1
  • 2
2009-04-27 14:32:46
Man_of_Herm to All
Hier kunt u vragen stellen aan de kandidaten.
De kandidaten lossen deze op in hun persoonlijk topic.
Gelieve de vragen te nummeren.

You can ask your questions at the candidates here.
The candidates give their answers in their personal topic.
Please give the questions number.

Ici vous pouvez poser vos questions pour les candidats.
Les candidats donnent leurs réponses dans leurs topics.
Donnez des numéros aux questions, svp.

Polski no comprendski.
2009-04-27 18:09:12
Simpele vraag

Waarom en motivatie?
2009-04-27 18:15:57
Vraag 1:
Waarom en motivatie?

Vraag 2:
tbeirke heeft een hele mooie reeks neergezet. Je bent je toch bewust van waar je aan begint? :p
Ondanks dat tbeirke het zo goed deed, is er altijd ruimte voor verbetering. Waar kan het beter en hoe ga je dat aanpakken? Mag heel kort, is moeilijk om nu al uitgebreid te antwoorden. Welke lijn van tbeirke ga je zeker doortrekken?

Vraag 3:
U18, U19, U20 of toch U21 verkiezen als je eens speciaal mag doen? :)
2009-04-28 15:52:27
waar blijven die vragen ? :)
2009-04-28 18:51:59
Vraag 4:
Een speler die normaal een vaste pion is voor je elftal is bij een coach terechtgekomen die niet wilt dat hij nog voor het U21 speelt ivm mogelijke blessures. Wat doe je?
2009-04-30 17:45:57
vraag 5
De wedstrijd van Belgium talk loopt stilaan op zijn eind.
Wij zoeken als prijs nog enkele speelminuten .
Bent u bereidt speelminuten weg te geven ??
2009-04-30 22:22:04
vraag 6

op basis van welke feiten zal je tacktiek eruitzien?
(edited)
2009-05-01 14:14:45
vraag 7
Als je nu kijkt wie er opkomt,stel dan eens een top 3 op voor wie jij het best ziet als nt coach.
+
top 3 die je denkt dat zal winnen
2009-05-01 15:29:47
vraag 8

wat draagt jouw persoonlijke voorkeur: goed presteren met U21 of een doorstroming hebben waarvan ieder seizoen enkele spelers klaargestoomd worden voor het grote werk?
2009-05-01 22:08:30
het antwoord van griever bevalt me wel op mijn vraag...

misschien iets specifieker maken dus. ;-)

vraag 8 bis

we hebben een schrijnend tekort aan goede defs (en dan bedoel ik echt goede) in het A team. pak jij dit probleem bij de U21 of is dit niet jouw taak? verklaar uiteraard waarom wel (niet).
2009-05-01 22:51:41
Is het antwoord voldoende Sergio? :)

ik weet alleszinds genoeg. ;-)
2009-05-03 23:03:13
Vraag 9

*Hoe zul je spelen? Je eigen tactiek maken en die verfijnen, naargelang je tegenstander , waardoor je een deftige tactiek hebt, die een tikkeltje voorspelbaar is. Of geregeld je tactiek volledig omgooien om zo op de verrassing te spelen, met het risico dat het niets wordt.
2009-05-05 11:13:41
vraag 1Ö

wat zijn je sterke punten en wat kan er nog beter volgens jou? ( leg zoveel mogelijk uit) ;)
2009-05-05 18:00:01
Vraag die ik Nederland heb gesteld mogen jullie ook beantwoorden ;-)

Effe een verhaaltje uitvinden :D Stel euh ... je volgende tegenstander in de groepsfase is Frankrijk. Frankrijk heeft een iets betere ploeg dan ons, maar toch spelen ze uit respect voor ons met een redelijk verdedigende 541 opstelling. Achteraan spelen ze met 5 verdedigers met +/- buitenaards a godelijk verdedigen en minstens briljant snelheid, sterke verdediging dus..opbouwend is het wat magertjes ;) Op het middenveld sukkelen ze ook niet met de buitenlandse neef van Wilfred Jenner. Soit, op elke plek hebben ze een stevige speler waar we moeten van oppassen. Hoe pak je deze wedstrijd aan met het idee dat we geen deftige winger hebben die meer dan 45min op een verdediging kan wegen.

De tactiek:


Mijn vragen zijn:
1) Welke formatie zou je spelen tov zo'n tactiek wetende dat we op individuele kwaliteiten van onze spelers niet echt iets makkelijk kunnen forceren. (hier kan je trouwens Frankrijk (of Duitsland) hun tactiek vinden :) En natuurlijk waarom je die formatie zou gaan gebruiken.

2) Frankrijk heeft dé manier gevonden om een diepte pas op te vangen die normaal rechtdoor de verdediging gaat. Ze plaatsen immers 1 verdediger op de baan van de pas. Die passes mogen we nu wel vergeten. Hoe wil je extra kansen creëren tegen een team? Kan je mij bepaalde trucjes aanleren/tonen/zeggen om een speler/spits vrij te spelen?

(edited)
2009-05-05 18:04:30
met een Waffle-tacktiek formatie! zoals de langhe het zou zeggen :D
(edited)
2009-05-05 20:43:40
of een blitzkrieg tactiek
  • 1
  • 2