Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: AC Milan

2009-12-19 23:40:39
mecz z Fiorą będzie rozegrany prawdopodobnie 27 stycznia. :-/
(edited)
2009-12-20 01:11:41
A, i jeszcze jedno, o Pato się nie martw, bo on lubi ważne mecze i w takowych gra lepiej :P

aa i teraz sobie oglądam starsze filmiki Milanu na YT żeby powspominać... I łezka się zakręciła, jak to zobaczyłem po raz kolejny. Kooocham tego gola.



Gdyby nie Kaka to byśmy się w 2007 zesrali, a nie wygrali LM :)
(edited)
2009-12-20 10:41:37
Wypożyczyć Amelię? Dida i Storari out?

Marco Amelia już w styczniu miałby trafić do Milanu? W związku z personalnymi konfliktami bramkarza i trenera Genoi Gian Piera Gasperiniego możliwe jest krótkie wypożyczenie 27-letniego golkipera. Zainteresowany taką opcją miałby być Milan. Rossoneri podobno planują sprzedaż Nelsona Didy i Marco Storariego. Tym drugim z resztą poważnie interesuje się właśnie Genoa.


2009-12-20 13:49:07
Maldini: "Milan płaci za swoją krótkowzroczność"

Były kapitan Milanu, Paolo Maldini, przyznał, że przyczyny trudnego okresu, jaki obecnie przechodzi jego były klub, sięgają korzeniami aż do zwycięstwa w Lidze Mistrzów trzy sezony temu. "Myślę, że Milanowi w pewnym momencie zabrakło świeżej krwi i rozsądnego planowania przyszłości. Zbyt wielką wagę przywiązywano do teraźniejszości, zapominając o tworzeniu perspektyw na przyszłość. Byliśmy na szczycie Europy i świata, ale doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że nie jesteśmy najmocniejszą z europejskich ekip. To był ostatni gwizdek na dokonanie odpowiednich inwestycji, w przeciwnym razie niemożliwe było utrzymanie się wśród najlepszych".

Maldini skomentował także sytuację w Serie A: "Milan z pewnością może liczyć na scudetto. Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte, jednak dla mnie faworytem w wyścigu po mistrzostwo pozostaje Inter, który dysponuje odpowiednio silną i szeroką kadrą".


100 % racji
2009-12-20 23:17:15
...no może, ale to jakieś kompletnie nie na temat.
Milan ma się aktualnie bardzo dobrze, miał wpadkę z Palermo i tyle, tak jak miał trudne początki spowodowane nie-doświadczeniem Leo, oraz stratami Paolo, Kaki i Carlo, to normalne i tyle. Teraz zaczyna się 'nowa era - Leo', nie od razu Rzym (znaczy Milan ;-p) zbudowano.

Ja np. nie uważam żeby zastępowanie Gattuso/Ambro, Seedorfa czy Pirlo kimś młodszym - tylko ze względu na wiek było rozsądnym posunięciem, poprostu po wygraniu LM, nie było zawodników (dostępnych) którzy mogli by godnie zastąpić naszych mistrzów (30+ lat) przybył Flamini za darmo, świetny ruch, kupili Pato 17latka! jak dla mnie to to nie było 'zapomienie o tworzeniu perspektyw na przyszłośc' to samo z samym Maldinimi czy Nestą, też trudno znaleść zawodnków którzy mogli by im dorównać... przybył 24-letni T.Silva, i radzi sobie bardzo przyzwoicie... lepiej niż okrzykiwany wtedy następcą 'MaldiNesty' -> Bonera ...czy inni Barzagli i Zaccardo...
(edited)
2009-12-20 23:40:17
Bonera jest świetny moim zdaniem, tylko go trapią kontuzje :((
2009-12-21 00:28:38
No ja też go lubię :-), ale pożytku z niego zabardzo 'jeszcze' nie było... :-/ a już ma z 28 lat :-/
2009-12-21 08:23:19
Ja cały czas pamiętam jego jeden megawystęp, w którym jednak potem dostał czerwoną kartkę. Nie pamiętam, co to było, ale cały czas pamiętam jego megagłówkę, którą uratował zespółprzed stratą gola. Piłka leciała (po stronie Milanu) jakoś tak mniej więcej z linii końcowej i minęła bramkarza. Już tam leciał zawodnik przeciwnej dryużyny i główką by strzelił, a Bonera takim szczupakiem lekko puknął piłkę od spodu, żeby przeleciała nad tamtym. Tak mi tym zaimponował, że mam do niego sentyment :D

To może jakiś mecz z Lazio był? A nie wiem.
Nie, jednak nie z Lazio. Ale chyba jakiś z sezonu 07/08.
(edited)
2009-12-24 11:05:19
Dunga dobrze mówi, że Pato brakuje stałości. Czasem gra jak najlepszy napastnik świata, a czasem tak, że już ja bym lepiej zagrał :p

Mecze z Realem a ostatni mecz z Palermo w jego wykonaniu to przepaść większa niż niebo-piekło.
2009-12-24 18:55:44

Wszystkiego Milanowego! ;-p
2009-12-25 00:42:01
Media: Jovanovic w Milanie!

Belgijskie media są rozgrzane do czerwoności i podają, że 28-letni Serb Milan Jovanovic ustalił warunki kontraktu z AC Milan i - najprawdopodobniej - od czerwca 2010 będzie reprezentował czerwono-czarne barwy. Właśnie w tym miesiącu wygaśnie jego dotychczasowy kontrakt ze Standardem Liege.

Wcześniej mówiło się o tym, że lewonożny napastnik przybędzie do Milanu już w styczniu i zajmie ostatnie miejsce spoza UE. Wydaje się jednak, że Jovanovic chce jeszcze przez sześć miesięcy zostać w Belgii w związku ze zbliżającymi się MŚ, na których zamierza wystąpić.




oby nie....;/
2009-12-26 13:22:37
Oferta za Dinho!

Roberto de Assis otrzymał oficjalną ofertę za wracającego do bardzo dobrej dyspozycji brata, Ronaldinho. Nadawcą zapytania jest brazylijskie Botafogo. Mauro Azevedo, transferowy konsultant w Rio de Janeiro, nie robi tajemnicy z próby pozyskania byłej gwiazdy FC Barcelony przez drużynę Estevama Soaresa. Oto, co miał do powiedzenia agencji prasowej Globoesporte: "Botafogo złożyło jasną ofertę, śmiałą, ale wykonalną. Wszystko jest czarno na białym, to żadna plotka. Assis jest zadowolony z zainteresowania i myślę, że transfer ma szanse dojść do skutku".

O zainteresowaniu Botafogo gwiazdorem Milanu mówi się już od jakiegoś czasu. Wygórowane żądania finansowe Ronaldinho mogłyby być zaspokojone przez liczne kontrakty sponsorskie mark współpracujących z brazylijskim klubem.


a kysz ;p
2009-12-26 13:25:21
Właśnie o tym czytałem, ciekawe czy się zdecyduje.
2009-12-26 13:26:26
nie ma szans zeby odszedl
teraz wkoncu zaczyna grac dobrze i łapie wysoką forme...
gdyby zlozyli oferte pol roku wczesniej byla by szansa ale nie teraz...
2009-12-26 13:27:23
zależy ile $$ też.
2009-12-26 13:27:57
wedlug mnie jesli powyzej 20 mln euro powinni go sprzedac