Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »FC Liverpool - Winner LM 2018/2019

2011-08-03 10:39:28
Liverpool bliski pozyskania Enrique
Newcastle pogodziło się porażką w próbie zatrzymania Jose Enrique. Otworzy to drogę do przenosin Hiszpana do Liverpoolu na mocy umowy wartej 5 milionów funtów, która zostanie finalizowana w tym tygodniu.

Liverpool długo negocjował transfer Enrique po tym jak Hiszpan odmówił złożenia podpisu na nowej umowie ze Srokami.

Enrique został ukarany grzywną w wysokości sumy dwutygodniowych zarobków po tym jak otwarcie skrytykował zespół zarzucając mu brak ambicji. Ta sytuacja skłoniła Kenny’ego Dalglisha do zwiększenia oferty za Hiszpana.

Newcastle zdaje sobie sprawę, że Enrique w przyszłości mógłby odejść za darmo, zaś jeśli zmieni klub teraz, Sroki otrzymają pieniądze za jego transfer.

Newcastle jest skłonne zaakceptować ofertę w wysokości 5 milionów funtów. Na ten moment, kiedy umowa nie jest jeszcze sfinalizowana, wszystkie trudności zostały przezwyciężone, co pozwala zakończyć transfer.

W pośredni sposób przyczynią się do tego również przenosiny Milana Jovanovica do Anderlechtu. W czwartek Serb przejdzie testy medyczne w Belgii, a jego odejście „zrobi miejsce” dla Jose Enrique.


dawać go :)
2011-08-03 23:33:55
A Ince transfer definitywny do Blackpool.

2011-08-04 12:45:14
i dobrze... tam ma szanse na grę :)

Enrique coraz bliżej Liverpool, i kolejna dobra wiadomość Liverpool wykazuje zainteresowanie Cahill'em. Te informacje podaje Dominic King, a Scott Murray z The Guardian je potwierdza.

Jesli tych dwóch by przyszło, skład na sezon 11/12 kompletny. :)
2011-08-04 12:58:25
na co Wam jeszcze Cahill? Strasznie szeroki sklad bedziecie mieli
2011-08-04 13:11:26
bo na środku mamy Agger, który większą część sezonu jest połamany (oby teraz było ok), o rok starszego Carre i aktualnie kontuzjowanego Skrtela.. jest jeszcze Soto, ale... :p
jest kilku młodziaków jak Kelly czy Wilson, ale oni ogrywani są jeszcze na boku obrony. Środkowy obrońca jest potrzebny. :)
2011-08-04 13:13:03
Aaaaaaaa tego Cahilla - to ok :D
2011-08-05 06:47:16
chodzi im o defa nie o mida/fc :P.

Tak czy inaczej jesli nie sciagniecie 2 defow, bocznego i srodkowego to dalej srodek tabeli, bo co z tego ze zapowiada sie mega paka w ataku skoro na kontre byle sunderland was rozpyka.
2011-08-05 09:04:17
już nie przesadzaj... w ubiegłym sezonie na Arsenale, MC czy Newcastel wystarczyły Flanagany i Robinsony. :) Teraz do nich doszedł Glen i Kelly po kontuzji, Aurelio jeszcze się leczy(:p), ale jest Insua, który jest już ograny w PL. Środek obrony to Carra i Agger(zdrowy!), Skrtel aktualnie z urazem, ale on powinien dość szybko wrócić.

Glen-Carra-Agger-Flanagan/Insua czy Kelly-Carra-Agger-Glen -takie zestawienie wygląda dość dobrze, na tą chwile. Ale tak jak mówisz, lewy i środkowy obrońca jet potrzebny, kwestą czasu jest kiedy połamie się Agger czy Glen (odpukać w niemalowane drewno ;)) oby to był ich sezon. :)
2011-08-05 09:11:06
Na Arsenal MU to wystarczylo, na city tez ale na mase innych zespolow nie... Johnson spoko, z tym ze nie ogarnia krycia bo za bardzo do przodu go rwie, carra w srodku ma mecze genialne ale ma mecze takie jak squilaci w arsenalu czyli tragedia. Skrtel nie rozegral chyba jeszcze od kiedy jest w lfc calego sezonu bez jakiejs kontuzji. insua flanagan to nie sa obroncy na lige angielska co widac bylo w poprzednim sezonie.

Zamiast myslec o enrique ktory w sumie moze tez grac bocznego defa(dobra opcja), powinniscie z holandi jakiegos srodkowego sciagnac.
2011-08-05 09:41:23
Tylko, że Flanagan i Robinson grali pod koniec sezonu i prezentowali się naprawdę dobrze, nie można im nic zarzucić. To jak oni grali, Liverpool miał dobrą serie w lidze. W ogóle po czym sądzisz, że Flanagan nie nadaje się na ligę angielską?

Skrtel w ubiegłym sezonie zagrał w 53meczach(w tym 38 w lidze) ;)

Johnson daje dużo w ofensywie, zdarzają mu się błędy w obronie, ale bardzo rzadko kiedy przez nie tracimy bramkę. Carre sam nie wiem jak ocenić, początek sezonu taki seeee, ale jak wrócił po kontuzji to od razu niszczył (mecz z Chelsea) i później, poniżej pewnego poziomu nie schodził. Może tak, za Roya grał tak sobie, ale za Dalglisha już było w porządku.

Enrique jeśli zostanie kupiony to właśnie na lewego defa.
2011-08-05 11:59:23
borkos007 do robur
Aaaaaaaa tego Cahilla - to ok :D

2011-08-05 06:47:16
El_CuR@ do borkos007
chodzi im o defa nie o mida/fc :P.


łał, serio? :|
2011-08-05 18:29:28
sorry nie widzialem posta ;O ;-p
2011-08-05 23:17:12
Oficjalnie: Jova w Anderlechcie

to chyba ten Lukaku do Chelsea :)
2011-08-06 03:20:41
Lukaku zaprzeczyl ostatnio. Powiedzial ze przyszly sezon na pewno zostanie w anderlechcie.
2011-08-06 10:01:00
wczoraj powiedział, że tylko czeka na info od Anderlechtu, że dogadali się z Chelsea , a wg Belgijskiej prasy przedstawiciele "Fiołków" są w Londynie i negocjują transfer.
2011-08-06 18:03:56
Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Aurelio, Adam, Henderson, Spearing, Aquilani, Downing, Carroll.

Ławka rezerwowych: Jones, Doni, Cole, Maxi, Kyrgiakos, Kuyt, Lucas, Ngog, Kelly, Flanagan, Robinson.

Niech Italianiec udowodni dzis wszystkim ze musi zostac w LFC