Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Legia Warszawa
Chyba cię veritas namówił;P No komedia dobra była:)
hmm.. o jakiej klasie Legii mówimy? Klasowy zespół, mając taką przewagę, nie wypuszcza zwycięstwa. Legia właśnie pokazała brak jaj, żeby wszystko zakończyć. Pierwszą połowę to tylko czytałem od czasu do czasu i widząc jak Wisła dostaje, miałem nadzieję że na tej dwójce licznik się zatrzyma i nie będzie kompromitacji. No i spełniło się - licznik na dwójce się zatrzymał, a zaczęła strzelać Wisła :-)
NS to
gorogoro [del]
no Legia sie sfrajerzyła, Wisła zagrała kozak mecz, a wynik 2:2...widzisz gdzie jest Twoja Wisełka a gdzie Legia :P o mistrza moge sie załozyc jak chcesz :P
klasowy zespół to Chelsea albo Real Madryt , a nie klub który w LE ma problem ze zdobyciem gola, Legia to totalnie gówniany klub nawet na tle średniaków europy.
(edited)
(edited)
no piłkarze grają do dupy nie da się ukryć, zwykła kopanina. ale za to wasze ziomki ze sosnowca dostają po głowie hahaha
ej ej ej, chyba niedawno mówiłes, że jak to mozna sie bic? przeciez sie jeździ oglądac i dopingować?
taa to pokaz gdzie dostają? Zagłebie łowcy hanysów!
taa to pokaz gdzie dostają? Zagłebie łowcy hanysów!
gorogoro [del] to
NS
w Krakowie dostaliście, u siebie remisujecie z niby słabszą drużyną, która jeszcze gra w 10 ... Grając w 11, cel byłby inny - zwycięstwo, grając w 10 i odrabiając straty.. cieszy remis. W zestawieniu w tym sezonie - jesteście gorsi w bilansie bezpośrednim.
NS to
gorogoro [del]
ale jakie to ma znaczenie? liczy sie dwumecz czy tabela? jeszcze pewnie i jakas jest druzyna z która mamy gorszy dwumecz i co z tego?
Legia jest pierwsza w tabeli, masz jakies pytania? :P
Legia jest pierwsza w tabeli, masz jakies pytania? :P
gorogoro [del] to
NS
tak, ile Legia zostawiła pieniążków przy zielonym stoliku?
tak poza tym ... Tabela jest ważna, ale ona jeszcze nie ma końcowego stanu.. chyba że o czymś nie wiem?
(edited)
tak poza tym ... Tabela jest ważna, ale ona jeszcze nie ma końcowego stanu.. chyba że o czymś nie wiem?
(edited)
pokaz gdzie? ale przeciez nie mozna sie bic? juz nie pamietasz swoich słów?
NS to
gorogoro [del]
mnie pytasz? skoro tak mówisz to masz jakieś dowody, dawaj, chętnie zobacze jak kupuja mistrza...ee tak Cie to boli, że Legia jest pierwsza i co mozecie robic to sie jarac wygranym dwumeczem? :P ciesz sie ciesz, nie mam nic do tego :P
gorogoro [del] to
NS
jeżeli wygracie ligę, to trudno, wygracie.. ale niesmak porażki z Wisłą pozostanie :-)