Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Renaissance Kingdoms
Kurcze Beny po ile masz ta mąke bo ja dzis kupiłem 12 worków :|
A pensja nie taka głodowa ;p
A pensja nie taka głodowa ;p
Hehe, a ja za szesc dych kupilem z mysla, coby z pinc dych zarobic na tym. :p
15.90...a w tamtym miescie za 16.50 spoko schodzila...dzien w dzien!
No ja kupuje z tego 15.90 ale zawsze od innych ludzi dostaje :/ Nie wiem od czego to zależy :(
To dlatego, ze jestem zbyt inteligentny, aby gadac z byle pospolstwem, wiec oni mnie przekrzykuje, a ja spokojnie siedze i czytam...Pania Domu i inne ksztalcace pisemka:P
Hmm to moze wystawic make po 15.85?, wciagnalbys?, bo mam 24 wory:P
Mozemy sie dogadac nawet po 15.95 ale ja dopiero jutro przerobie ja a w niedziele mam nadzieje ze chleb zejdzie i wtedy własnie kase bede miał na 12 worów :)
No to ok:)
Hmm troche malo sie zarabia, jak pszenica jest po 14 zl, a maka ma byc po 15.85:|
Hmm troche malo sie zarabia, jak pszenica jest po 14 zl, a maka ma byc po 15.85:|
To get to level 3: 100 reputation points, 60 in two stats and then 120 in either charisma or intelligence, 1600 pounds (if you've had two professions, 2500 otherwise), and you have to wear shoes, pants, a shirt, a belt (girdle), a hat and hose.
W jakim znaczeniu tu to hose jest użyte, mają na myśli płaszcz, spodnie czy pończochy? :D
W jakim znaczeniu tu to hose jest użyte, mają na myśli płaszcz, spodnie czy pończochy? :D
Eh moglem brac, ale mam tylko 80 zeta, a musze miec na pensje przeciez:|
Bankrutuje tutaj. Ile trwa droga do miasta, gdzie moge spylic make za 16.50?
Moze oplaca sie kupcem zostac?:)
Bankrutuje tutaj. Ile trwa droga do miasta, gdzie moge spylic make za 16.50?
Moze oplaca sie kupcem zostac?:)
Hose to Gucio po hoszpansku. :p
Ponczoszki, bo spodnie to na drugi wymagane.
Ponczoszki, bo spodnie to na drugi wymagane.
Wejdz we wspolprace z qronem. W dniowym wyprzedzeniem umawiajacie sie na dana godzine z konkratna cena, ktorej nikt inny nie ma na sprzedaz maki. W ten sposob qron bedzie zadowolony, bo bedzie mial make w rozsadnej cenie, a Ty bedziesz mial codziennie zbyt na make (bo mamy malo bakerow i qron moze spokojnie codziennie 12 maki przerabiac). Jak cos to moge ewentualnie Ci preferencyjnie wheata sprzedawc.
Możemy nawet zrobic takie combo - ja sprzedaje po preferencyjnej cenie np. 13.50 wheata dla Benego. Beny sprzedaje po preferencyjnej cenie make qronowi. A ja kupie po preferencyjnej cenie chlebek. Kazdy ma zapewniony zbyt, a miasto ma chlebek i moze na tym ciut zarobi sprzedajac go za 7 funtow bo tak to codziennie przez te piperzone skorki miasto jest w plecy coraz bardziej.
Beny - jak cos mam 12 wheata na sprzedaz za 13.50.
Możemy nawet zrobic takie combo - ja sprzedaje po preferencyjnej cenie np. 13.50 wheata dla Benego. Beny sprzedaje po preferencyjnej cenie make qronowi. A ja kupie po preferencyjnej cenie chlebek. Kazdy ma zapewniony zbyt, a miasto ma chlebek i moze na tym ciut zarobi sprzedajac go za 7 funtow bo tak to codziennie przez te piperzone skorki miasto jest w plecy coraz bardziej.
Beny - jak cos mam 12 wheata na sprzedaz za 13.50.
Ok, moze byc, pozostaje tylko kwestia dogadania sie odnosnie pory dnia:)
12 moze przerabiac? a ja moge tylko 10 dziennie:P
Mam 85 zeta, daj maki za 13.50 tyle ile wyjdzie, co?:P
12 moze przerabiac? a ja moge tylko 10 dziennie:P
Mam 85 zeta, daj maki za 13.50 tyle ile wyjdzie, co?:P