Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Renaissance Kingdoms
W sumie wszystko zależy, czy kupiłeś stal tanią od Halika, czy robiłeś własną.
Jeśli sam robiłeś to łatwo policzyć dla standardowych cen:
iron ore: 20 pounds;
bushel of wood: 4,5 pounds;
Do zrobienia miecza potrzeba:
2 iron ore;
6 bushel of wood;
6 dni pracy;
6*4,5 + 2*20 = 67 pounds
Zysk netto za dzień pracy przy koszcie miecza:
200: (200-67)/6 = 22,2 pounds/day
210: (210-67)/6 = 23,8 pounds/day
220: (220-67/6 = 25,5 pounds/day
230: (230-67)/6 = 27,1 pounds/day
240: (240-67)/6 = 28,8 pounds/day
250: (250-67)/6 = 30,5 pounds/day
(edited)
Jeśli sam robiłeś to łatwo policzyć dla standardowych cen:
iron ore: 20 pounds;
bushel of wood: 4,5 pounds;
Do zrobienia miecza potrzeba:
2 iron ore;
6 bushel of wood;
6 dni pracy;
6*4,5 + 2*20 = 67 pounds
Zysk netto za dzień pracy przy koszcie miecza:
200: (200-67)/6 = 22,2 pounds/day
210: (210-67)/6 = 23,8 pounds/day
220: (220-67/6 = 25,5 pounds/day
230: (230-67)/6 = 27,1 pounds/day
240: (240-67)/6 = 28,8 pounds/day
250: (250-67)/6 = 30,5 pounds/day
(edited)
Czyli w sumie chyba uczciwy zarobek ;) Ale tak poważnie to mogę sprzedać taniej bo faktycznie załapałem się na tanią stal, ale zastanawiam się po prostu czy nie ma ograniczeń co do ceny minimalnej jak to jest na przykład w przypadku płaszcza, czy tam zresztą chyba wszystkich towarów...
Beny farciarzu - walnalem sie przy wpisywaniu. Mialo byc za 13,50 :P
:> cos jeszcze masz po promocji?:>
Ladnie, 55 zl za friko dostalem:)
Hmm dawaj zrobimy walek - wystawisz wszystko co miasto ma po 1 zl, co?:>
I tak juz konczysz kariere:P
Ladnie, 55 zl za friko dostalem:)
Hmm dawaj zrobimy walek - wystawisz wszystko co miasto ma po 1 zl, co?:>
I tak juz konczysz kariere:P
Wlasnie wystawilem kolejne 5 wheata za 13.50. Cena najnizsza na rynku.
Poki co walka nie bede robil, bo bede spalony w tym miescie. A kto wie, moze kiedys zapragne znowu wladzy :)
Poki co walka nie bede robil, bo bede spalony w tym miescie. A kto wie, moze kiedys zapragne znowu wladzy :)
Ile jeszcze masz tego wheata?:)
Moze jakos hurtem bym wzial za 13.3 np?
I potrzebuje 4 rybki i troche owocow - wezme hurtem, to bedzie znizka?:)
Moze jakos hurtem bym wzial za 13.3 np?
I potrzebuje 4 rybki i troche owocow - wezme hurtem, to bedzie znizka?:)
Rybek nie mam. Owocow nie skupuje i nie sprzedaje.
Z Wheatem nie da rady taniej (mam tylko 5 zakitranych), bo miasto tez musi cos z tego miec. Szczegolnie biorac pod uwage ostatnia wtope ze zbozem za 10.50 :P
Z Wheatem nie da rady taniej (mam tylko 5 zakitranych), bo miasto tez musi cos z tego miec. Szczegolnie biorac pod uwage ostatnia wtope ze zbozem za 10.50 :P
I tak odchodzisz, to po co jeszcze pakowac kase w miasto?...lepiej we mnie:P
Wystawisz te 5 jeszcze?
Wystawisz te 5 jeszcze?
Ehh za 10.50 miauo byc:P
Kupilem:), thx:)
Hmm a z 5-6 dni temu na rynku byla po 13.3:)
Kupilem:), thx:)
Hmm a z 5-6 dni temu na rynku byla po 13.3:)
przepraszam, poniosło mnie
to było poniżej pasa
jeszcze raz przepraszam
;]
to było poniżej pasa
jeszcze raz przepraszam
;]