Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Meccseink megbeszélése

2013-08-26 12:40:58
Azok után, ami tegnap történt velem... Osztom a véleményedet. Ugyanis:

Nagyon-nagyon vártam a szezon rajtot. A védelmemet erősnek tartom. Egy pont van, ahol lehet erősebb is de helyette jelenleg nem tudok kit vásárolni. Egy bot ellen játszottam a mérkőzésemet otthon. Legutóbb amikor ellenük játszottam (tavaly, már akkor is bot csapat volt) IDEGENBEN 3-2-re győzni tudtam. Két helyen változtattam a kezdőcsapatban, de így is erősebb volt a csapatom mint anno... Majd most ITTHON (nem győzöm hangsúlyozni) 3-0-ra kikaptam ellenük... Annyi vigaszom volt, hogy legalább telt ház volt.
2013-08-26 12:41:13
Azok után, ami tegnap történt velem... Osztom a véleményedet. Ugyanis:

Nagyon-nagyon vártam a szezon rajtot. A védelmemet erősnek tartom. Egy pont van, ahol lehet erősebb is de helyette jelenleg nem tudok kit vásárolni. Egy bot ellen játszottam a mérkőzésemet otthon. Legutóbb amikor ellenük játszottam (tavaly, már akkor is bot csapat volt) IDEGENBEN 3-2-re győzni tudtam. Két helyen változtattam a kezdőcsapatban, de így is erősebb volt a csapatom mint anno... Majd most ITTHON (nem győzöm hangsúlyozni) 3-0-ra kikaptam ellenük... Annyi vigaszom volt, hogy legalább telt ház volt.
2013-08-26 12:46:53
Allj fel 4 vedovel,tomorulj kozepre es voila.Nem fog felborulni a palya.Ennyire legalabbis biztosan nem.
2013-08-26 14:32:41
A számítógép legenerál egy eredményt, aztán az lesz a végeredmény. 1 századmásodperc alatt eldől a sorsod

Ez 24 szezonnal ezelőtt is így volt.
2013-08-26 15:57:07
De sokkal reálisabb eredmények születtek. Most úgy érzem, hasraütés-szerűen dobálja az eredményeket.
2013-08-26 16:09:00
Hát én meg úgy gondolom hogy voltam megye1 ben eleget és mivel veretlenként jutottam fel osztályzót sem kellet játszanom és ezen felül még fejlesztettem is a csapatomat,talán elvárható hogy ne kapjon ki az összes mérkőzésen! Ekkora különbségnek nem szabadna lennie 2 csoport között.
Na meg meddig gyűjtsed a pénzt? 8-10 szezonon keresztül hátha akkor meglesz?
2013-08-26 16:19:33
Taktikák és a játékosok egyéni képességei alapján érzed így?

Mert az osztályozómon volt 1-2 dolog, amit nem igazán értettem.
2013-08-26 16:27:03
Igen. Az egyéni képesség mintha nem is számítana.
A vari gyorsis játékost nehogy már lefusson egy idősebb, alacsonyabb gyorsaságú védő.
Formák megegyeztek.

Ziccerek tömege marad ki, olyan mintha be lenne kódolva a meccsmotorba, hogy nem nyerhetek.
2013-08-26 19:14:31
Ahogy bwinbw is írta a meccs azelőtt is ilyen gyorsan lett legenerálva!
Az meg h szerinted és még sokak szerint irreális h 2 ugyanolyan csapat ugyanazzal a taktikával más eredményt ér,pedig az bizony rendjén van!
Tegnap ha pl nézted a Debrecen -Fradit akkor láthatod milyen apróságokon múlik a foci,ha most lejátszanák újra azt a meccset lehet a Fradinak lenne 4-1 pont ugyanazokkal a játékosokkal és taktikával!
Az lenne az irreális ha itt mindig ugyanazok az eredmények születnének.
2013-08-27 00:07:22
A valosagban is ekkora kulonbsegek vannak. Amugy a csapatod rem gyenge a III-hoz sajnos es irrelevans hogy veretlenkent jutottal fel.
A taktikad nem tul utos, a vedelmed nem tud megallitani III-ad osztalyu csatikat, nem tudod potolni a kieso jatekosokat ha serules vagy piros lap van stb..
Itt jon kepbe az, hogy az alapoktol rosszul van felepitve a klub mukodese es a sikertelenseg oka nem a jatekban hanaem a managerben lesz keresendo sajnos.

Viszont sokat tanulhatsz a sajat hibaidbol es a kovetkezo nekifutasnal mar sokkal jobb lesz a kezdes is.
2013-08-27 00:14:45
Eloszor is, a sokkerben nincs hazai palya elonye a tudomasom szerint.
Masodszor, a taktikad nem eletkepes, ranezesre az ellenfelnel joval gyengebb bot csapattol is zakozhattal volna talan meg alap taktika mellett is.
Ez a fajta vedelem bizony nem kifizetodo, mert azert olyan izmos vedokkel nem vagy eleresztve, nagy az ur koztuk es a ket vkp poszton levo jatekos sem tudom DEF pozicioban ertekelni, hisz a DEF utasitasu jatekosok palyan torteno reakcioja teljesen utkozni fog a poziciojukkal.

Itt is inkabb manageri gondok vannak mint jatek problemak, fuggetlenul attol, hogy nyilvan sok gond van a sokkerrel.

Azt viszont senki ne felejtse el, hogy amikor docog a szeker akkor hu de jo manager vagyok es milyen jo a csapat, ha meg nem docog akkor milyen szar a sokker tipusu hozzaallas egyetlen egy managerjatekban sem fog igazi sikereket hozni a konyhara.
2013-08-27 00:20:11
Aruld mar el nekem miert 5 Def es 5 Mid-el jatszol ATT utasitas nelkul?
Ket csatarral allsz fel, lehet ketszer anyit losz kapura es talan nyersz. celszerubb lenne elobb az elkovetett apro taktikai hibakat felterkepezni mielott a meccsmotor van szidva. Le kell vonni a konkluziokat es jatszani tovabb, egy vereseg nem a vilag vege.

Itt is hangsulyozom, ettol meg vannak nyilvan hibai a sokkernek, de ezek a hibak mindenkit egyforman sujtanak ebben biztos vagyok, igy a sikertelenseg altalaban a manager sara ha alapbol nincs tul nagy ur a ket csapat kozt.
2013-08-27 00:31:52
Technika edzés van a csatároknak, minden edzéshelyet kihasználok.
2013-08-27 00:34:46
Ertem, azt nem neztem, azt hittem meg mindig kapust edzel :)
nos ebben az esetben viszont ezt a minimalis hatranyt be kell nyelni az edzes erdekeben, hogy egy MID utasitasu csatar az nem olyan mint egy ATT utasitasu.
2013-08-27 16:24:10
Na, pár nap után, végre normális nettel hozzászólok én is:)

Ha 8-at kapsz a meccsünkön, akkor sem lehetett volna 1 szavad sem;)

Félre értés ne essék:
Helyzetek tömkelegét hagytam ki, jó pár lövés ment pár centivel kapu mellé, és volt 3 kapufám is...

A 2 "szélső" játékosod kajak nem értettem, 1-2-szer elmentek a szélen, aztán vége. Szélre miliárdos kp kell....
+
Ha már 2 szélsőd is van(2 miliárd), akkor kellene 1 komolyabb irányító is melléjük(500 milla). +1-2 csati(1-2 mrd).

Ez 4-5 mrd, én így oldottam meg:
(Így legalább érted is, h a támadó sorom elég acélos)

A 2 csatim:

Ezequiel del Fueyo , kor 29
érték: 367 650 000 Ft
fizetés: 4 015 000 Ft
isteni forma
magasság: 172 cm, súly: 73.9 kg,
BMI: 24.99
figyelmeztetés:
félelmetes erőnlét tragikus védés
mennyei gyorsaság átlagos védekezés
mennyei technika nagyszerű irányítás
megfelelő átadás mennyei gólszerzés

Bonifacy Cwalina , kor 24
érték: 206 350 000 Ft
fizetés: 2 470 000 Ft
kiváló forma
magasság: 183 cm, súly: 74 kg,
BMI: 22.1

nagyszerű erőnlét tragikus védés
varázslatos gyorsaság megfelelő védekezés
varázslatos technika megfelelő irányítás
átlagos átadás varázslatos gólszerzés

És a támadó kp-m:
Sajnos ő eléggé nincs formában, és csak romlik neki:S:(

Mikołaj Piegzik , kor 31
érték: 281 650 000 Ft
fizetés: 5 440 000 Ft
reménytelen forma
magasság: 167 cm, súly: 69.4 kg,
BMI: 24.88

félelmetes erőnlét tragikus védés
isteni gyorsaság erős védekezés
mennyei technika varázslatos irányítás
mennyei átadás jó gólszerzés

Mindezeket egybevetve, és azt, h elég sok lövésem volt, valamint a középpályád árjáróház volt, tényleg örülhetsz az eredménynek. A 2 szélsődet húzd igenis beljebb:P:D


Elég kemény, és talán nyers a kritkám, de azok után, h 1-1 -et akartál a meccsünkre, jobbat ne is várjál:P:D

Amúgy 1-0-nél én is azt hittem, h 1-1 lesz, mert rengeteg helyzetem maradt ki, és azt hittem, ez majd megbosszúlja önmagát, szerencsére nem így lett....

Az, h egyenes ágon jutottál fel 1 "gondolom" gyönge csoportból, ezáltal nem voltak kemény meccseid, ahol taktikázni is kellett volna, nem kell csodálkozni, h az elején kaptál 1 sallert Klein papától:P:D
Itt maj tanulsz a játékról, ha nem adod fel.. A csoportfórumon is kérdezhetsz szerintem bárkit,segítenek úgy is, velem együtt;)

Ilyen támadó sor ellen, pedig szerintem még NBII-ben sem lenne boldog az ellenfél;)

A lényeg, h fogadd meg a tanácsokat;)

ÉS hidd el, kevés olyan menáger van itt, akár nálam utálja a sokkert, főleg a retek RANDOM miatt:P:D

(edited)
2013-08-27 19:02:36
Hello mindkettőtöknek! Muszáj beleszólnom. Klein egy kissé azért nem a Föld nevű bolygón jársz! Pl. ellenem vagy bármelyik kicsit is középszerű manager ellen a harmadik ligában lehet, hogy a kapura lövésig sem jutnál el ilyen védelemmel meg vedekező középpályával! Az pedig, hogy a második ligát rémisztgeted a támadó szekcióddal, az meg azért remélem, nem komoly. Szegény srácot ne remitsd már ennyire az anyagiakkal! Szerintem egy olyan kaliberû csapatot, mint a Tiéd, jóval kevesebb pénzből is le lehet győzni. Nem kell ide 4 meg 5 milliárd! Ne viccekjünk már! Fel a fejjel, Hunter!