Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Meccseink megbeszélése

2014-08-04 21:23:34
Én is köszönöm a meccset, tanulságos volt számomra is! Mostanában bunkerrel kísérletezgetek, az alaptaktikám eléggé az volt, szinte nem is sikerült vele támadást összehozni. Pedig az NB I-es Nyíregyháza ellen nem működött az rosszul, sikerült kicsit megszorongatni, bár azon a meccsen végül kikaptunk.
A 2. félidőtől viszont támadóbb taktikára váltottunk, az sokkal jobban működött ellened, mind a 3 gólt ekkor lőttük. A meccs végére megint visszaálltunk, de ekkorra már el is fáradt a csapat, a kapott gól előtt bizonytalanok voltunk.

Végülis azt az egészen meglepő tanulságot sikerült levonni, hogy kb hasonló erejű csapatok ellen nem árt, ha néha támadunk is, nem csak védekezünk. :)

A bajnokságban sok sikert, remélem ez a meccs is segített valamit! :)

u.i.: Azt hogy csinálod, hogy a kapusmezed az "átlós csík felfele" típus, a többi meg sima? Ha én átállítom a kapusmezt, akkor a mezőnyjátékosaim meze is ugyanolyanra változik.
2014-08-05 00:49:32
Hát amit leirtál, abból még egyet tanultam:nem árt ha van mindig pót taktikám, legalábbis arra az esetre, ha vezet az ellenfél...
A mezek kiválasztása és mintázása külön álló.Kiválasztod a csapatod mez szinét, mintázod és mented(egyszer), majd ugyan ezt elvégzed külön a kapusnál.Lényeg, hogy egyszer mentsd mindkettőt.
Nálam az alapmez amióta játszom:sima bordó mez és sárga nadrág, a csere mez viszont vizszintes csikozású Kék alap -sárga csikkal, mint az új Székely zászló, a kapus meg piros-fekete(székely harci zászló) átlós felfelé:)
Bár az előnézetnél nem jelennek meg a mezen a minták, az bementődik és a meccsen megjelenik.
Pl. nálam igy néz ki a kapus meznél az előnézet:
2014-08-05 02:21:01
Sokaknál látom hogy nincs pluszuk már de a mez még mindig ugyan olyan színű mint amire beállitották régen. Ez meccsen is látszik? Tehát megmarad ha nincs plusz? meccsen is vagy csak a profilban?
2014-08-05 02:27:49
Igen, megmarad.Akár egy napos plusszal is(pl.Karácsonykor) beállithatod a mezt, ami utána megmarad, ha nem újitod fel a plusz előfizetést,akkor is.
2014-08-05 10:39:57
Na az jó. Akkor majd megcsinálom ha kapunk valamikor.
2014-08-06 18:43:59
Továbbjutás megvan. A szemét eső viszont elmosta a jegybevételem... :S
2014-08-06 18:50:22
hopp és ki is pottyantunk a magyar kupából.
2014-08-06 19:20:32
Kin keserves 1-1, hosszabbitás, büntetők...csak igy jutottak tovább a csere csapattal a bikák.Elég rossz volt B-csapattal menni, de az edzés miatt muszáj volt.
Csupán 3 székely csapat maradt a Román Kupában, a tesóm(Virtus csapattal), a bajnoki csoport társam(a Székely Légió) és a bikáim.
Ez is valami, bár volt szezon, mikor a 7-ik körig meneteltünk...
Mostantól muszáj lesz több főcsapatost is beraknom a kupába.
2014-08-06 19:43:16
A csapat lejátszott egy mérkőzést. A jegybevétel 43 260 000 Ft.

ez tetszik :O
2014-08-06 21:32:17
Sima gyozelem, de egy 15 napos serulest osszeszedett a 18 eves fiatalom :(
Mar csak 6 edzheto jatekosom maradt....
Mondjuk ak upa miatt nagyon nem is tudok tobbet edzeni egyelore.
2014-08-06 23:06:39
Sokat nem akartam a kupától, de azért még menni akartam egy-két kört... De ez szánalom ez a bánat... :))
2014-08-07 04:51:15
van 2 jo szekely csapat akiket nem kovetsz mindketto tovabbjutott es mindketto III-ik ligaban jatszik a Furtuna es a F.C. Zomby..Pisti es bardos csapatai..
(edited)
2014-08-07 12:04:07
Idén is eljőtt az idő hogy a kupában betoljam a sokak által kritizált dupla defes taktikát. Erősen benne van hogy kiesek. Egyedül azt sajnálnám csak hogy gyengével nem kerültem össze mert neki még tartozik az a taktika egy bizonyitással. :D
2014-08-10 10:26:36
Időjárás: borult ég
eső (2)


Na, remélem használ valamit, hogy készen lett az ülőhelyeim lefedése :)
2014-08-10 12:25:06
A lehetőségekhez képest majdnem teltház lett.
2014-08-10 13:28:56
A csapat lejátszott egy mérkőzést. A jegybevétel 20 157 500 Ft.

Ennyi bevételem nem volt, tetszik, egyből teltház :) Azt hiszem emelhetem tovább a jegyárakat :)

Viszont a 16-2-es lövési arány ellenére elszenvedett 1-0-ás vereség kicsit nem jött jól, így több szezon óta először lesz olyan, hogy 1 forduló után nem én állok az élen :/