Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Hírek, újítások vitafóruma.
Te már éltél meg meccsmotor változtatást? Ha igen az mivel járt? Mert nekem ez lesz az első sztem...
Vágom köszi.... eddig azt észre se vettem, hogy a kezdőnél is lehet a pozicíókat változtatni!! xD Csak a padoknál figyeltem rá mindig!! :D:D
Pedig ott sok minden eldől. Pl ha a csatár DEF-re vagy MID-re van állítva, nem nagyon akar gólt rúgni csak ha muszály neki. :)
Hát néha az én csatárjaim az üres kapuba se találnak be, pedig ATT-ra van állítva! xD De mai nap is tanultam valamit, köszi szépen!!! ;)
Volt 1, de csak barátságosokon vettették be az összes változtatást. Annyi látszott, hogy a játékosok teljesen össze-vissza passzolgattak, így a változtatásokból sokmindent visszavontak, és végül annyira nem lett igazán feltűnő.
De bizony sokminden változott akkor.Addig ha 9 órakor kezdődött a meccsed, azt meg is kezdted 9 kor.Utána meg jött a sok meccskésés.Azonkivül, amig a régi taktikában a gyors csatárok könnyen érvényesültek, az újban(amelyik most van)lett egy csomó passzolgató csatár és hátvéd stb.És most mégtöbb passz következne.Nem is tudom, jót tesz-e ez a sokkernek?
Szerintem nem, így látatlanban, én még nem tudok igazi következtetéseket levonni, de tartok ettől!!!
Nem tudom, nekem 1 csatárom van, szerencsére csak elvétve passzol, a védők is legtöbbször előre rúgják. A középpályás passzol leginkább, neki az a dolga. De régebben is úgyanígy volt nagyjából. Talán kicsit jobban figyelnek a lesre a játékosok.
Mindenesetre ha nem jön be nekik, akkor ér valamit a mi szavunk?
Gondolom odafigyelnek azért, hogy a többség mit mond nemzetközin.
És minket ki képvisel a nemzetközin? Vagy mindenki mindenkit?
Ha nem lesz panasz, a jövő héttől már hivatalos meccsen is az új motor fog futni.Legalábbis nálunkfelé ez a hir járja.A héten a nemzetközi és barimeccseken tesztelik le.