Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Foci

2009-12-02 09:45:03
A BL kieséses szakasza a szintmérő:)
2009-12-02 09:47:12
Az egy dolog, hogy ha egy ligában van 4 erős csapat meg 16 gyenge, attól még nem lesz jó a bajnokság. Az az erős bajnokság, ahol 10 erős csapat van.
2009-12-02 10:03:27
csak a másik bajnokság 4 csapatához mérve az a 10 csapat nem erős. Ezt modnom, akkor az NB.I. marhaerős bajnokság...
2009-12-02 10:35:01
Nem sokkal gyengébbek.
2009-12-02 10:39:35
háháát... jelenleg a bundesligába csak úgy jutnak el sztárok, hogy nem tudnak máhová menni (Toni, Robben, stb...)
2009-12-02 10:47:10
Ribery mehetett volna Madridba, nem ment, Toni mehetett volna olasz nagy csapatokhoz. Dzekot leigazolhatta volna nyáron egy nem német klub...
2009-12-02 10:48:57
De elég csak azt megnézni, hogy hány nézhető meccs van az angol ligában.
2009-12-02 11:40:15
Alekszandrosz Corvasznak nemcsak a rivális játékosaitól, hanem a nézőtérről érkező lövésektől is tartania kellett az Olympiakosz elleni görög bajnokin. A Panathinaikosz kapusa legalábbis azt állítja, hogy légfegyverrel többször is eltalálták őt a lelátóról.

A görög válogatott futballista jelentette az esetet a pireuszi ügyészségnek, s bemutatta a testén keletkezett sebekről készült orvosi jelentést is.

Corvasz elmondta, hogy már a mérkőzésen jelezte a történteket Anasztosziosz Kakosz játékvezetőnek, aki azonban még a mérkőzésről írt jelentésében sem tett említést erről.

A pireuszi ügyész már be is kérte a stadionban lévő biztonsági kamerák felvételeit, hogy megtalálják a tettes(eke)t.

Érdekesség, hogy az Olympiakosz drukkereinek rendbontása miatt a találkozó egyórás csúszással kezdődött. A szimpatizánsok ugyanis megakadályozták, hogy a Panathinaikosz csapatbusza időben megérkezzen a Karaiszkakisz-stadionba, majd a rendőrséggel is összetűzésbe kerültek.

Az Olympiakosz ezért a szurkolói „magatartásért" zárt kapus büntetésre számíthat, Corvasz esete pedig, úgy néz ki, a bíróságon folytatódik.

A találkozót egyébként az Olympiakosz nyerte meg 2–0-ra.
2009-12-02 11:47:04
A FIFA ma elkészítette a jövő évi, dél-afrikai világbajnokság csoportbeosztásának kiemelési rendjét.
A részvételt az írek elleni pótselejtezőn - szabálytalan góllal - kiharcoló, 1998-ban vb-győztes franciák ezúttal nem kaptak helyet az első nyolc csapat között, ahol két dél-amerikai együttesen és a házigazda dél-afrikaiakon kívül öt európai válogatott, köztük természetesen a címvédő olasz kapott helyet.
A második kalapba az ázsiai, valamint az észak- és közép-amerikai zónából kvalifikált együtteseket sorolták, míg a harmadikba az afrikai, illetve a kiemeltek közül kimaradó dél-amerikai alakulatok kerültek.
A negyedik kalapba a magyar válogatott selejtezőcsoportját megnyerő Dánia mellett másik három csoportelsőt, valamint a négy pótselejtezőn kijutott nemzeti csapatot tettek.
A sorsolást magyar idő szerint pénteken 20 órakor rendezik meg Fokvárosban.
A kiemelés érdekessége, hogy a FIFA nem tette a kiemeltek közé Franciaországot...

A kiemelés
Első kalap: Dél-Afrika (rendező), Argentína, Brazília, Anglia, Németország, Olaszország (címvédő), Hollandia, Spanyolország
Második kalap: Ausztrália, Japán, Észak-Korea, Dél-Korea, Honduras, Mexikó, Egyesült Államok, Új-Zéland
Harmadik kalap: Algéria, Kamerun, Ghána, Elefántcsontpart, Nigéria, Chile, Paraguay, Uruguay
Negyedik kalap: Dánia, Franciaország, Görögország, Portugália, Szerbia, Szlovákia, Szlovénia, Svájc
2009-12-02 11:56:59
Riberyt nem engedték, ahogy Tonit se, de az olasz pl a télen eligazol biztosan. Dzeko meg egyszerűen nem ért annyit, amennyit akartak érte.
2009-12-02 18:14:53
sztem a mai Bundesliga csapatok közül a Bayern egy kicsit erőseb, de nem mutatják meg. A többi egyszintű Bundesliga csapat a Premier Leagueben olyan 11-16hely között lennének.
2009-12-02 19:04:43
Mindenesetre a legjobb 30 labdarúgó között több Bundesligában játszó kéne, hogy legyen. Apropó az angolok merre voltak az utóbbi világversenyeken? A németek egy ezüst és egy bronzérmet szereztek nagy többségében otthon játszó játékosokkal. És nem az angolok előzték meg őket, hanem a szintén hazai ligában játszó spanyolok és olaszok.
2009-12-02 19:07:20
de neked is latnod kell, hogy a ma esti man.city-arsenal meccs egesz biztos jobb lesz, mint a nemet meccsek nagy resze nem?:S
2009-12-02 19:14:37
nem feltétlenül:) arsenal úgyis csikó csapattal megy(hálisten,talán Merida is játszik :S),mondjuk ettől még lehet jobb lesz,fuu most h belegondolok a fiatalok jobbak,wilshere merida áááááá,kár volt írnom :D
2009-12-02 19:15:23
...:D
olyanrossz, hogy holnap zh, es rossz lelkiismerettel fogok meccset nezni:S:D
2009-12-02 19:26:01
Előre tudod? Szoktam mindkét bajnokságot nézni (Igaz, hála a kedves sportcsatornáknak a németet csak az interneten). A német meccsek átlagszínvonala szerintem jobb, mint az angoloké.