Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Bajnokok Ligája

2010-06-21 14:31:37
azért örömmel látom, hogy a hírnevem nem csökkent. :D ha szép szavaimra átírtad a neved. :) +1 :)
2010-06-21 15:01:38
köszi.

adja majd a tv?
2010-06-21 15:29:05
Maribor-Videoton, na tschüss fehérvár:(
2010-06-21 15:31:35
A Videoton erős ellenfelet kapott az Európa Liga selejtezőjének második körében. Mezey György együttese a szlovén Mariborral néz szembe, először hazai pályán. Továbbjutás esetén a ZTE a holland Utrechttel, a Győri ETO pedig a kazah Atyrauval nézhet farkasszemet.
2010-06-21 15:31:40
miért, szerintem jobb így!:)
2010-06-21 16:25:02
hát remélem:/ tavaly adt a sport TV:/ remélem nem a digi adja:/
2010-06-21 16:29:17
nem a TV2 adta a meccseket? a sport tv egyetlen BL közvetítésére sem emlékszek. :) kétségtelen bárki, csak ne a digi :))
2010-06-21 16:50:39
de kalmar ellenire emlékszem h ök adták:/asszem...de lehet tévedek..meg Tallin ellenit is..ugy rémlik
2010-06-21 16:51:02
Az a kérdés, mennyire időre szólt a tv2-Digi kettős szerződése az UEFA-val. (illetve a Story Tv-é, ha az Európa Ligáról beszélünk)
Ha csak egy évre, akkor a következő szezonban van esély arra, hogy máshol láthatóak legyenek a meccsek; ha 2-3 év, akkor nem lesz változás.

szerk: lokista, nem adhatták, mert nincs rá joguk.
(edited)
2010-06-21 16:52:13
Tallint ők adták mikor a kocsmába néztük arra emlékszem :) vagy az m1/tv2 volt
(edited)
2010-06-21 17:26:02
az a Szofia votl te okos:D
na most utánanézek,esküszöm hogy ugy emlékszek.


edit: jaja a KAlamrt a Sport1 adta:)
http://www.youtube.com/v/jGrxhwPZdDU
(edited)
2010-06-22 11:06:35
- pepsifoci.hu - A nyitraiak szlovák lapoknak nyilatkozva formáltak véleményt a sorsolásról, amelyből kitűnik, nem mindenkinek egységes a véleménye az ETO-val kapcsolatban.

A Nyitra vezetőedzője, Jan Galád csakis a továbbjutást tartja elfogadhatónak a győriek ellen.
- Az ETO erős csapat, de hiszek a továbbjutásban. Megpróbálunk minél többet információt beszerezni a magyar csapatról, és egészen biztosan megnézzük néhány meccsüket élőben is. Fontos számunkra, hogy győztesen kerüljünk ki ebből a párharcból. Az Európa Ligában már nincsenek könnyű ellenfelek, csak olyanok, akiken túljutsz, vagy akik kiejtenek téged. Most számunkra ez a legfontosabb meccs, a bajnoki rajtnál is fontosabb, hiszen hamarabb találkozunk az ETO-val.

A csapat magyar ajkú kapitánya, Rák Róbert kifejezetten örült az ETO-nak.

- A lehetőségek közül a kellemesebb ellenfelek közé tartozik az ETO, hiszen sokkal rosszabb is juthatott volna nekünk, a kazahsztáni együttest például mindenképpen el akartuk kerülni, de az is igaz, akár könnyebb csapatot is kaphattunk volna. Valóban jól ismerjük a magyar csapatokat a gyakori felkészülési találkozók révén, de a tétmeccs az teljesen más, ezeken ismerszik meg egy együttes igazi ereje. Így jelen pillanatban a klasszikus esélyeket látom mindkét együttes továbbjutására: 50-50 %-os sansza van mindkét gárdának.

A játékoshoz hasonlóan az együttes menedzsere, Jozef Petráni is hasonlóképp vélekedik.
- Azok közül, akiket kaphattunk, az ETO a legkellemesebb ellenfél, mind szakmai, mind gazdasági szempontból. Legalább nem kell messze utaznunk. Jól ismerjük a magyar csapatokat, hiszen gyakran játszunk felkészülési mérkőzéseket. Az ETO a magyar bajnokság abszolút élmezőnyébe tartozik, így nehéz mérkőzésekre számítok - remélhetőleg a mi végső sikerünkkel. Érdekesség, hogy mi szívesen játszottunk volna az ETO-val edzőmeccset, de erre nem került sor, pont azért, mert a győriek a leendő sorsolás miatt ezt nem támogatták, és lám, a sors mégiscsak egymás mellé rendelte a két együttest. Célunk egyértelműen az, hogy továbbjussunk.

Akad azonban olyan is, aki kifejezetten nem boldog amiatt, hogy a Rába-parti együttessel kell szembenézniük a nyitraiaknak.
- Őszinte leszek, kifejezetten nem szerettem volna a magyar csapattal játszani. Bárkit szívesen láttam volna, csak őket nem. Gyűjtöttem információkat a magyar futballról és a klubról az interneten, és láttam, hogy az ETO-nak például gyönyörű stadionja van, de máshová szívesebben utaztam volna… Csakis a továbbjutásban gondolkodhatunk mondta Petr Kaspřák, a gárda cseh védője.
2010-06-22 11:09:09
Mint ismeretes, a DVSC-TEVA az előző évhez hasonlóan újra az észt Levadia Tallinn-nal csap össze a Bajnokok Ligája selejtezőkörében, és a dvsc.hu beszámolója szerint az is eldőlt, hogy mikor rendezik meg az oda-visszavágós párharc meccseit. E szerint az első találkozóra, július 13-án, kedden kerül sor Észtországban, míg a másodikra július 21-én, szerdán, és az UEFA döntésének értelmében az Oláh Gábor utcai stadionban.
2010-06-25 19:42:07
„A DVSC két játékosa, Mészáros Norbert és Vukasin Polekszics, valamint jogi képviselőjük, június 24-én, csütörtökön Svájcban, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni székházában fegyelmi tárgyaláson vettek részt, és a Fegyelmi Bizottság első fokú határozatában büntetést szabott az említett két labdarúgóra.

A Fegyelmi Bizottság álláspontja szerint, Vukasin Polekszics elmulasztott eleget tenni jelentési kötelezettségének, amikor idejében nem számolt be arról, hogy a DVSC kettő nemzetközi mérkőzése előtt, ismeretlen személyek megpróbálták rábírni a mérkőzés eredményének befolyásolására.

A vizsgálat feltárta, hogy Polekszics elhárította a megkereséseket. Megállapította továbbá a vizsgálat, hogy a mérkőzések kapcsán nem valósult meg bunda. A játékos azonban mulasztást követett el azzal, hogy a megkeresésekről nyomban nem tájékoztatta az illetékeseket, így a jelentési kötelezettség elmulasztása miatt marasztalták el. Polekszicset e mulasztása miatt, 2012. június hó 30. napjáig eltiltották a labdarúgástól, és 10 000 euró pénzbüntetéssel sújtották.
A másik játékos, Mészáros Norbert esetében az UEFA hasonló esetet gyanít, egy mérkőzéssel kapcsolatban. Mészáros Norbert semmilyen megkeresést nem ismert el, az eljárás során végig és most is következetesen vallja, hogy egyetlen mérkőzéssel kapcsolatban sem keresték meg, így nem követte el a jelentési kötelezettség elmulasztását sem. Az ezzel kapcsolatos bizonyítékainak előterjesztésére csak az eljárás későbbi szakaszában nyílik lehetősége. Mészárost első fokon az UEFA Fegyelmi Bizottsága 2011. december hó 31. napjáig terjedő eltiltással és 7 000 euró pénzbüntetéssel sújtotta.

Mindkét játékos igénybe veszi a rendelkezésre álló fellebbezési lehetőséget. Vukasin Polekszics arra hivatkozik, hogy a kísérletet elhárította, bizonyítottan nem történt semmiféle fogadási csalás; Mészáros Norbert pedig azt kívánja igazolni a fellebbviteli eljárásban, hogy egyáltalán nem került kapcsolatba semmiféle mérkőzést befolyásolni szándékozó személlyel.

A DVSC vezetői hozzátették az ügyhöz: minden segítséget megadnak ahhoz, hogy a játékosok másodfokon elérjék büntetésük enyhítését, illetve eltörlését.

A két játékos jogi képviselője elmondta: az UEFA Fegyelmi Bizottságának eljárása során az volt megállapítható, hogy egyetlen DVSC-mérkőzéssel kapcsolatosan sem valósult meg vesztegetés, fogadási csalás, vagy a mérkőzés befolyásolása, amelyet többek között az UEFA nemzetközi fogadási monitoring rendszere is igazolt.

Az UEFA-szabályzat alapján a büntetés a fellebbezésre tekintet nélkül azonnal hatályba lép."

vicc komolyna mondom most felhuztak:@:@ ezért eltiltják 2 évre??? és ha bundázik mit csinálnak,kivégeztetikk?:@
2010-06-25 19:48:34
ez kemény, megcsapta őket a nemzetközi légkör!:D Kiprichnek is annyi, ők is ezt érdemlik
2010-06-25 19:50:14
Ezt nem értem:
A másik játékos, Mészáros Norbert esetében az UEFA hasonló esetet gyanít, egy mérkőzéssel kapcsolatban. Mészáros Norbert semmilyen megkeresést nem ismert el, az eljárás során végig és most is következetesen vallja, hogy egyetlen mérkőzéssel kapcsolatban sem keresték meg

Mészárost első fokon az UEFA Fegyelmi Bizottsága 2011. december hó 31. napjáig terjedő eltiltással és 7 000 euró pénzbüntetéssel sújtotta.

Miért büntetik meg ha nem tudják bizonyitani és a játékos is azt mondja,hogy nem?
(edited)