Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Átigazolások

2011-08-30 16:57:01
Arsene Wenger is erősiteni készül az Arsenalt, a Man UTD ellen elszenvedett 2-8 után:
Szóba jöhet:-a brazil hátvéd Andre Santos (Fenerbahce S.K.),Florent Malouda (Chelsea FC), Alex (Chelsea FC), Yossi Benayoun (Chelsea)és Gary Cahill (Bolton Wanderers).
2011-08-30 16:59:15
Mertesacker
2011-08-30 17:18:42
józsi benajun hatalmas erősítés lenne. Dezsávü érzésem lenne Szilvesztrerel kapcsolatban:D
Egy ManUtdben már a kispadra sem fér oda nekünk még jó lesz kezdő CBnek...:S Még Sol Campbellt hoznám vissza, kell a lendület hátra.
2011-08-30 17:24:58
Bemutatták a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának legfrissebb igazolását, a Copa América-győztes, vb-bronzérmes középhátvéd Diego Luganót.

ehe, kemények lesznek a párizsiak
2011-08-30 17:41:37
natessék ,emlegetett...

Most érkezett: a Genoa tárgyalást folytat a Cesenával egy Rudolf Gergely- Dominique Malonga cseréről.
2011-08-30 18:39:26
Görög sajtóhírek szerint a jelenleg klub nélküli Bodor Boldizsár a krétai OFI-nál folytatja pályafutását.
Az egyik helyi rádió beszámolója szerint a legutóbbi idényben a holland Rodát erősítő 24-szeres válogatott védő megegyezett a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő klubbal, és hamarosan aláírhatja szerződését.
2011-08-30 18:40:05
David Trezeguet az egyesült arab emírségekbeli Bani Jasz SC labdarúgója lett – jelentette be a klub hivatalos közleményben.

A francia válogatottal világ- és Európa-bajnoki címet szerzett 33 éves csatár évi 1.7 millió eurót keres majd az „égszínkékeknél". Trezeguet szabadon igazolható volt, legutóbb a spanyol Hércules csapatában játszott, a 2010–2011-es idényben 30 mérkőzésen 12 gólt szerzett.
2011-08-30 19:33:41
Csoda, hogy az Anzsi nem vitte el. :)
2011-08-30 19:35:50
Sky Sport Italia: Eljero Elia aláírt a Juventushoz (négy esztendőre, fizetése 1.3 millió euró lesz évente). Tízmillió euró körül lehet a vételára.
2011-08-30 19:38:17
Ahhoz képest, hogy nem olyan rég még azt mondta: nem előrelépés a Juve.:D Egyébként jó vétel
2011-08-30 20:33:22
nekem a Lippi-féle csapat Nedveddel és a többi régi arccal nagyon tetszett,főleg amikor az elődöntőben lenyomták a Realt,szervezett,okos focit játszottak
2011-08-30 20:35:30
ebben igazad van,hogy a kizárás óta más világ van a Juvénál,mint előtte
2011-08-30 21:12:44
Juve egész jól igazol...Roma,Lazio,Inter is alkotott!
2011-08-30 21:17:51
A spanyol AS napilap internetes oldalának beszámolója szerint az Atlético Madrid megállapodott a német Wolfsburggal Diego kölcsönvételéről.

Mouhamadou Dabo egy szezont követően távozott a Sevilla labdarúgócsapatától: a francia és a szenegáli utánpótlás-válogatottakban is szerepelt középső védőt egymillió euró ellenében elengedték az Olympique Lyonhoz, ahol négyéves szerződést írt alá.

A portugál Sporting labdarúgócsapata klubrekordot jelentő 8.8 millió euróért megvette a brazil Eliast az Atlético Madridtól.

A 26 éves középpályás tavaly decemberben igazolt a Corinthianstól a spanyol fővárosba, ahol tavasszal alapembernek számított, később azonban létszámfelettivé vált. A lisszaboni csapat az utóbbi hetekben megszerezte többek között Valerij Bozsinovot, Jeffrént, Oguchi Onyewut és Diego Capelt is, Elias a 16. nyári igazolása.

A Juventus labdarúgócsapata szerződést bontott a cseh Zdenek Grygerával, aki valószínűleg a Fulhamnél folytatja pályafutását.

Fernano Gago, a Real Madrid argentin középpályása minden bizonnyal az AS Románál folytatja pályafutását – ügynöke elárulta, a két klub már megegyezett egymással.
2011-08-30 21:24:10
Negyvenmillió eurós ajánlatot utasított el a Borussia Dortmund a német válogatott irányító Mario Götzéért - erről a Ruhr Nachrichten számolt be, amely azt is tudni véli, hogy az Arsenal volt az, aki kopogtatott a Bundesliga legutóbbi kiírásának győztesénél.


Még a Forlán-átigazolás bejelentése előtt lecsapott egy ragyogó tehetségre az Inter. A Brescia 16 éves fantasistája, Lorenzo Tassi a fekete-kékeké - közli tényként a La Gazzetta dello Sport.


A Liverpool visszautasította a Chelsea ajánlatát a portugál válogatott középpályás Raul Meirelesért.


Owen Hargreaveset hajszál választja el attól, hogy a Manchester Cityhez szerződjön. A korábbi United-játékos rövid távú szerződést köthet az Etihad-stadionban.


Az Arsenal hivatalosan bejelentette, hogy elengedte Armand Traorét a frissen feljutott Queens Park Rangershöz. A balhátvéd három évre írt alá a Buzsáky Ákost is foglalkoztató együtteshez.


Az Internazionale labdarúgócsapata lecsapott az olasz labdarúgás egyik legnagyobb reménységére, a Sampdoria 21 éves szűrőjére, Andrea Polira.
2011-08-30 21:25:19
Roque Santa Cruz, a Manchester City támadója kölcsönben Spanyolországba, a Real Betishez szerződött.