Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: MMORPG gyűjtötopic

2010-08-29 16:12:47
rákerestem pár szóval mmorpg mmorpg-k mmorpgs és ilyenek nem találtam ilyent, szóval bátorkodom megnyitni. elsö kérdésem, hogy ki mit tud a Continent of the Ninth (C9) nevű játékról? azt látom, hogy koreai meg olvasgattam róla, de mind régebbi 5-10 honapos postok.. valaki esetleg tudja, hogy angol verzó elérhető-e hozzá?
a másik pedig az, ha mégsem fogok ezzel játszani (ez elég valószínű), akkor ajánljatok nekem vmi faszát :d
ilyen játékot keresek:
-ingyenesen játszható
-3d grafika
-"gyorsujjas" játék. ez alatt azt értem, hogy a skillektöl függetlnül különböző billentyükombináciokkal mindenféle vetödés ugrás becsuszás stb lehetséges legyen. nem szeretnék mostmár olyannal játszani ahol 2 kari leáll egymással szemben, nyomogatják a gyorsgombokat és akinek nagyobb a sebzése meg védelme meg tbb az élete az nyer... vmi olyat, ahol harc közben egy pillanatra sincs megállás dinamika van az egész játékmenetben.
-abszolut pvp-re épülö, a tapasztalatgyüjtés legyen egyszerű és gyors. nem akarok fél évet azzal tölteni, hogy legyen egy normális karim és akkor majd utána esetleg elkezdhetek pvpzni.

ezenkivül a játék részletessége nem érdekel, nem kell nekem, hogy minden füszálat lássak, nem kell, hogy a viz mindenhol máshogy fodrozodjon. egy olyan joó közepes grafika elég, inkább az elöbb emlitett örült tempo lenne a lényeg számomra. ja és persze ha lehet angol nyevlű legyen, mert ez a C9 abszolut megfelelne nekem, de félek csak koreai változatban elérhető-


(edited)
2010-08-29 16:25:33
C9 pont olyasmi, amit keresel, bár még nem volt időm eléggé kiprobálni. Meg már több mint egy éve Jade Dynasty-t játszom, oda meg most jött az új kiegészítő, meg elég nagy is vagyok, így manapság nem próbálgatom ki az összes újat.

szal a C9 pörgős, ugrálós, de amúgy fantasyban nemnagyon találsz ilyet, hogy vetődess, emg hasonlók, legalábbis nincs jelentőségük, mert egy skill elől nem tudsz kitérni az mmokban (én még olyat nemláttam), legfeljebb bohockodni jo az ilyen. Amúgy Shaiya olyan, ugrálgatni lehet, szaltózni, de jelentősége ott sincs. Mondjuk ott épp a pvp rendszer elég komoly, külön térképen, jók és rosszak egymás ellen, 24/24 órában lehet egymást ütni. a fejlődés viszont nem olyan gyors. amúgy olyan gyors fejlődést a tört szerókon találsz, vagy a kifejezetten pvp szervereken.
2010-08-29 16:31:26
Mortal Kombatozz, ott belehet csúszni, pörög a játék, egyből pvp karaktered van...:D

Amúgy nehezen találsz ilyen MMORPG-t, mert ezeknek a lényege pont az, hogy minél tovább tartson amíg felhúzod magad és közben vásárold a kiegészítőket.
Én pl játszottam a Cabal Online nevű MMORPG-vel és abban viszonylag könnyen lehet a skilljeid fejleszteni (azzal fejlődik, ahogy használod) látványos skillek vannak és combókat kell nyomni pvpben, meg pveben is. Minél ügyesebb vagy annál nagyobb az esélyed a nyerésre. Persze sok múlik a cuccokon mint minden hasonló játékban.
Vannak ilyen Nation War-ok, amiken a két kasztba tömörültek megkűzdenek egy war mapon (el kell foglalni a másik őrposztjait és a bázisját, aki nyer jutalmat kap, lehet elég értékes is)
(edited)
2010-08-29 16:31:53
egy skill elől nem tudsz kitérni az mmokban (én még olyat nemláttam),

hát amit multkor sf guildchaten magyaráztam. metin is mmorpg és ott bizony ha tudtál, oldalra ugorhattál egy skill elöl. persze voltak "követős rakéta" szerű skillek, mint mindenhol, amiket kilött az ember és mindehogyan talált, de pl a warrioroknak csak olyan skilljük volt, ami mehetett simán a levegöbe is. szal azért van ilyen és iylet keresnék ujra. metinnel a fszom tele lett 2 és fél év alatt, oda már nem megyek vissza. de akkor azt mondod C9-ben mindegy hogyan mozgok, ugyis az dönt kinek van erősebb karija ?
shaiyat épp másfél órája néztem, mikor keresgettem neten vmi joó játékot, de hát amit néztem videot... tipikus esete volt annak, amit nem akarok játszani. 2 kari (egyformának tüntek) mozdulatanul állt és skillezték egymást meg ilyenek.
2010-08-29 16:33:32
joó hogy mondod, pár ismerösöm nagy cabal kocka volt. nem igazán néztem még bele valojában milyen, de lesek róla pár videót.
lineage2 amiröl egy haverom azt mondta nagyon pörgös. azóta kijött 3. része is ha joól tudom, azzal mihelyzet?
(edited)
2010-08-29 16:42:57
volt kedvenceim közt egy videó, hu csak találnám meg, keresem erősen :d
2010-08-29 16:46:03
ezek mind köbö egyformák tipusra, mondom, fantasyba iylet nem találsz. keress sci-fiset, ahol lehet lövöldözni, meg ilyenek, ott van kitérősdi. persze, hogy vannak ilyen skillek, főleg a területre hatók, vagy a sugárskillek, amik egy irányba lőnek és kész. szal a skillek nagyszázalékban mindenhol eltalálnak, ha csak nem védekezel vagy hasonlók, nem lőfegyverek ezek:)

Cabal amúgy elég pörgös, az a játék pvp orientált jah.
Lineage nem olyna, azt neked nemajánlomm annyira, elég sok az üresjárat számodra:D
2010-08-29 16:55:44
Cabalrol most nézegettem 10böl olyan 7et kap az én pontozásom alapján, nem rossz valóban. de még mindig nem az igazi, lehet maradok s4-nél aztán télleg lövöldözök egész nap =/

megtaláltam amugy a videót

5:29



59es a csaj, 70 feletti karikat is elveri. 5:92hez tekerve 2 duel van aszem még, azokat érdemes nézni. nem azt mondom, hogy itt aztán van vetödés meg ilyesmi, de ha az ellenfél erösebb (aza utsó 2 már joóval erősebb mint a kiscsaj), akkor lehet futni, kitérni a skillek elöl. ehhez vmi nagyon hasonlót keresnék
(edited)
2010-08-29 17:01:52
:D
szal eddig csak a metinnel toltad?
Te, ez egy mágus:) általánosságban a fantasy mmorpg-ről:mágussal iszonyat nehéz fejlődni, viszont ha magasra húzod, jóval nagyobbakat is megverhet, mert erősek a skilljeik. nem kitér, hanem elfut a közelharcos elől :) így enmcsoda, hogy nem tudja megölni a jóval nagyobb sem:)

nekem Jaden egy közelharcosom van, de vannak távolsági skilljei is. és van olyanja is, amivel akár fél percre is sérthetetlen lesz, bármi ellen:) és akkor még elfutnom se kell :)
2010-08-29 17:14:12
dehogy csak metinnel :)
metin volt az elsö igazi és azzal játszottam legtöbbet, de azon kivül még joópár játékot kirprobáltam.
és ez nyilvánvaló, hogy a távskilles kari fut ha tud, és ami erösebb pvpben azzal nehezebb fejlödni. de más játékokban ha futottam is, esélytelen volt, mert pl gates of andaronban (talán második legjátszhatóbb játék metin után számomra) is meg tudták oldani: minden karinak volt egy skillje ami maxos hatótávval bénított és mindig talált.. hiába kezdtem el futni, mikor a 4 méter magas warrior 30 méterröl rámb*szta a kisbaltát és bekábultam 5 secre.. :d mondják mindenhol, hogy ranger kari huuha azt aztán nehéz elkapni, de az az igazság legtöbb helyen igencsak könnyedén megtalálja az ember a módját, hogy hogyan hatástalanitsa a futkosokat
2010-08-29 17:15:24
Lineageval egy keveset én játszottam, de nem nekem való :)
2010-08-29 18:12:28
ohh szal kockáknak gyüjtö topic? az mmorpg a wow pl,nem?

nemtudom hogy mi a Mass Effect....valami rpg (?) rémlik....de lehet tévedek,NA AZ NAGY JÁTÉK:P mind2 része,zseniális!
2010-08-29 18:25:06
igen, a wow az mmorpg
2010-08-29 18:26:12
akkor amit te keresel, olyan mmo nincs:) fantasyba semmiképp, lövöldözős, sci-fis mmokat keress googleban:)
persze, jobb fantasys mmo-kban meg van oldva, hogy egy tank is hatásos legyen egy mágus vagy ranger ellen:) nekem pl olyan aoe-im vannak (területre ható), amikkel nem csak egy, hanem minden területen belül tartózkodót lebénítok vagy egy másikkal akár meg is ölök:) minden kasztnak van előnye, de hátránya is. :) én brutális, szinte megölhetetlen tank vagyok, viszont lassú, mind skillekben, mind mozgásban:) (utóbbi rész persze Jade-ra vonatkozik)
szal a lényeg, hogy a neked legszimpibb kasztot kiválasztva jól kell fejleszteni és akkor bárki ellen van esélyed:)
2010-08-29 18:36:33
hát legalább egy olyan már tuti van, a metin. de nem tudom elképzelni, hogy nincs több ilyen =/
aoe skilleket vágom, én goa-n voltma mágussal annak is volt pár ilyen. nevükre nem emlékszem, volt tüzes ami egy nagy körön belül mindenkit felégetett az joó volt mert százalékos sebzést adott, szal lvl 20as kari a lvl80asnak is mondjuk a hpja 20%át leszedte. meg volt ilyen jégesős, a körön belül mindenkit befagyasztott pár másodpercre. de valahogy akkor sem jön be, az a dolog mostmár, hogy egy nemfizetös nem tud megverni egy vele egyszintü fizetös karit.. és a legtöbb helyen ez a helyzet
2010-08-29 18:56:53
játszottam a metinnel, de az ott se úgy működött, ahogy leírtad azért. annyi ,hogy kirész egy skill elől, ami nem konkrétan célpontot támad, hanem területet.