Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Magyar válogatott

2010-08-02 20:02:56
Kevés esélyt látok rá.
2010-08-03 18:10:28
fene...

- pepsifoci.hu - Mint ismert, Ibrahimovic azután mondta le egy időre a válogatottságot, miután Svédország nem tudta kiharcolni a vb-részvételt.

A Barca csillagának önkéntes száműzetése egészen kilenc hónapig tartott, most azonban Ibra ismét hazája rendelkezésére áll, és a neve szerepel a skótok elleni jövő szerdai felkészülési meccsre szánt keretben.

A svédeknek ez lesz az egyetlen barátságos találkozójuk a Magyarország elleni, szeptember 3-i Eb-selejtező előtt, Ibrahimovic visszatérése tehát némileg jelzésértékű, igen valószínű, hogy a mieink ellen is ott lesz a svéd keretben.

A svéd keret Skócia ellen:

Kapusok:
Andreas Isaksson, PSV Eindhoven
Johan Wiland, FC Koppenhága

Védők:
Andreas Granqvist, Groningen
Michael Lustig, Rosenborg
Daniel Majstorovic, AEK Athén
Olof Mellberg, Olympiakos
Behrang Safari, Basel
Oscar Wendt, FC Koppenhága

Középpályások:
Kim Källström, Lyon
Sebastian Larsson, Birmingham
Martin Olsson, Blackburn
Anders Svensson, Elfsborg
Pontus Wernbloom, AZ
Christian Wilhelmsson, Al Hilal
Emir Bajrami, Twente

Csatárok:
Marcus Berg, PSV Eindhoven
Johan Elmander, Bolton
Tobias Hysén, IFK Göteborg
Zlatan Ibrahimovic, Barcelona
Ola Toivonen, PSV Eindhoven
2010-08-03 18:21:42
Toivonen svéd? :) nem is tudtam :)
2010-08-03 20:20:48
Eddig úgy tudtam finn.
2010-08-03 20:27:12
Játszott már a svéd válogatottban, nem lehet finn :)
2010-08-03 20:41:07
nem is vóóót soha :D
2010-08-03 20:41:09
Ola Toivonen (born July 3, 1986 in Degerfors, Örebro County) is a Swedish football player
2010-08-03 20:43:22
Finn nemzetiségű svéd.
2010-08-10 09:48:40
Gera Zoltán visszatért a magyar labdarúgó-válogatottba, és Egervári Sándor szövetségi kapitány kulcsemberként számol vele: a kérdés immár úgy szól, vajon kapitányi karszalagját is visszakapja-e.

„Annyit nyugodt szívvel kijelenthetek, ebből nem lesz egy második Ballack–Lahm affér – szögezte le a Nemzeti Sportnak Juhász Roland, aki a Fulham légiósának hiányában viselhette a szalagot. – Gerzson vezér típus, rutinos, nagyszerű játékos, minden további nélkül átadom a kapitányi posztot, ha kell. A lényeg, hogy egyfelé húzzunk, de hát ezzel sem lesz gond, jó közösség a miénk."

Na most fényesre nyalják a seggét.
Juhásznál tökéletes helyen volt a csapatkapitányi cím.
Kezdődik a bohózat :)
2010-08-10 09:52:25
ez eléggé röhejes, az lesz a bohózat, hogy szerintem nyerni fogunk, egy Gera góllal:D; tiszta Huszti ügy
2010-08-10 09:59:02
Az angoloknak bizonyítani kell, maguk mellé kell állítani a szurkolókat.
Én nem lennék meglepve ha kb akkora verés lenne mint a hollandok ellen :)
2010-08-10 13:24:57
Ma délelőtt ismét a Watford minden igényt kielégítő edzőcentrumában tréningezett a magyar válogatott. A szemerkélő esőben megtartott edzésen Egervári Sándor a legfontosabb taktikai elemek begyakoroltatására helyezte a hangsúlyt, a foglalkozás mintegy 50 percig tartott.
Az edzés után a szövetségi kapitány zárt körű beszélgetésre invitálta a keret legrutinosabb, meghatározó futballistáit.
A tanácskozáson több lényeges kérdés is szóba került, de mindenekelőtt a csapatkapitányi posztról egyeztettek a résztvevők. A megbeszélésen döntés született arról, hogy ismét a keret legrutinosabb labdarúgója, a hatvanháromszoros válogatott Gera Zoltán tölti be a csapatkapitányi tisztet, a helyettese Juhász Roland lesz.

Ha van bőr a képén visszaadja.
Kabaré első felvonás :)
2010-08-10 18:11:28
Az a Stephane Lannoy vezeti az angol és a magyar válogatott szerdai találkozóját, aki a nagy port felvert, tévedésekkel teletűzdelt Brazília - Elefántcsontpart összecsapást dirigálta a világbajnokságon. Ő az, aki jogtalanul leküldte Kakát, nem vette észre Luis Fabiano nyilvánvaló kezezéseit, és megtorlatlanul hagyta Elano lerúgását.
2010-08-10 18:13:02
és pont egy ilyen tétnélküli bohózaton bizonyíthat majd, hogy ő igenis jó bíró, ha megöltök virtuálisan is, én azt mondom, ez jó döntés:)
2010-08-10 18:18:12
Hol itt a bohózat, a kabaré?
2010-08-10 18:22:04
Visszakönyörgik, holott ő hagyta el a válogatottat, elég lett volna neki egy meghívó aztán vagy jön vagy nem, tehát cserbenhagyta a válogatottat amikor lelépett.
Juhásztól elveszik a karszalagot odaadják a szipusnak és fényesre nyalják a seggét.
Ez nekem kabaré :)
(edited)