Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Jeti, HUN1005, DVSC15, pabloaimar
Tehát az egyetem a főszponzo végülis:)
én 12 éve focizom,még egy fillért nem kaptam. a felnőttek között sem.fizut csak a "sztárjaink" kaptak:D
én 12 éve focizom,még egy fillért nem kaptam. a felnőttek között sem.fizut csak a "sztárjaink" kaptak:D
Érdekes
Vasas - dvsc 1-0
Érdekes pedig a debrecen megveszi a bajnokságot már 3éve és most még a ligakupába se megy!!!:D
Vasas - dvsc 1-0
Érdekes pedig a debrecen megveszi a bajnokságot már 3éve és most még a ligakupába se megy!!!:D
Nálunk van egy srác most 18éves... a DVTK el akarja vinni, de ő itt akar maradni:) érdekes ügy lesz:) 15évesen már a felnőtteknél gólt lőtt:) ő a mi Sztárunk:)
ezen a szinten munka mellett nyomják,alapbér nemigen van,tudtommal
A sorrend (átlag - legmagasabb nézőszám):
1. ZTE 4.875 - 5.400
2. DVSC 4.667 - 5.000
3. Siófok 4.350 - 10.000
4. Honvéd 3.833 – 6.000
5. DVTK 3.750 - 5.000
6. Nyíregyháza 3.550 - 6.000
7. Győr 3.533 - 3.600
8. Újpest 3.400 - 3.700
9. Sopron 3.167 - 3.500
10. Kaposvár 3.000 - 4.000
11. Fehérvár 1.833 - 2.000
12. Paks 1.833 - 2.500
13. MTK 1.750 - 4.000
14. Vasas 1.500 - 2.000
15. Tatabánya 1.133 - 1.200
16. REAC 1.025 - 2.000
Összegzés: 2.954 - 10.000
(http://www.european-football-statistics.co.uk)
1. ZTE 4.875 - 5.400
2. DVSC 4.667 - 5.000
3. Siófok 4.350 - 10.000
4. Honvéd 3.833 – 6.000
5. DVTK 3.750 - 5.000
6. Nyíregyháza 3.550 - 6.000
7. Győr 3.533 - 3.600
8. Újpest 3.400 - 3.700
9. Sopron 3.167 - 3.500
10. Kaposvár 3.000 - 4.000
11. Fehérvár 1.833 - 2.000
12. Paks 1.833 - 2.500
13. MTK 1.750 - 4.000
14. Vasas 1.500 - 2.000
15. Tatabánya 1.133 - 1.200
16. REAC 1.025 - 2.000
Összegzés: 2.954 - 10.000
(http://www.european-football-statistics.co.uk)
Sok van még a bajnokságból:) Kár, h. ebbe nem számolják bele az idegenbeli meccseket is! Akkor Armada Miskolcon 1emberrel képviseltette magát:)
Hellóka csak annyit szerednék zoli tőled kérezni, tom hogy itt te vmi admin vagy nem tudom hogynevezzem mi vagy, de ha nem érdekel annyira a magyar foci, és inkább nézel barcelóna meccset, akkór minek irsz ide, és te mondod hogy törölve lezs fórum mert sok minden jön ide, akkór, nem te egyedűl, de akkór minek viszitek el a témet??? ja igen és van heted osztály, legalábis pesten biztos van, így néz ki:
nb1;nb2;nb3; blsz 1;blsz2;blsz3;blsz4 és minegyik blsz es ligában két csoport van tehát blsz 1o, blsz 1o /B
nb1;nb2;nb3; blsz 1;blsz2;blsz3;blsz4 és minegyik blsz es ligában két csoport van tehát blsz 1o, blsz 1o /B
NB I.,NB II.,NB III. Megye I.,MEgye II.,Megye III. és/vagy Járás.... :D Ezt is lehet annak számolni,de azért van külön nevük,hogy ne 5-öd meg 7-ed osztálynak hívjuk. Persze kinek hogy kényelmes.
Azt tom, de amúgy én még így külön arról hogy járás nem hallotam!
Azt nemis tudom hogy hivatalosan is hívták e így ezeket,vagy csak amolyan ráragasztott név ez. "járás ligák" a nagyon vidékiek szoktak lenni álatlában :D
Azt gondolom!!! Mármint hogy vidék. én multkór talán nb3 as tabelákat néztem vagy blsz 1 est ne mtom lényegtelen, de már oylan nevek voltak, hogy majd beszartam!
Amugy svájba van ilyen h 6. osztály és nem rég hallottam h most kezdték el azt a programot h ezek a 6. osztályos csapatok is kapnak igen jó támogatást, rendes stadiont öltözöt, azért ez nem rossz!!!:)
Hát ne , de nálunk, már elnézést, de egy 2 osztályú csapatnak sincs nomális stadionja, öltözője, sőt olykor olykor 1 első osztályúnak sem! A pénz nagy úr, ami it nincs!