Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Labdarúgó EB 2020

2021-06-24 15:36:34
Fura,hogy a kárörvendők nem jöttek még a magyar meccs kapcsán. :) Jah, hogy nincs miért károgni?! :)) Én nagyon büszke voltam a srácokra és szerintem maximálisan megérdemelték volna a továbbjutást,mert a lehetőségeinkhez képest erőn felül teljesítettek. Talán nem túlzás, hogy bármelyik másik csoportból továbbjutottunk volna. Ez most ennyire volt elég, felejthetetlen volt így is, majd a vb-n jobban kijön a lépés :)
2021-06-24 21:53:56
Igazad van, és úgy legyen!
2021-06-24 22:24:10
Megmondom őszintén, azt hittem, hogy a németektől kapjuk a legtöbb gólt, meg a franciáktól és talán egy szoros meccs a portugálok ellen.

Ehhez képest nagy meglepetést produkáltak. A portugálok elleni első félidőtől eltekintve szerintem jól játszott a csapat. Azt játszották, amit kell, vagy lehet ezzel a kerettel.

Mondjuk, ha nincs ez a szabályváltoztatás, akkor igazából kint se vagyunk az EB-n, szóval szerintem az, hogy nem jutott ki a csoportból a Magyar válogatott nem von le semmit az érdemükből, mert jól teljesítettek. Mondhatni, ami volt komolyabb helyzetük belőtték. Szóval, ha mondjuk a franciák 1-0-ra, és a németek 2-0-ra nyertek volna még az is jó eredmény lett volna, mert nem kaptak 3 felett.

Emlékszem annak idején még EB selejtezőt játszottak a magyarok Jugoszláviával oda vissza 0-7, meg 0-8 lett, na az szörnyű volt.

Ami nekem feltünt, hogy igazából technikailag nem tudnék kiemelni olyan játékost Sallain kívül akiben akkora fantáziát látnék és top bajnokságban megállná a helyét, de összjátékban védekezésben nagyot alkottak, és ez talán Rossi érdeme. Volt egy két fiatal, akiben még talán lehet fantázia, de az majd pár év. Na meg nem volt az a hülye kapkodás, ami általában jellemző a válogatottra. Aki még pozitívum volt Nego, de ott már láttam párszor nemzetközi kupákban jól játszik.

Picit felemás érzéseim vannak azért a válogatottal kapcsolatban, mert tetszett amit láttam itt az EB-n, de amiatt felemás, mert 4.-ek, lettünk még a selejtező csoportban.
2021-06-24 22:25:32
Ami a meg a legyeleket illeti. Nem láttam a lengyel-magyar VB selejtezős meccset, ahol döntetlen lett, de ahogy nézem meg lehetne fogni ezeket a lengyeleket.
2021-06-24 22:39:28
Kint voltam a Portugál - Francia meccsen, a hangulat jó volt és a meccs is, de az utolsó 15 percben ha lett volna nálam egy távcsöves puska lehet nem fejezték volna be 22-en a meccset.

Vasárnap a holland - cseh meccset nézem meg élőben, remélem nem csalódok abban a meccsben sem :)
2021-06-25 06:52:12
Eletben nem mentem volna ki portugál francia bohockodasra, mikor német Magyar meccs volt. :D
2021-06-25 15:21:29
Az szerintem jó lesz a Csehek tolják neki, a hollandokra sem lehet panasz. Azon a meccsen mondjuk a Csheknek fogok szurkolni. most, hogy kiestek a magyarok nekik szurkolok. Meg ahogy néztem ezt a spanyol csapatot nekik is. Az első nagy torna megnyerése után már nem úgy játszottak, ahogy kellett volna szépen. De ebbe a csapatban van tűz.
2021-06-25 21:43:33
Én a hollandoknak szurkolok azon a meccsen.
Remélem hosszabbítás nem lesz és a rendes játékidőben dől majd el.
Haza akarok érni a belga - portugálra.
2021-06-25 21:48:26
Ez egy olyan mérkőzés volt ami szerintem kihagyhatatlan, ennyi világsztárt 2 csapatban elég nehéz összeszedni.
A 2 magyar meccsre esélyem nem volt kijutni, mert dolgoztam, de a másik 2 meccs ami a Puskásban van arra elmegyek a fiammal.
Engem sem a fricc és se a magyar válogatott nem hozott lázba, így nem hagytam ki semmit :)
2021-06-26 08:50:52
Szerintem az jó meccs lesz, mert a Hollandok is menni fognak előre.

A Belga-Portugál is érdekes lesz.

Elnézve amúgy a két ágat papíron angol-német meccs győztese elmehet a döntőig. Bár, ahogy most elnéztem a németeket és az angolokat nem voltak olyan meggyőzőek. A Svédekben benne lehet a meglepetés. A hollandok elég jónak tűnnek most, aztán ki tudja, a csehek kiszámíthatatlanok nálam ilyen téren.
2 világtorna kivételével eddig mindig megtippeltem kik lesznek a döntőben az első csoportmeccsek után. A görögök EB győzelme alkalmával tévedtem, meg a legutóbbi belga-horvát döntő se jött össze, mert a franciákkal tolták a horvátok. Az idén nem is tudnám megmondani kik lehetnek ott, már a meccseket se találtam el nagyon. van egy egy rossz érzetem, de inkább nem mondok semmit, ami az egyik döntőst illeti. Abban a válogatottban csak egy normális játékos van...
(edited)
2021-06-26 21:33:06
Végre ma délelőtt fél 9-kor a portugálok elhagyták a Grand hotelt és már nem is jönnek vissza.
Bár én hazaküldtem volna őket már szerdán este is :)
2021-06-26 21:35:02
Majd a tripadvisoron jol lehuzzak a Grand hotelt, mert alig varatatok, hogy elhuzzanak :) Ez tuti meglatszott a kiszolgalason is :D
2021-06-26 21:53:34
Nekem semmi közöm a hotelhez, a közlekedésüket intéztem :)
Elég nagy felfordulás volt miattuk, én szerintem nem éppen a legjobb helyszínt választották szállásul.

80 helyet lezártak miattuk a parkolóban, ami amúgy sem nagy.
Miattuk jött ki egy csomó sajtós, bámészkodó és egyszerre 140 rendőr teljesített szolgálatot a szigeten természetesen a járművek szintén a parkolót használták.
Elkezdődött a Margitszigeti szabadtéri szinpad, az autók nem fértek be a parkolóba a lezárt és elfoglalt helyek miatt, elég nagy zúzás volt miatta, gyanítom ezt nekik senki se mondta, hogy lesz rendezvény, ráadásul heti 2-3 ami ugye odahallatszik hozzájuk.
Teljesen random időszakonként vonultak a Vasas pályára edzeni, hogy ne lehessen kiszámítani őket, ezt 20 perccel az indulás előtt jelentették mindig be, ilyenkor jött a motoros rendőr és a többi konvoj és a parkolóban rajtuk kívül nem lehetett mozgás, 20 perc alatt ezt szervezd meg...
Sorolhatnám még, de gondolom a kutyát nem érdekli, nekem azért lett pár ősz hajszálam június 10-től a mai napig az tuti, elég izmos 2 hét volt...
2021-06-26 21:56:52
Remélem, legalább egy közös fotód lett Ronaldoval :) Ha már ennyit fáradoztál miattuk.
2021-06-26 22:02:50
Buborékban voltak, nem lehetett megközelíteni őket.
Állandó buszsofőrük volt aki szintén a szállodában lakott, nem mehetett haza a családjához, naponta tesztelték őket is. A kaját is úgy kapták, hogy a szobájuk elé tolták a kocsit és bekopogtak, majd egy kis idő múlva kijöttek érte.
A szállításuk is úgy volt megoldva, hogy 2 busszal, nem ülhettek egymás mellé, mögöttük meg ment 4-5 kilenc személyes buszokkal a delegáció, segítők és a többiek akik hozzájuk tartoztak.
2021-06-26 23:04:29
Igen, gondoltam. Egyszer kisétáltam a Vasas pályához, amikor edzésük volt, a sporttelepet sem lehetett megközelíteni, nemhogy meglesni őket (még egy hatalmas ponyvát is kifeszítettek, nehogy be lehessen látni (mintha a nézéssel is terjedne a vírus...). De természetesen érthetőek ezek a óvintézkedések.