Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Profi BOX
Csagajev végre megállitotta a monstrumot,akinek ezzel remélem vége lesz a pályafutásának!
Én is rühellem Valujevet!Lassú,technikátlan ősember.
Nem tudom mit esznek rajta,randa is,meg boxolni sem tud!
De nagyon nyomják Erdei meccsét.Röhej de már végra valami nagyágyú ellen is megvédhetné a címét.Garay-n kívül nem ártana Ulrich,Adamek,Briggs,Jones ellen is megmutatni hogy tud boxolni.Egyre jobban az a véleményem hogy veretlenül akarják visszavonultatni.ranglista 15helyezetje ellen VB cím,Ez vicc!!!!!
(edited)
(edited)
a kulfoldi szakemberek mar biraltak hetekkel ezelott Erdeit, meg a stabot az ellenfel valasztasuk miatt.
Kokó 2!!!Én ezt mondom!Nem rossz boxoló,de annyira nem hogy Vbajnok legyen.Kb 7-8 boxolót tudnék mondani aki megverné szerintem.Lehet erre mondani mindent,hogy leszólom.Csontörőre is a kocsmába mondtam hogy max2-3 menet,erre lelettem hujogva,s lám 1perc nem lett belőle.Egy szó mint 100ezt megnyeri s vissza vonul mert a következő ellenfelet a boxszövetség jelöli ki(ha nyer)
en kokot nem tartottam nagy boxolonak sosem. Tudom amatorok kozt mindent nyert, szep dolog.
A profik kozt meg a nagy arca miatt ravertek egyet azt ott halt meg.
A profik kozt meg a nagy arca miatt ravertek egyet azt ott halt meg.
nem a nagy arca miatt.A pályafutása alatt kapott egy normális ütést s vége a pályfutásnak.Ki ment Vegasba(aszem)edzeni,s eltörött az orra "itt teljes erőből ütnek".Azon akatam ki amikor a tv-be azt nyilatkozta a Tigrisről(Tiozzo elleni vereség után) hogy vonuljon vissza.Ki ez a szarházi kis pöcs hogy egy legendáról így beszéljen.Húúúú baker felhúztam magam,megkeresem azt beleverem a földbe grrrrrrrrrr
Én is Erdeinek szurkoloks annak hogy ne vonuljon vissza s boxoljon egyet egy boxolóval Fentebb már írtam pédát.
az hagyjan hogy teljes erobol utnek, de birjak is az utest :DD
Ja ez kis pöcs meg elsírta magát.Tiszta szégyen ez a kisbuzi.
azert utana beraktak musorvezetonek :-)) valamibol megkell elni:-))
Beteném egy csapat buzi mellé köcsögnek,az jól állna neki:)))Utána néztem Erdeinek Garay-n,s Gonzalesen kívül jegyzett ellenfele nem volt:)))Érdekes.Ez egy buzi.