Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Juniorka

2009-03-05 11:09:30
ľudia,.... pochopte ja som 4 ligista... ja nemôžem čakať 35 týždňov. To mám potom slabšie tréningy !!!!!!!

Ja môžem len vytiahnuť pár čo majú talent lepší než na trhu a potom musím všetko trénovať.
Vyhodil som ho z ťažkým srdcom, ale nevyťahujem juniorov, aby som ich potom nechal iba slabo trénovaných...toto by práve nemalo zmysel.

Vám sa to povie vo vyšších ligách :-D
2009-03-05 11:10:44
impozant je este v phode, ale co taky magik co riki ukazoval, to aby daky sokker fanatik skocil z okna :D
2009-03-05 11:11:22
a snad by si nechcel ako 4- ligista tahat brilantov a vyssie, odkedy v 4.ligzch vyarastaju NT hraci???malokedy..
2009-03-05 11:11:49
a neskresľuje priemernú úroveň aj talent ?? Potom by to malo zmysel, ak by títo slabosi mali super talent

????
2009-03-05 11:13:48
ak by to zmenili k lepsiemu tak by z juniorky vychdzali len super hraci :)))
napriklad v septembri mi vydu dvaja - magik a briliant, zatial uz 2x po sebe skocili po 3 tyzdnoch teoreticky mozu mat od 17 do 19 rokov, ale to bude asi koniec sezony tak pocitam este+1 rok :)) od teraz sa pripravujem na to a preto ziadne soky nezazijem :D
2009-03-05 11:14:08
nechapem co myslis tym slabsie treningy, ked uz si sa dal na juniorku tak treba vydrzat, napr. predstav si zeby ten hrac co si ho vyhodil by vysiel ako 18 rocny neuveritelny, pekne by mu rozhadzalo skilly (:DD) tak ho mozes predat za kopu penazi, a hop bol by si za vodou :DD malo pravdepodobne ale dake % tam je
2009-03-05 11:15:35
mne vysiel jeden magik , to bol Lencak a je to buduci NT utocnik, ale inak co som mal vynikajucich tak same shitne srandy..nic vazne..samozrejme nemsiem zabudnut na mojmo prveho impozanta Halapina, no a pozri jak sa vzdaril..
2009-03-05 11:15:38
este by som prerobil aj system prichodu juniorov do juniorky lebo u mna je to tragicke, aby sa spravodlivo rozdelovali talenty medzi vsetkych a pocet hracov za tyzden by bol pevne dany !!!
2009-03-05 11:15:49
presne, uz ked mas tu juniorku a platis trenera +1 alebo 2 juniory navyse ta nezabiju urcite
2009-03-05 11:16:49
bud rad aj za toho, o takom mozem len snivat, mne sa skor podarili pekne nakupy na TL :) tak aspon zato som rad
2009-03-05 11:24:04
je to vec financií. mám teraz iba hlavného a 2 asistentov... primerný - hlavný, asist. - excel a veľmi dobrý. Takže nič moc na plnohodnotný tréning ale viac mi finanacie nedovolia.

Teraz vytiahnem juniorov, takých 5-6 aby boli ako tak slušn talenty a výsledok okolo solidov a potom kúpim kvalitnejších trénerov na ich tréning. Inak je to strata juniorov ak by som ich slabo trénoval.

Čiže ak som sa na juniorku dal - tak ale s ROZUMOM :-). Nebudem ju mať furt, na to 4 ligista nemá financie, (resp. považujem za nedostatočné mať iba troch trénerov a úroveň akú som písal na základ) , ale ako som už v písal v dlhých debatách, vytiahnem si z nej lepších hráčov, ak sú na trhu a až potom sa pustím do ich tréningu.

A v tom teda rozhodne vydržím :). Ale 34 týždňov je proste moc :-D :-D. To by väčšina juniorov čo vytiahnem už mala 20-21 a je to neskoro začať plnohodnotný tréning.
2009-03-05 11:33:10
nesuhlasim s tebou ale tak je to tvoj tim :D
2009-03-05 11:44:03
a čo by si robil.... vyťahoval juniorov a trénoval ich slabšie ?? Aký by to malo význam ?
Som zvedavý... len napíš ako by si robil, lebo podľa mňa keď sa nad tým zamyslíš, tak dojdeš na rovný záver v tejto etape hrania (4 ligista s oničom mužstvom v základe, skáču pomaly :-D (najpomalšie tí z trhu :-D))
2009-03-05 11:55:31
hraci z juniorky ta vyssie nevytiahnu, ani na nich nic nezarobis (to by si musel mat obrovske stastie), duplom ked budes vyhadzovat tych naj :D ja som doteraz vytiahol 1-2 schopnych juniorov, 1 z nich trenujem, na tvojom mieste by som zavrel juniorku a hladal mladych hracov na trhu, nwm co trenujes ale to je cesta ako zbohatnut-dostat sa vyssie, ja som takto zarobil okolo 500 mil SK (to som predal asi 11 hracov, z toho jeden bol z mojej juniorky :))
2009-03-05 13:10:11
na zaciatku sezony som si zalozil juniorku opat a mam v nej toto:

Krištof Hrebenár adekvátní 9 Propustit
Sebastián Rebovič dobré 11 Propustit
Ľudovít Fofinák dobré 12 Propustit
Leopold Jahoda solidní 12 Propustit
Vavrinec Rajčan adekvátní 16 Propustit
Alexej Lubelec dobré 16 Propustit
Móric Huntan adekvátní 21 Propustit
Rudolf Huckov průměrné 22 Propustit
Drahoslav Rejnina dobré 24 Propustit
Dominik Choma solidní 24 Propustit
Miroslav Brantalík průměrné 25 Propustit
Klement Hladík průměrné 26 Propustit
František Šandor slabé 27 Propustit

ked pozeram co vychadza tak mam chut ju opat rozpustit!!
2009-03-05 13:51:13
no uvidim... prvy junior je celkom ok :-), uvidim aký budú ďalší :-)