Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Otazky 2
ty si ten z fora co vyhraval tipovacky?? inak www.sokker-sk.ic.cz
ak myslis ten co vyhraval na futbalfore tak jo;) dieks za ten link
ludia neviete co musi hrac spnat aby kopal penalty a standartky??
na penalty utok. na standartky by to mala byt tvorba hry, prihravky a este aj technika
nevie niekto preco mi v mojom telefoniku nezobrazuje hracov co som dal na prestum???
presne neschválil si to :) musíš si to pozrieť pozornejšie čo ti tam píše a nie len zbesilo klikať (aj ja som sa prvý krát čudoval kdeže sú tí čo som ich dával na predaj :)) )
to že si môžeš pozerať súperove zápasy nie je výhoda pretože on môže použiť úplne inú taktiku ako používal doteraz alebo ich proste používa viac a ty nevieš ktorú použije, naviac na to aby si z toho aj niečo vyčítal už potrebuješ nejaké skúsenosti a aby si z toho aj niečo vyťažil už tých skúseností potrebuješ podstatne viac :)) a potom sa na tom môžeš pekne obabrať ;-)
ked si robim taktiku tak co znamena zalozena na .... vytvorit valstnu??chapete??
musis si vybrat na ktorej ju chces zalozit. vyberes jednu s tych zakladnych. das jej nazov a mozes vytvorit a potom uz len taktizovat
založená na: znamená založená na niektorej z tých taktík čo si tam vyberieš zo zoznamu ;-)
nuž a potom už len napíšeš názov novej, a dáš vytvoriť :)
nuž a potom už len napíšeš názov novej, a dáš vytvoriť :)
dal som si zalozit na 442 potom som si ju spravil a dal meno,ulozil,ked som potom na to meno klikol tak som tam mal 442 taktiku a nie tu moju moja polhodnova praca bola znicena,v com je problem neviete??
menit ju mozes najlepsie tak ze tu loptu posuvas postupne do vsetkych stvorcov, aby si dostal dokonale rozlozenie hracov na celej ploche ;)
takto vytvor si novú taktiku pomenuj si ju tak aby si si ju potom nemýlil z prednastavenými daj vytvoriť, potom sa ti objaví vo svojich vlastných taktikách, klikni si na ňu tam kde si ju upravuješ hore by sa mal ukázať ten tvoj názov ktorý keďže sa bude líšiť od prednastavených ti povie že to je tvoja taktika a že ju môžeš upravovať :)
ak to teraz nezvládneš tak neviem kde je chyba :)
ak to teraz nezvládneš tak neviem kde je chyba :)