Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Dnešné kolo
jaaaj no Rybara, no zatial na neho nemame, ale casom aj to bude neboj :)
kazdy zapas je iny a soker je dost o nahode, takze prekvapit mozno kedykolvek :)
To je pravda ale ked nemas hracov tak ti ani neviem aka taktika nepomoze :)
vyhra 5:1 prvy inkasovany gol v lige v 85. minute t.j. brankar Kamil Krefta ostal 445 minut bez inkasovaneho golu v lige :)
Pak chlapci moji krasni, urcite ste vedeli s akymi problemami dnes idem hrat. Brankar na striedacke ako zaloznik, neuspokojivi kridelnici. a na troch obrancov, lebo stvrty je zraneny a nemam ho kym nahradit.
Vymyslel som to dnes na troch utocnikov a stiahnutu obranu. Ako som predpokladal, kridelnici tam boli do poctu ale aj tak som vyhral 8-1. Je to moj rekord na sokkeri
Vymyslel som to dnes na troch utocnikov a stiahnutu obranu. Ako som predpokladal, kridelnici tam boli do poctu ale aj tak som vyhral 8-1. Je to moj rekord na sokkeri
ako by to asi skončilo ak by si hral v plnej sile ? :))
stastkar :P ja som vyhral 1-3 s upne nahradnou obranou
akurát som si pozrel s akou zostavou nastúpil tvoj súper :))) haluzzz
vyrhra 0:4 no tak potesi ale mohlo byt aj viac aspon ze postupi konecne dufam
oká 25dní ma tu neuvíte či chcete alebo nie :) Kým sa adler neuzdraví !!!
aj napriek vyhre 7.0 niesom spokojny s vykonom marinella :)) a ani utocnikov :)) maju na viac :)) hodnotim podpriemerny vykon timu v zapase,a by som hral proti rybarovi,juplemu,ci creepimu ta mam debakel :)),ale ciste konto tesi :))