Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Dnešné kolo
tak moj zapas doporucujem pozriet vsetkym obhajovatelom SK enginu
perlicka, od 60 minuty som hral bez brankara, ano uplne prazdna brana :D
(edited)
perlicka, od 60 minuty som hral bez brankara, ano uplne prazdna brana :D
(edited)
hlavna vec ze nedavajte ma do tipovacky, bo vyhram kontumacne aspon 5:0 :) Ja mam s Trstenou pod. skusenost, cely zapas som tlacil a oni vzdy dorovanli. Nakoniec to bola "aspon" remiza, ale taka ze vyrovanvajuci gol (ich) prisiel v 90. minute! Inak taketo stastie zvyknu mat timy co sa zameriavaju na brankarov.
dneska paradny vykon predviedli moji hracia celkom zasluzene vitazstvo
14 striel a 8 gólov, striel nejak málo ale výsledok dobrý :)
Inak dnes 1. polcas 5:0, 2. polcas 1:1... Asi je tu nejaky scrit ze ked velmo vyhravaju tak sa im zlenivie a zacnu kracat namiesto behania
sheep to
Vlko [del]
uz mi treba zacat trenovat utok lebo sa na to neda pozerat :D aspon stadion som vypredal
jezo to
Shador [del]
aku kompenzaciu. ja som v kazdom zapase ktory som vyhral dominoval :)
sheep ale ti to ide ta Corgonka vysledky ako keby si tam bol 4 sezonu :D
Shador [del] to
jezo
Tím skončil v II. Liga.02 na pozícii 3.
myslím že to nikto neočakával, ani ty :P
myslím že to nikto neočakával, ani ty :P
mal zranenych 3ch hracov, tkaze bola velka pravdepodobnost ze to bude kontumacia ako minulu nedelu. A nevravel som ze to vyhram kontumacne ale ze mozno bude kontumacia :)
jezo to
Shador [del]
jj, necakl som to ale bolo to zasluzene. Ved si pozri vypisy zapasov. Nevyhraval som stastlivo. Skor som smolne prehral kde som mal aj dominanciu. Ale rozbehnem sa.toho sa nebojim :)