Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Nové posily
po predaji mojich dvoch najstarsich hracov budem mat v teame vsetko do 25r. (okrem jedneho beka) a vsetci hraci maju ako tak uspokojive skilly, kazdemu treba nieco dotrenovat, idem do 2-3 sezon vybudovat kvalitny team schopny nieco uhrat v II. lige
zalezi aj na veku, ak ma hracik 18r., tak samozrejme viac, ak ma 23r. tak 2-3 skoky...ale mam to premyslene a vyskladane tak, ze kazdy by mal byt v tych 23-25r. podla mojich predstav :)
ja som nemyslel dva skoky, ja som myslel dva body (to malo byť na to "niečo uhrať " :)
heh, no nie, ale o 2-3 sezony si trufam na stred tabulky ak nie do 4. miesta :) zalezi od kvality ligy :)
čo už ma nepoznáš? :P :D
nuž keď som trochu pozrel na tvoj tým, snáď na to aj mať budeš... aj keď takto sa to nedá moc dobre posudzovať :)
nuž keď som trochu pozrel na tvoj tým, snáď na to aj mať budeš... aj keď takto sa to nedá moc dobre posudzovať :)
no si riadny rypak :D normalne som si myslel, ze jeden zo skusenejsich mi neveri :P ale vdaka, snazim sa ako mozem :)
trenujem 5 tyzdnov dvojyapasovo mladeho hraca so brutalnymi trenermi a predam ho o 200 000 lacnejsie ako som ho kupil.
tak to je zaujimave rozhodnutie, lebo pokial nebudes trenovat rychlost ktora ti ale v II. lige velmi nepomoze, tak ti polka hracov bude stracat trening
to mas za to, ze trenujes madarov :P a prerobil si len 106k, teda bez poplatku :P
ze 5 tyzdnov.. to kolko mal 1 skok? no max 2 :)) kupoval si pritom na zaciatku sezony ked ceny boli hodne vysoke :))
rychlost len jednu sezonu, potrebujem vytiahnut priemer aspon na brilantnu, vacsina mojich hracov uz ma niektore skilly v poriadku, alebo im chybaju jeden dva...viem co je to 8 sezon trenovat jeden post, ale uz neprosim :) radsej si vybudujem kompaktny a relativne mlady team, ktory budem obmienat postupne (1-2 hraci za sezonu)
ved uvidime, mozno pridem na to, ze sa to neda...ale uz teraz na niektorych postoch nepotrebujem plny trening a naschval som sa vyhybal pri vybere repre hracom, lebo ta to potom taha ho vysperkovat :)
2 skokz na rychlosti.
inak rovnaky hraci sa predali pred tyzdnom za 1,5 - 2 miliony ale moj sa preda za 700 000. jtvp
inak rovnaky hraci sa predali pred tyzdnom za 1,5 - 2 miliony ale moj sa preda za 700 000. jtvp