Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: prezentujte svoj tím

2010-12-14 11:41:18
Silno pochybujem ze by mal IBA 3 timy...
2010-12-14 11:43:38
vraj som sa podobala za mlada na juliu R., ale to ani náhodou, a tak mi to prischlo, a všetci z okolia mi hovoria jul aj saad niekedy.
2010-12-14 11:44:12
tie, ktore mal ako svoje boli len 3 co priznal, kolko zalozil za ucelom tunelovania sa nedozvieme :) asi :D ibazeby chytil zachvat uprimnosti...
2010-12-14 11:48:46
dam aj ja nieco. aj ked ma tu vacsina pozna.

Názov tímu: FK Snipers Petrzalka
- je to tusim moj stvrty tim. S nazvom sa najviac podoba na prvy a najuspesnejsi (Snipers Bratislava, neskor FC Snipers Petrzalka) s ktorym som si zahral aj corgonku a pocas celej historie som neskoncil v lige horsie ako druhy, okrem sezony v corgonke a prvej sezony v tretej lige. Od zaciatku som sa venoval len taktike, s minimom nakupov. Dalsie timi nebudem rozoberat, tie mali kratku historiu :). Ako Snipers sme hravali s partiou polulicne turnaje pocas nasho dospievania a tiez sme skoncili druhy o pohar petrzalky, treti v turnaji petrzalky poulicneho futbalu a treti niekde na turnaji v senci.

Majiteľ: maro - Som Marek a je to odvodene od mena. Sme boli partia styroch chalanov, co tvorili zaklad muzstva, romo, sako, pipo, maro :)). Pred tym este maroblawa - nick pre internet.

Štadión: zakladny nazov, momentalne 6000

Najväčší úspech: Viedol som dva repre zapasy, tlacil som rumunov, co bol v tedy pojem, ale vzdy som bol tak trosku smoliar na goly a aj ked som v oboch supera prestrielal, mam myslim prehru s rumunmi 1-0 a remizu neviem s kym. Ale Jaroslav pochvalil, to bol zaklad.
Dalsi taky uspech bolo hranie v corgonke a ked vsetci od rybara dostavali desiatky, mne dal v oboch zapasoch 3-0. na svoje riesenie obrany som bol vzdy pysny.

Moja stár: momentalne nikto. Kto si pamatate Gaspara a Holcza, tak oni.

Obľúbený SK klub (mimo môjho): Kedysi ekimov, odohral som s nim tie najkrajsie zapasy. teraz uz malokedy pozeram na superov a aj na svoje zapasy.

Môj "idol" (na SK): Flex - lebo ked som predal svoju prvu lamu a nejaky argentincan prihodil na neho 42 000 000, tak mi veril, ze niesom podvodnik. a radil mi, aby som peniaze neminul, ze ich strhnu. to som bol na sokkeri mozno 5 dni.
Jaroslav- Ukazal mi, ze taktika sa da robit aj tak, aby si supera prekvapil. To od neho som sa naucil.
Ekim - kedysi mal mozno najlepsiu zalohu na sokkeri. V jednom zapase mi nalozil 7-1 a v odvete som ho vzdy takticky dostal a vyhral som napriklad 5-2. Kedze sme hrali 3 sezony v lige, tak vzdy to bolo takto. V corgonke som s nim v zapase o vyhnutie sa priamemu zostupu tiez vyhral. Nezabudnutelne zapasy to boli. Dokonca si pamatam, raz to vyslo tak, ze liga, hned na to pohar a zas hned odveta.

Najvačší rival: Urcite Ekim kedysi. dnes nikto

Môj cieľ: Asi sa skusit vratit na vrchol a bojovat o corgonku

Zaujímavosť: Pocas nasho prveho NSW sme hrali s madarmi. robil som rozbor nejakych 100 zapasov aj s tipom na vitaza a dobrych 80 % mi vyslo. nepocital som tie percenta, ale odhad. niekde na fore by sa to naslo
2010-12-14 15:08:06
pěkné téma :)
2010-12-14 15:19:15
asi zacnem pracovat na mojej prezentacii tymu :D
2010-12-14 15:34:13
mike, vidíš ako sa mi tu dobre máme.
2010-12-14 17:13:00
tak sa pridam aj ja:

Názov tímu: odvodeny z toho,ze byvam v ziline a msk som nechcel lebo môj klub nie je mestky ale môj:)
Majiteľ: bruno asi preto,ze sa mi to meno pozdava , kedze takych nickov je kopec a cislo som nechcel tak som vymyslel priezvisko:)
Štadión: zatial pôvodne meno,ked ho postavim tak mu dam aj meno
Najväčší úspech: este nemam uspechy,nejak som nestihol
Moja stár: zatial som nemal nejaku super hviezdu,mozno mi teraz este len rastu v tyme chlipala a defour
Obľúbený SK klub (mimo môjho): nemam oblubeny klub
Môj "idol" (na SK): nemam ani idol,pomahali mi a este aj sem tam pomôzu viaceri ludia na sk,takze menovat iba jedneho nechcem
Najväčší rival: zatial nemam ani nejakeho rivala,lebo ligu co hram je tam skoro samy bot a hoci skoncim vzdy prvy nepostupim priamo lebo stale nieco vymyslam a vzdy nieco pototo:)no musim si priznam,ze zatial nemam na to ani hracov :(
Môj cieľ: nemam nejake ciele(zatial:)) snazim sa najskôr najst adeptov na trenink a zapracovat ich do A tymu.tymto spôsobom si zostavit tym s ktorym pôjdem viac sezon do bitiev
Zaujímavosť: sk hram preto,ze je to hra ,ktora ma unasa niekde mimo reality az pri nej zabudam na normal svet:) samozrejme dobra hra nie je bez dobrej komunity a som rad,ze sa organizuju stretka kde sa môzme aj nazivo porozpravat o hre,zahrame fotbal a potom vypustime paru pri poharikoch.ste fajn ludia(aspon väcsina)
2010-12-14 18:18:05
Ty nemas nic, ty si to ani pisat nemusel...
2010-12-14 18:21:48
:D ved som aj rozmyslal ci napisat
2010-12-15 11:34:22
Názov tímu: TJ Lazany. Ako aj logo (ktore chce este par uprav) jasne naznacuje nazov je podla dediny z ktorej pochadzam a kam sa rad vraciam z BA kde aktualne pracujem.

Majiteľ: Skp (citaj "eskejp"). Takto ma volaju chalani v jednom zaujmovom kruzku. Vacsinou na internet pouzivam ine, ktovie preco som sem dal toto.. Par veci o mne: mam VS a pracujem v IT. Na odreagovanie mam rad strategie, manazery, strielacky a hlavne pohyb, akykolvek, kedykolvek a za kazdeho pocasia.

Štadión: Lazianske Ihrisko. Budujeme, budujeme. Uz teraz je vacsie ako to nase pod priehradou 8-).

Najväčší úspech: Postup do tretej ligy. Asi sa neudrzim, ale uz som dal aspon goly a rozhodne tu nikomu ani minutu nedarujem! Inak postupom do tretej ligy som myslim dosiahol ovela viac ako kedy nas realny tym dosiahol a asi aj dosiahne..

Moja stár: V stvrtej a piatej lige ziadna star nie je. Ale rad by som tu spomenul Vrata Kukuvku. Tento chlapec mi pripravil par nezabudnutelnych zazitkov v zapasoch a hlavne jemu vdacim za to ze som v tretej lige. Skoda akurat ze teraz uz rychlostne nestiha a pojde pravdepodobne uz tuto sezonu dalej. Nechcem aby hraval v Becku. Tak dufam ze sa mu najde nejaky dobry manazer v 4,5 lige.

Obľúbený SK klub (mimo môjho): Konkretny nemam ale paci sa mi ked ludia hraju s taktikou a nielen s peniazmi. Vzdy sa potesim ked vyhra "slabsi" tym nad "silnejsim" vhodnou taktikou.

Môj "idol" (na SK): rumpil, jednoznacne. Jeho "timovy duch" a jeho prezentacie taktiky, strategie a sialenstva v zapasoch nemaju ziadnu chybu. Su jedinecne, neopakovatelne, nefungujuce a davaju zapasom uplne iny rozmer. Palec hore.

Najväčší rival:[b] Nebol a ani nie je, ale to pride.

[b]Môj cieľ:
Na tuto sezonu a dalsiu a dalsiu sezonu: dostat sa a udrzat v tretej lige. Skamaratit sa s nejakymi manazermi tu na sokeri a tiez byt trochu viac aktivny na fore. No a samozrejme zarobit par milionoc na hracoch ktorych nechcem, nepotrebujem a navyse ani nemaju talent.

Zaujímavosť: Hraval som viacero "offline" manazerov a musim priznat ze som cakal ovela vacsi rozdiel medzi offline a online. Komunita tu na sokkeri je velmi dobra, nikdy som nemal problem sa tu nieco dozvediet a mozno aj preto ma sokker stale bavi a dufam ze este dlho bude.

Takze tak.
2010-12-15 11:38:08
rumpil, jednoznacne. Jeho "timovy duch" a jeho prezentacie taktiky, strategie a sialenstva v zapasoch nemaju ziadnu chybu. Su jedinecne, neopakovatelne, nefungujuce a davaju zapasom uplne iny rozmer.

:DDD
2010-12-15 11:46:38
..
(edited)
2010-12-15 12:12:31
Ja som myslel predsa: Formu - Škola sokkru (teória aj prax) (chcelo to linku..). 8-)).
2010-12-15 12:46:27
aha... už som si myslel, že chceš do mňa oné... no tak super :-D
2010-12-15 12:47:17
vsak vo friends máš iba mna, tak je jasné, že som idol :-DDDD