Subpage under development, new version coming soon!
Subject: 4kolo
creeping [del] to
All
no uz mam dve vyhri po sebe to som ani necakal :) len v nasej lige len je skoda ze v ttej nasej lige 2 hraje len traja :( ostatny sa nejako dlho neprihlasili
Heh, a máme dva thready 4kolo, môžme sa rozhodnúť do ktorého písať, alebo nech to tu Red kus preriedi :)
kludne mozeme aj do tvojho :) moj sa moze vymazat casovo si bol skorej len to este nebolo vidiet :)
Já poprvé vyhrál. Konečně, snad to tam teď bude padat...
teda, ja vymyslam taktiku, ale hracov moc neovplivnim, ide na branku a on to odkopne do autu :) keby aspon vystrelil.
Ale vyhral som, takze az tak tragicky to zatial neberiem
Ale vyhral som, takze az tak tragicky to zatial neberiem
Hej, je mi to jasné, ale už sme sa tu rozpísali tak nech radšej vymže môj :)
len je skoda ze v ttej nasej lige 2 hraje len traja
V našej lige je to celkom dobré, len dvaja sú neaktívny. Ostatní sa o to vcelku starajú a vidno to aj na výsledkoch (J.U.P.L.E Zvolen, Tatran a BSC, a aj Red Bull Zilina).
V našej lige je to celkom dobré, len dvaja sú neaktívny. Ostatní sa o to vcelku starajú a vidno to aj na výsledkoch (J.U.P.L.E Zvolen, Tatran a BSC, a aj Red Bull Zilina).
unas pravidelne iba orava a ja a sem tam sa nitra prihlasi :) ale aspon mam vacsiu sancu na prve miesto :)
aj u mna to robia ja som to pochvile zrusil lebo stale zakopavali loptu :D a potom kukam do statistkyk a som aj dost strielal aj tlacil ale ja som to v 5min vypol :D
este o bod bude predomnou ale na buducu nedelu hrajem doma a dufam ze vyhram :) a orava dufam ze prehraje :D
to chce trening, zatial trenujem len kondicku, kedze vsetci su vnej az moc slaby. Do trenerov som dost investoval, hadam sa to casom prejavi. A uvidim aky junior vyleze, no to si pockam este 18 tyzdnov. zatial stal iba jeden za to, ostatni dostali padaka
No mne to nastastie (uz) nerobia, moj novokupeny utocnik sa dnes predviedol dvoma peknymi golmi, inak sa moc k lopte ani nedostal tak nemal kedy to do outov odkopavat :)
Tak to mas pomerne dobre, ja nemam lepsich ako adekvatnych :(