Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »[SPAM] Iba spam 2

2011-12-18 18:34:31
juuuj rumpilko moj. Kolko ti uz zavreli tem? Ved to uz musis brat profesionalne :D
:DD
2011-12-18 18:35:25
online je to tak 40... denne... tak nech sa iba z tych vyjadria, bez novacikov povedzme....

bz ano
rumpil ano
vato ano

za 5 min,, za hodinku by ich bolo isto 10, jarok nezvazis fakt ze by si to otvoril , aby si aj ty sam zistil viac ?
2011-12-18 18:37:23
naša komunita má cca 1500+-.
Nikdo z 1500 lidí není nespokojený.
např. třeba BZ. Proč se vykašlal jen na vás, a ne i na nás?...
Rumpil, ten protestuje pořád...
Ale když jsem viděl ten topic, tak u Vás naštvaných opravdu přibývá.
2011-12-18 18:38:25
Rozhodnutie o AKEJKOĽVEK sankcii (či už bola udelená Moderátorom alebo Administrátorom) je výlučne na uvážení Moderátora alebo Administrátora a verejná debata o
nej nie je prípustná. V prípade nesúhlasu s rozhodnutím, užívateľ môže požiadať o preskúmanie prípadu e-mailom na admins@sokker.org. Rozhodnutie Administrátora alebo Administrátorov je po opätovnom prešetrení konečné.
2011-12-18 18:39:46
páni nedám mená, ale toto ma zo skypu pobavilo :-)
(ani jedno som nepisal ja, ale celkom fun)

- tema zatvorenie topicu...
[18:34:54] xx: presne jak s havlovou smrtou
[18:35:10] xx: vsade vybehli clanky a vsade okamzite uzavreli diskusiu lebo ludia zacali pisat ze havel bol spina
[18:37:29] xx: u nás je nechali otevřené
[18:37:44] xx: na seznam.cz je dlouhodobě jen špína
2011-12-18 18:41:10
no nič idem k detom.... a na večeru, špina sa s plným žalúkdom už nerieši, tak cafte :-)
2011-12-18 18:41:22
nemusim 2x hadat kto to bol
2011-12-18 18:58:27
aj ked ma niekedy modi nasieraju, stojim za oboma. maju to tazke. bol by som na druhej strane rad, keby sa tu zaviedli nove pravidla ci uz v klasickom fore, alebo TF
2011-12-18 19:18:41
Hmmm, mi to zacina pripominat eRepublik, tam ked sa niekto co len skaredo pozrel na Plata, tak dostal tempban a pre istotu tam forum aj zrusili - preco to nespravime aj tu?

Praveze verejna diskusia by mala prebiehat na akukolvek temu, vratane toho, ci je nejaky problem s modom, alebo nie je. Ako inak sa maju uzivatelia dozvediet co sa deje ak nie na fore?

Pisem prvy krat na toto spam forum, lebo som neskutoicne nasrany ze sokker.cz nejde. Co je vlastne problem? Kto koho nasral a cim???
2011-12-18 19:22:08
Praveze verejna diskusia by mala prebiehat na akukolvek temu

prevadzkovatel stranky urcuje svoje podmienky a ten ju urcil tak ako som uviedol vyssie, cize verejna debata o rozhodnutiach a banoch povolena nie je
2011-12-18 19:35:19
Jak to souvisí s tímhle případem? Chceš říct že Bluezero nebo VvK se na rysa křivě podíval a proto dostali ban? Věřejná diskuze probíhat může tam, kde je dostatek informací z obou stran a to většinou u trestů nebude protože není potřeba obhajovat každej trest nebo varování, to je mezi moderátorem a provinilcem, rozumíme si?
2011-12-18 19:36:19
A co ma niekto spravit, ak je Ban neopravneny? A co ak je Mod skutocne despota? Ako sa moze niekto branit, ked admin ignoruje, pripadne nema zaujem veci riesit?

Nikoho neobvinujem, len by tu mal byt kontrolny mechanizmus.

Ak sa naserie dostatocne mnozstvo ludi, pojdu vsetci do Ultimate Manazera a prevadzkovatelovi zostanu oci pre plac aj s jeho pravidlami. Napriklad ja som tam oficialne MOD, lebo som spravil preklad do Slovenciny, no nie som velmi aktivny a preto ak ma niekto za to bude kritizovat, beriem, ze ma pravdu.

Davat bany za "explicit lyrics", alebo co to vlastne bolo (nemam ani ponatie o co ide medzi nami, ale predpokladam, ze to asi budu nadavky) je dost hlupe, pretoze slangovy jazyk patri do internetovej diskusie je sucastou online kultury tak, ako smajliky.
2011-12-18 19:50:35
gabber, oni sa vyhovárajú na majiteľa, grega, ze dal pravidlo o modoch a banoch sa nediskutuje...ale budme uprimny, greg to ma u riti čo sa tu deje, čiže je to imho skôr vyhovorka mike :-)

rovnako keby som bol ja mod, prve co prusim je toto odveci pravidlo a nemam s tym problem, ale to som ja, ze som tak otvorený :-DD
2011-12-18 19:53:21
pozri je tazko sa miesat do sporov inych. Niekto nemal svoj den a dopadlo to ako to dopadlo. Rumpil ma spor s rysom a to dlhodobo, lebo vsetci vieme ze rum si nedava pre usta servitky a bude si hust svoje az pretecie pohar a jedine co zo strany modov pomoze aby tu nazavladla anarchia, je dam mu ban na forum. Na prtoch jednej ruky ti poviem kto tu je problemovi a kto ma problem s modmi. mas ty osobne problem s modom? nerobis problem, nemas problem. To si treba uvedomit a este kazda vec sa da riesit na solidnej urovny a nie ako v stredoveku....
2011-12-18 19:54:07
a naco ty chces diskutovat o bane???? Dostal si ban ty? Nie. Ani nevies co je vo veci a iba populizujes!
2011-12-18 19:56:26
burko to jezo
nejak neriešim čo tu hrbrlakate :D ale len jedno viem isto chcem spat stastitiky na sokker.cz :D

Ak to mam stat rysovu hlavu, tak dole s nim :D