Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Krátke správy a komentáre

2010-10-22 21:00:24
ja napisem,uznavam,ze nie uplne koser,a uz je mi pripominane,nesmies! to ze nejaky rabin povie to co povedal,tak to je v poho.no co uz
2010-10-22 23:59:36
zidomafia
2010-10-23 16:14:51
2010-10-23 16:19:55
taki co to tvrdia bud: chcu nieco od niekoho dosiahnut
: chcu ospravedlnit svoje ciny a bonzuju na boha,ze to on,on mi to kazal
: su debili
2010-10-23 23:48:41
Jedenásť ľudí vyskočilo z okna, aby unikli diablovi!
PARÍŽ - Jedenásť ľudí vrátane malého dieťaťa utrpelo zranenia na predmestí Paríža, keď vyskočili z okna svojho bytu na druhom poschodí, pretože mali panický strach z diabla. O kurióznom prípade plnom záhad dnes informovala agentúra AFP.

K incidentu došlo v noci na dnešok. V byte na predmestí Paríža smerom k Versailles bolo 13 ľudí. Nad ránom sa jeden z mužov prebudil, pretože počuť plakať svoje dieťa. Vstal a ako bol nahý, chcel dieťa nakŕmiť. Ale ostatní v byte ho v prítmí vraj považovali za diabla. Jeden vytiahol nôž, muža zranil a z bytu utiekol. Po chvíli sa vrátil a keď ho ostatní uvideli vo dverách, mysleli, že sa vrátil diabol ... a poskákali z okna.

S mnohnásobnými zraneniami skončili v nemocnici, ale nikto nie je v ohrození života. Polícia zadržala dvoch mužov z bytu, pretože už z minulosti mali problémy so zákonom. Jedným z nich je ten, koho považovali za diabla, druhý vyskočil z okna s dvojročným dievčatkom v náručí.

Vyšetrovanie, v ktorom sú podľa polície mnohé slepé miesta, pokračuje. Isté je, že všetci "skákajúci" sú afrického pôvodu, údajne z Angoly. Polícia nevylučuje ani verziu, že v byte sa konala seansa voodoo so zlým koncom.
2010-10-24 08:36:13
ale mu teda ušli,.. šikovní :-D
2010-10-24 09:20:16
ha ha ha ha to fakt vyriesili.ujst diablovi z druheho poschodia oknom,super napad.aspon mohli skocit hlavicku
RIJÁD - Sudca v Saudskej Arábii dnes odsúdil muža na smrť za sexuálne obťažovanie ženy - podľa dostupných informácií ide o prvý verdikt tohto druhu v krajine.

Miestne saudskoarabské noviny
reklama


informovali, že sudca v meste Arar uznal muža za vinného z pokusu o vydieranie ženy jej dôvernými fotografiami. Žena, ktorá bola vládnou zamestnankyňou, sa údajne niekoľkokrát sťažovala mravnostnej polícii, ktorej úlohou je dbať na dodržiavanie islamského práva šaría, ako ho určuje vláda.
Polícia neskôr muža zatkla, keď sa pokúšal ženu obťažovať na pracovisku. Odsúdený má 40 dní od vyhlásenia rozsudku na odvolanie proti nemu. Ďalší sudca v Saudskej Arábii odsúdil tento týždeň muža na štyri mesiace väzenia, 140 rán bičom a pokutu vo výške 2000 rijálov (383 eur) za očierňovanie dvoch mužov na internete.
Tvrdil o nich, že sú promiskuitní a "striedajú" ženy. To podľa súdu vyústilo aj do pošpinenia mena rodín týchto mužov. Medzinárodné organizácie ostro kritizujú Saudskú Arábiu za jej interpretáciu islamské práva šaría a za jej spôsob uplatňovania trestov za kriminálne činy.



Takto by to malo fungovať aj u nás ... cigán niečo ukradne :) v momente zastreliť a je po probléme
:D,tak to je este daleko
2010-10-24 12:42:14
rany bičom by aj jarok mohol dávať, namiesto banu :-DD
2010-10-24 12:47:36
by si mal chrbat samy krvavy pas:)
:D jarok by ho už musel byť po tváriť :D
2010-10-24 12:48:52
:_DD
2010-10-25 11:41:44
aká krátka správa a koľko utrepenie v nej môže práve teraz ešte prebiehať....


MOGADIŠO - Somálski piráti zajali v nedeľu v Indickom oceáne nemeckú obchodnú loď Beluga Fortune. Ide o druhý únos v tomto regióne za ostatné dva dni. Zatiaľ sa nevie, kde loď uniesli a kam mieri, povedal Andrew Mwangura z organizácie East African Seafarers' Assistance Programme (SAP) agentúre Reuters.
2010-10-25 14:06:05
no co.par somalcov sa uz nasralo,kupili si lod a idu zarabat.ved zivot je svina
2010-10-25 14:10:19
nohej ale si predstav, že robiš v exportnej firme a ťa pošlú kamsi vybaviť novú prevádzku a zrovna ideš tou obchodnou loďou, však firemná.. a takto skončíš.. pár nemcom tam skončil život ako ho doteraz poznali....