Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Купа България
Аха чатнах вече !?! До някаде NikoSoft е прав за това,че този Рандом фактор се появява много често.И все пак bombe ти благодаря за обширната информация :))
Нямам информация кога е създадена тая игра и колко кадърни са създателите и,но сигурно както всяка си има свойте недостатъци.Ако този рандом фактор наистина се появява толко често направо си е изнервящо.На мен сега предния кръг ми се появи за първи път.Ще го чакам да видя кога ще ме тресне пак :)))
Още повече,че пък не знам дали въобще ще се намери някой,който да доближи в някакви що годе граници реалния футбол и този математически тук.Ако всичко беше заложено,че 2+2>1+1 то тогава силния винаги ще побеждава и интереса от играта пак ще изчезне.Затова може би е наблегнато в повечко на този прословут рандом фактор със намерението да помага на слабите,но рано или късно със повишаването на нивото си той ще понамалява.Сега на тоя етап някой ботове притежават в отделните линии играчи,които сигурно превъзхождат нашите и това им дава шанса да победят.Но след сезон-два дали ще е така? В споменатия мой случай на злощастната загуба при 14:1 удара в моя полза не споменах,че нападателите ми са с адекватен и добър голов нюх,а за техника и подаване са аха-аха гола вода.Сега им тренирам бързината и взеха що годе да бягат. Затова в мача с четеринайсетте си удара обрулиха яко тополите около стадиона,а вратарчето на бота се криеше зад гредата при всеки снаряд :)))
(edited)
(edited)
Абе то незнам какво прави този рандом фактор :) Ама мойте пущини 3 ма нападатели от 15-25 удара към вратата вкарват най много 2 гола . То може би е че тренирам защита. А в последните мачове доста автоголове си отбелязвам :(
Ами bombix аз ти препоръчвам да не се ядосваш,защото и мойте нападатели са така,макар,че не тренирам на защита :))
То маи при всички ни е така... и моите пияници и те само свалят НЛО от облаците ;)
Е мойте в последно време не пребиват публиката. Почнаха все по често да улучват гредите. На мач има нема по 3-4 греди удрят :(
kvo se oplakvate samo neznam??? pri men vsi4ko si vurvi mnogo nared i se radvam na igrata:)))
То и аз се радвам на играта :) Ама нали тябва да се начесва малко езика, че сърби. А за оплакването, ти само гледай след мача за купата колко ще се оплаквам :)
Е няма ли да почват тези мачове от тая купа :) нерви не ми останаха :))))
И аз чакам :) И докато чакам играя в yahoo табла :) Ама мноого ме бият :(
(edited)
(edited)
Аз пък за пръв път мисля да гледам мач на живо. Изобщо не знам какво представлява:) Естествено ще падна, щом толкова се гласа за тоя мач:)))
Успех на всички участници в купата
Успех на всички участници в купата
И аз съм на полуфинал :) Направо не си е работа. Все пак удържах победа с 4:1 :) Този път нападателя ми беше просто перфектен :) От защитата има малко резерви. Трябва да ги пренаредя :)