Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Екипи за националните отбори

  • 1
  • 2
2022-02-02 18:43:00
Чакай сега - последно ти при мъжете или при младежите ще помагаш, защото аз те разбрах, че ще ми помагаш с младежите.
2022-02-02 18:45:05
Иначе си прав - очертава се супер поколение, но дсно се тренират добре. Писал съм с няколко мениджъри за техните младежи и там всичко изглежда много добре за сега.
2022-02-02 19:11:08
Мога и цялата база да поддържам. Но срещнах, че някой е разпратил писма за всички у21 и си помислих, че там са разпределени задачите.
2022-02-02 19:27:04
Не бих казал. Неамнерви като види младеж от пазара и го вкарва и пише, аз пиша, ... и не знам някой друг прави ли го. Моето желание е някак да е ясно за един чужд мениджър кой всъщност ни е скаута .. а като треньор ми се иска като влизам да си видя играчите ъпдейтнати и да си глася състава :) Бих се радвал ти да ми помагаш в комуникацията с мениджъри трениращи младежи. Аз също пиша и дотук наистина за няколкото младеж дето ми отговориха се грижат и ще с епогрижат добре. Поне за сега така изглежда.
Вчера с Киксанчо коментирахме един младеж - Петър Стойнов 19г, който е 53,5 точки и според Киксанчо не бил дори да е в базата. Така де, ама останалите ни халфове на 19 са 55.25 :) Ако се окаже зян като талант ще се види с времето, но не може да си позволим да бъдат изпуснати така такива младежи, защото ако не ми го бяха пратили - беше изпуснат.

Отново - аз, при младежите търся екип, който да отговаря за :

скаут за защитници
скаут халфове
скаут атт

Или един да поеме всичко, но да го прави, или двама, или трима - за мен е все едно, но да е качествено! :)
2022-02-02 19:34:01
Когато водех мъжете си отделях 1 ден в месеца няколко часа(събота или неделя) за да разпратя съобщения за играчите от цялата база.
Когато имам време ще ъпдейтвам и питам за играчи, без значение от възрастта. :)
2022-02-02 19:37:19
Разбрах, аз поемам цялата база! Ако някой иска да му отстъпя, конкретна линия или нещо друго, нека ми пише.
2022-02-02 19:39:56
Ето го младежа:

Petur Stoynov, възраст: 19

трагично [0] издръжливост безнадеждно[1] пазене
адекватно [6] бързина отлично [10] защита
средно [5] техника много добро [9] разиграване
отлично [10] подаване стабилно [8] голов нюх

9та седмица сме. Има ли треньор, който ще го вземе за да го тренира с оглед на това, че след 6 седмици ще стане на 20 години и да вдигне... 2 умения до тогава(гледам да съм щедър).
2022-02-02 19:42:53
Време за това нямам и не веднъж го казвам - вместо да гледам мачове на съперници или да си редя по тактика, аз пиша и пращам и после ъпдейтвам. За това и бих се радвал на помощ, а и ми се иска и други да са по-близо до националите , даже и да не е от старите муцуни :)))

Ок, Адикса ще е скаут - така и ще може да пише на мениджъри за тренировки и това, което си говорим,
Киксана ще помага с ъпдейта - мисля, двамата можете да се разберете
Неамнерви - следи пазара и вкарва в базата
Аз си върша моето с тактики и подготовка за мач и помаган на който мога като се налага.
2022-02-07 21:26:23
Не искам да се бъркам, но според мен ако мениджърите си следят собствените младежите, които са купени от чужденци и периодично ги питат за скиловете, ще е от полза. Аз имам двама младежи, които съм продал и горе долу "стават" и писах на собствениците им за скилове.
(edited)
2022-02-07 22:47:45
Идеята всеки да си следи младежите, които е продал е добра. Само че ако видят, че даден играч се е развил може да го посочи на дадения скаут (като цяло мисля, че на един човек ще му е трудно цялата база), защото може да стане - ти питаш за твой младеж, ама и скаута му пише щото и той го гледа в базата, но пък и треньора ако нещо има нужда от скилове и става олелия :)
Бих ти предложил да предложиш :D всеки да си проверява продадените младежи и като забележи добре трениран да го съобщи.
2022-02-08 07:17:55
Да говоря 2-3 пъти в сезона, при положение, че стойността му се вдига.
2022-02-08 09:23:44
Дечо казва че не е желателно всеки да пише, защото става досадно. Ако искаш да помагаш казвай ще ти обяснят как
2022-02-08 09:26:59
Да със сигурност ще се получи досадно. Преди години бях скаут и знам колко време се отделя за тази дейност. В момента не мога да гарантирам, че ще разполагам с такова време, за да бъда полезен.
  • 1
  • 2